• Velký sortiment např. barevné varianty zboží
    • O žádných nevím

Určitě mohu doporučit. Horší způsob balení zboží pro přepravu. Batoh dorazil ovinutý pouze PVC folií, což mě zarazilo, nicméně vpořádku.

Reakce obchodu Tazz-Sport

Děkujeme za recenzi a Váš nákup. Igelitové balení se nám osvědčilo, jelikož jsou nižší náklady na materiál i na poštovné než je u papírových kartónů a nikdy jsme neměli problém s poškozením zboží. Tým TAZZ-SPORT.cz

• nízká cena
    • bezproblémová komunikace
    • výdejní místo v Praze nedaleko Národní třídy

Reakce obchodu Tazz-Sport

Děkujeme za Váš spokojený nákup a těšíme se na další spolupráci. Tým TAZZ-SPORT.cz

• Výborná a rychlá komunikace
    • Chybí tabulka velikostí

Spokojenost

Reakce obchodu Tazz-Sport

Velice děkujeme za Váš nákup a spokojenost. S tabulkami velikostí je to složité. Pokud existují, má je na svých webových stránkách výrobce a pokud ne, není v našich silách přeměřit všechny výrobky. Ale určitě není problém na žádost jakýkoliv rozměr přeměřit a zaslat emailem. Tým TAZZ-SPORT.cz

• Dobrá dostupnost v centru Prahy

Skromné prostory a slušné jednání...

Reakce obchodu Tazz-Sport

Děkujeme za Váš nákup :-) u prostor nám šlo především o dobrou dostupnost metrem, tramvají i autem, ze všech směrů. Tým TAZZ-SPORT.cz

• - velmi prijemna a rychla komunikacia
    • - rychle dorucenie aj na Slovensko
    • - vyhodna cena
    • - ziadne

Tento obchod mozem len odporucit, sice sa jednalo o moj prvy nakup, bol som vsak nadmieru spokojny a urcite sa sem vratim. Pribaleny darcek k objednavke bol velmi prijemnym potesenim k uz celkovej spokojnosti s objednavkou.

Reakce obchodu Tazz-Sport

Děkujeme za pochvalnou recenzi a věříme, že budete takto spokojený i při příštích nákupech ;-) Tým TAZZ-SPORT.cz

• Při reklamaci korektní jednání, rychlé vyřízení reklamace.
    • Přehlednost rozhraní eshopu je dost nízká.

Ačkoli webové rozraní eshopu může zprvu spíše odradit, plynoucí komunikace v případě problematické kvality zbozí vše vyvažuje na tu správnou stranu - ve prospěch zákazníka.

Reakce obchodu Tazz-Sport

Děkujeme za Váš nákup a recenzi. Nové stránky jsou již v řešení a měli by být v provozu nejpozději do několika málo měsíců. Tým TAZZ-SPORT.cz

vše ok, takto by to mělo vypadat

Ceníme si Vaší spokojenosti a děkujeme za nákup. Tým TAZZ-SPORT.cz

• vyhovující výhody
    • už se nepamatuju

souhrnně

Děkujeme za Váš nákup a recenzi. Tým TAZZ-SPORT.cz

• Poměrně drahé poštovné

Reakce obchodu Tazz-Sport

Děkujeme za Váš nákup. Poštovné máme stanovené dle cen České Pošty. Tým TAZZ-SPORT.cz

• skvělá komunikace
    • poměrně rychlé vyřízení (to že dodání pak poště trvalo týden je věc druhá)
    • poštovné se platí bez ohledu na cenu objednávky (žádné "nad 2000 neplatíte poštovné")

Pán mi téměř okamžitě odpověděl na email i v pátek večer, byl ochotný doplnit info ke zboží. Široká nabídka. Nutno do ceny pro porovnání zahrnout poštovné, jestli se nákup pořád vyplatí.

Reakce obchodu Tazz-Sport

Děkujeme za Váš nákup a těší nás Vaše spokojenost s rychlostí i komunikací. Globálně poštovné zdarma nemáme, ale nabízíme ho k jednotlivým výrobků, kde je to finančně možné. Tým TAZZ-SPORT.cz

• spolehlivost, výborná komunikace a ochota a rychlost při výměně velikosti
    • žádné jsem nezjistila

spolehlivý, rychlý, dobré ceny, výborná komunikace

Děkujeme za Váš nákup a pochvalnou recenzi ;-) Tým TAZZ-SPORT.cz

• rychlost, kvalita
    • snad nic

Takhle by to mělo vypadat...

