• Rychlost.preciznost a ma skladem
    • Zadne jsem nezjistil, ae zaslouzil by si lepsi lokalitu.

Vrele doporucuju

• Bídná komunikace, dle stránek zboží skladem ovšem skladem není!

Velmi nevyhovující!

• Ryhlá doprava
    • ne moc přehledné stránky

• Zlá komunikácia, aj napriek tomu, že je subjekt plátca DPH odmietli tovar dodať na Slovensko bez DPH. Stalo sa mi to prvý raz u obchodu v CR.

Nečítajú poriadne objednávku, zlé reakčné časy. Ziadosť o zaslanie faktúry bez DPH bola vybavená po 4 dňoch s tým že to nie je možné a objednávka bola stornovaná. Pritom priamo v objednávke bolo uvedené že je kupujúcim subjekt v SR - plátca DPH.

• cena, vstřicné jednání
    • neznám

dobrá cena, doufám, že v případě potřeby stejný bude přístup k reklamacím

objednaný telefon neměli,pak se pokoušeli při osobním odběru podstrčit jiný telefon.Následně jsem objednávku zrušil pro nesolidnost obchodníka.

Velice oceňuji telefonickou komunikaci s obchodem a vstřícnost personálu.

Mohu doporučit.

• Dobrá cena
    • Nevídaná vstřícnost při komunikaci
    • Telefon z distribuce EU dorazil i s českým návodem - perfektní!
    • Nemá

• v žádném případě nic!
    • velké problémy s reklamací
    • špatná komunikace s personálem

Po roce mi nastala vada na telefonu, tak jsem ho poslala na reklamaci. Samozřejmě do 30ti dnů nepřišel a tak jsem jim psala e-mail, co se děje - nedokázali mi na nic odpovědět a jen se ptali na různé otázky. A když jsem jim volala, tak nezvedali telefon. Mám ho u nich víc jak 3 měsíce a asi to začnu řešit výš, protože tohle už fakt není normální a o několik tisíc se připravit rozhodně nenechám. V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ SI ZDE NIC NEKUPUJTE!!!!

• Po přečtení recenzí, je to na rozbití držky.

Hovada !!!

• Dobré ceny a velký výběr
    • Neberete karty

• Přehlednost webu
    • Obsluha na pobočce v Praze Nuslích
    • Rychlá doba dodaní
    • Ceny
    • Žádné

Pouze kladně...

• špatná komunikace (email) a neosobní přístup při osobním vyzvednutí

Objednal jsem si telefon, přišla automaticky vygenerovaná zpráva o zaregistrování koupě. 3 dny nic, zavolal jsem jim a paní (nutno podotknout, že byla milá) mi oznámila, že teď toho měli hodně, takže zboží přijde až za pár dní (na webu bylo "skladem"). Druhý den mi dali vědět, že si můžu přijít pro zboží. V kamenné prodejně se pán tvářil nervózně, když jsem si chtěl zboží vyzkoušet, při zkoušení nebyl příliš nápomocný a měl snahu celý prodej uspíšit. Doma jsem zjistil, že mi dali nabíječku pro sítě ve Velké Británii, reklamoval jsem emailem, nikdo se už neozval.

• není nic
    • OTEVIRACI DOBA
    • NEVZDELANOST A NEZAUCENOST PERSONALU
    • POCHYBNE VYRIZOVANI REKLAMACI VZDY SE ZAMÍTNUTÍM
    • AROGANTNI JEDNANI

Bohuzel nejnizsi hodnoceni je 10%, kdyby slo, dala bych 0! cca 1,5 roku zpet jsme zakoupili v tomto obchode Nokii (když ptacka lapaji, pekne mu zpivaji!!!) Ovšem po nejake době se objevila zavada a doslo na reklamaci, při které uz nikdo ze strany prodejce ochotny nebyl. Reklamace byla zamitnuta, s výsledkem, ze technik nic zavadneho neshledal a tudíž ani záruku o tuto dobu neprodlouzi. V tuto chvili uz bylo jednani ze strany prodejce arogantni. Vrcholem ale byla reklamace č. 2! Reklamovali jsme baterii, která se nabíjela celou noc a vydržela cca 0,5 - 2 hodiny. Personal mi sdelil, ze zavada stejne asi uznana nebude, protože pokud baterie vydrzi tu půlhodinu jak rikam, je podle nich funkcni. Ok, reklamace samozrejme uznana nebyla (coz me nepřekvapilo, protože v tomto obchode jsem zazila i u jinych zakazniku neuznane reklamace). Ale proc v první rade tento obchod nedoporucuji je personalni obsazeni na udajne pozici technika - vizuelne umasteny cca 25 - 30 lety patrne negramotne individuum, které na vse odpovida JA NEVIM. Cislo na technika nam odmítl dat, číslo na majitele si udajne mame najit na internetu. Tudiz me tato zkušenost vede pouze k jedne věci a to poslat do tohoto obchodu kontrolu v podobe COI atd... ROZHODNE ZDE NIC NEKUPOVAT, POKUD SI NECHCETE ZPUSOBOVAT NEPRIJEMNOSTI!!!!

• minimálně koresponduje, ale dodá zboží normálně a včas dle objednávky. Takže kdo nemá rád neustálé maily o objednávce, bude spokojen.
    • Není plná informovanost, co se děje s objednávkou

Ale jo, proč ne. Měli na skladě zboží, které už jinde neměli.

• -zboží dorazilo a došlo to v pořádku
    • -kup se mi u této firmy zdál dobrý
    • - mobil mi dorazil, nešel hned od začátku zapnout
    • - musel se opravit a i přesto občas zlobí

- nemám vlastní zkušenosti s obchodem, koupě byla poprvé
    - z toho že mi došel nefunkční, tak moc nedoporučuji
    - dávej si pozor na to, co si objednáváte přes mobil, lepší je obchod

• Perfektni komunikace ze strany obchodu
    • Vyborna cena
    • O zadnych nevim

Vsem doporucuji
    Byl to jediny obchod, kde jsem pred Vanoci sehnal zboží

Ani by mi tak nevadilo, že objednávku zrušili, jak to, že se neobtěžovali mi to teda oznámit. Odpověď mi přišla až na můj dotaz, jak to s objednávkou vypadá. Nicméně ale teda telefon dále nabízejí a o to o více než 1.000,-Kč dráž než jsem ho objednávala.
    No měla jsem si recenze a obchod přečíst dřív.

• Nabízí zboží, které nemají skladem.

Byla jsem nespokojena. Žádná komunikace ze strany obchodu. Po týdnu mi napsali, že zboží už nemají skladem přitom, když sem zboží objednávala tak tam měli, že zboží skladem mají.