Přišlo mi něco jiného než jsem obědnal a zaplatil

• Pomalé zpracování a odeslání.
    • Gumoví medvídci.

Reakce obchodu Euro Tattoo Supply

děkujeme za Vaši recenzi a mrzí nás, že jste nebyl spokojen s doručením. Vaši objednávku jsme však vyexpedovali nejbližší možný termín po obdržení platby, což bylo následující den, tedy až v pátek. Tím pádem Vám byla objednávka doručena až v pondělí.

• Už nikdy víc nebudu nakupovat v Euro Tattoo Supply. Zboží bylo vylité, láhve špinavé od otisků prstů pravděpodobně z černé barvy na tetování. Já jsem v objednávce černou barvu neměla. Špatně zabalené láhve s desinfekcí. Půlka desinfekce vylita. Mýdlo na tetování nebylo v originál balení. Láhev neměla ani nálepku s tím ,že to je zelené mýdlo. Do e-mailu mi bylo napsané ,že nálepka se asi sloupla a bude v balíku. Nebyla tam! Nebyla mi ani nabídnuta možnost nějaké slevy za škodu. Balík jsem celý spět posílát nechtěla. Bohužel nemohla jsem, protože jsem nutně potřebovala barvy, které jsem měla objednané na tetování. A nemohla jsem čekat až mi balík bude znovu odeslán.☹️

Zaplatím a nedorazí mi to co se děje ?

• Haribo a samolepka? Za 3,5tisice ? Skvělý dárek

...

Objednávku jednostranně zrušili.

• Pište k produktům původ, kdyby jsem věděl že ona umělá kůže bude z Číny, tak bych si ji nikdy neobjednal.