• Dnes není problém koupit stejnou věc u více obchodníků. Problém je komunikace a servis. Tazz - sport je podle mě velice seriózní obchod, který se snaží vyjít zákazníkovi vstříc, byť za cenu, že zůstane bez výdělku. Objednal jsem boty, které shodou okolností někdo zrovna koupil v kamenné prodejně, a protože to byl poslední pár, dostal jsem nabídku bot jiných a o třídu lepších. Samozřejmě za cenu bot, které jsem si původně objednal. A sleva to nebyla zanedbatelná. Takže za mě 100% a bez debat.
    • Zatím jsem nenašel.

Viz výše

Velice nás těší Vaše spokojenost a přejeme příjemné užívání. Tým TAZZ-SPORT.cz

Perfektní. Rychle reagovali, obratem po mailu upřesnili mnou požadované údaje o zboží a druhý den po objednání doručili. Skvělá práce.

Reakce obchodu Tazz-Sport

Děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že vše bylo k Vaší spokojenosti a těšíme se na příští spolupráci. Tým TAZZ-SPORT.cz

Neuvěřitelná rychlost vyřízení objednávky, skvělá komunikace s obchodem. Spokojenost!

Reakce obchodu Tazz-Sport

Děkujeme za Váš nákup a jsme rádi, že vše proběhlo podle Vašich představ :-) Tým TAZZ-SPORT.cz

• Značku OLANG, která v české republice zatím nemá kamenný obchod.
    • Velmi dobra kvalita a rozumná cena.

Reakce obchodu Tazz-Sport

Jsme rádi, že jse si značku Olang oblíbili, tak jako my. Rádi nabízíme obuv této značky pro její vysokou kvalitu při velmi příznivé ceně. Tým TAZZ-SPORT.cz

• Jako většina seriózních internetových obchodů.Dostatečnou nabídku sortimentu, pohodlí výběru a rychlost dodání.

Hledal jsem konkrétní produkt a nabídka a cena obchodu se mi zdála korektní

Reakce obchodu Tazz-Sport

Těší nás Váš spokojený nákup a věříme, že i další bude k Vaší spokojenosti. Tým TAZZ-SPORT.cz

• Dvakrát jsem objednal zboží, které bylo uvedeno jako skladové, na skladě ale nebylo!!

Kromě výše uvedeného asi v pohodě...

Reakce obchodu Tazz-Sport

Dobrý den, chyba byla opravdu na naší straně. Jelikož máme i kamennou prodejnu, tak se někdy může stát, že se zboží prodá na obchodě a nestihneme ho včas smazat na eshopu. Děkujeme za pochopení a věříme, že jinak je vše v pořádku. Tým TAZZ-SPORT.cz

• slušné ceny
    • přehlednost stránek
    • nevidím žádné

Tuto prodejnu doporučuji, maximální spokojenost.

Děkujeme a věříme, že i příští nákupy budou v pořádku :-) Tým TAZZ-SPORT.cz

• osobní přebrání zboží v Praze

objednávka OK, dohoda s Prahou špatná

Reakce obchodu Tazz-Sport

Dobrý den, bohužel problémy nenastaly na naší straně. Zákazník po dvakrát na domluvené vydání objednávky nedorazil vůbec a jednou o hodinu později. Nabízíme možné vyzvednutí 7 dní v týdnu, téměř v jakoukoli hodinu, tak je nutné dodržovat smluvený termín. Tým TAZZ-SPORT.cz

• lepší ceny
    • velký výběr
    • přehlednost
    • správný popis zboží

Děkujeme za Váš spokojený nákup. Tým TAZZ-SPORT.cz

• možná dohoda pladby
    • internetový obchod konkrétně ukazatel zboží skladem, bylo to způsobeno otevřením nové pobočky takže už by to mělo být OK

výborná osobní a telefoniská komunikace a da se dohodnout způsob pladby

Reakce obchodu Tazz-Sport

Dobrý den, jelikož se zboží prodává i v obchodě bez předchozí objednávky, může se někdy stát, že sklad nemusí být včas aktualizován. Děkujeme za Váš nákup. Tým TAZZ-SPORT.cz

• V mém případě - široká nabídka obuvi Olang,
    • osobní přístup k zákazníkovi, schopnost poradit s výběrem.
    • Pražská výdejna zboží je trochu "zapadlá" v suterénu a je třeba trochu hledat.

Reakce obchodu Tazz-Sport

Dobrý den, děkujeme za Váš nákup a věříme, že ostatní služby vynahradí "zapadlé" místo na Praze 1 :-) Tým TAZZ-SPORT.cz

• nad průměr

zkušenost velmi dobrá,
    obchod bych doporučil.

Děkujeme velice. Doporučení je vždy tou nejlepší reklamou :-) Tým TAZZ-SPORT.cz

I přes to,že obchod měl již zboží vyprodané,snažil se kontaktovat výrobce,aby zboží zajistil.
    Takže doporučuji !

Reakce obchodu Tazz-Sport

Děkujeme. Pokud je to možné, snažíme se zákazníkovi vyjít vstříc. Tým TAZZ-SPORT.cz

• Možnost osobního odběru na několika pobočkách v ČR
    • Dobrá komunikace
    • xx

Dobré ceny, dobré zboží, skvělá dostupnost (v případě osobního odběru), dobrá komunikace v případě změny atp. Děkuji

Reakce obchodu Tazz-Sport

Děkujeme za Váš nákup. Osobní odběr je možný i bez předchozího objednání. Tým TAZZ-SPORT.cz

Přehledné webové stránky, krátká dodací lhůta, super!

Velice děkujeme za Váš nákup a přejeme spokojené užívání. Tým TAZZ-SPORT.cz

• dodání do druhého pracovního dne
    • velké množství zboží skladem
    • uživatelsky nepřívětivé webové stránky
    • nemožnost platby kartou přes platební bránu (alespoň jsem takovou volbu nenašel)

Reakce obchodu Tazz-Sport

Děkujeme za Váš nákup. Platit kartou se u nás zatím opravdu nedá. Při tuzemských transakcích kartu plně nahradí běžný bankovní převod, který je obvykle pro všechny zdarma a netrvá déle než 24 hodin. Tým TAZZ-SPORT.cz

• Rychlost a ochota komunikovat i po telefonu na dotazy.

Rozhodně doporučuji.

Děkujeme a těšíme se na další spolupráci. Tým TAZZ-SPORT.cz

Skvělá domluva rychlé jednání, celková spokojenost.

Děkujeme za Vás nákup. Tým TAZZ-SPORT.cz

Mile jsem byl překvapen opravdu rychlostí přepravy . Vše dorazilo v pořádku .Doporučuji

Reakce obchodu Tazz-Sport

Jme rádi, že vše dopadlo nadočekávání a budeme se těšit na příště. Tým TAZZ-SPORT.cz

• česká firma
    • doporučení přátel

kladné recenze přátel
    zkušenosti dobré

Reakce obchodu Tazz-Sport

Děkujeme za Váš nákup a velice si ceníme doporučení Vašich přátel, jelikož je to nejlepší reklama, která navíc potěší. Přejeme příjemné užívání. Tým TAZZ-SPORT.cz