Děkujeme :-) Tým TAZZ-SPORT.cz

Nákup v pořádku,ochota,rychlé dodání,určitě doporučuji a ráda zde zas nakoupím.

Děkujeme a těší nás Vaše spokojenost ;-) Tým TAZZ-SPORT.cz

• Myslim, že komunikacia prostrednictvom internetu bola velmi rychla. Co sa mi samozrejme pacilo.Objednala som tovar, snad som ani necakala, prisla mi potvrdenie objednavky a myslim za dve hodiny, aj vystavena faktura so sumou, ktoru bolo potrebne zaplatit a to bol den objednavky statny sviatok - myslim ze aj v CR.Tak som hned zaplatila a cakala na tovar.Aj dodavka tovaru bola dost rychla, kedze beriem ohlad na to,ze to bolo z CR do SR dodavane.
    • to fakt neviem...mozno keby som hladala..nasla by som....ak by to malo pomoct urcite..ale urcite rychlost vybavenia a komunikacie je velmi dolezita..pri takomto internetovom predaji

Rychlost vybavenia, kvalita produktov

Reakce obchodu Tazz-Sport

Děkujeme za Váš nákup. Snažíme se vše vyřizovat bez zbytečných průtahů a pokud je možnost a čas, věnujeme se zákazníkům i ve volném čase, státní svátky nevyjímaje :-) Tým TAZZ-SPORT.cz

Ve čtvrtek jsem zboží objednala, hned v pátek zaplatila a čekala..

Ve sředu jsem nevydržela a psala e-mail o trekovací číslo, načež mi obratem volali zpět, že zboží nestihli odeslat v úterý, takže ho posílají ve středu a ve čtvrtek jsem ho opravdu měla doma.

Naprosto bezproblémový obchod a pokud se naskytne příležitost, určitě nakoupím znovu. Mohu doporučit.

Reakce obchodu Tazz-Sport

Děkujeme za Váš nákup a jsme rádi, že vše proběhlo k vaší spokojenosti. Tým TAZZ-SPORT.cz

• Vyšší poštovné - nesmyslné poplatky za balík do ruky.

Reakce obchodu Tazz-Sport

Dobrý den, ceny poštovného určujeme podle České Pošty, takže pokud se Vám zdá jejich cena příliš vysoká, je nutné se obrátit na Českou Poštu proč tomu tak je. Tým TAZZ-SPORT.cz

• Kupoval jsem trekovou obuv. Pdobnou jsem jinde nenašel. Zdá se dobrý poměr vzhled/kvalita/cena.

Zdál se dobrý přístup, ochota komunikovat při nejasnostech. Rychlost.

Reakce obchodu Tazz-Sport

Děkujeme za Váš nákup. Zboží se snažíme vybírat, tak aby splňovalo určitý standart a předcházet tak reklamacím a nespokojenosti ze strany zákazníka. Rádi poradíme před nákupem o vhodnosti zboží či velikosti. Tým TAZZ-SPORT.cz

• dobry vyber
    • zadne

dobry kontakt
    pohodovost v odpovedi na maily,dotazy,rady
    doporucuji

Děkujeme za nákup a těšíme se na příští spolupráci ;-) Tým TAZZ-SPORT.cz

• Rychlé vstřícné jednání, bohužel budem měnit velikost, doufám, že i nadále bude jednání
    • v rámci možností stejně rychlé.
    • Nevím.

hodnotím jako velmi dobrý.

Reakce obchodu Tazz-Sport

Děkujeme za nákup. Ne vždy se podaří zvolit ideální velikost nebo střih, ale není problém vyměnit za vhodnější. Tým TAZZ-SPORT.cz

• cena, velký výběr hledaného zboží (dětské pohorky), přehledné charakteristiky
    • nevím, nezaznamenala jsem

spokojenost

Reakce obchodu Tazz-Sport

Děkujeme za objednávku a jsme rádi, že jste našla co jste hledala :-) Umíme kvalitně obout dospěláky i potomky :-) Tým TAZZ-SPORT.cz