Vybrala jsem si taneční obuv s dlouhou dodací lhůtou s kterou jsem počítala a byla jsem o ní informována. Pak jsem zjistila, že budu mít vystoupení dříve a že mi asi boty nestihnou včas dorazit. Požádala jsem obchod, zda by bylo možné dodat boty do termínu, který potřebuji. Obchod mi vyšel vstříc a i přes všechny komplikace botky dorazily včas na vystoupení. Jednalo se už o hodiny před vystoupení, ale podařilo se a já jsem obchodu velmi vděčná, že vynaložili síly a možnosti, aby se podařilo. Spokojenost s obchodem je tedy 100% a budu obchod všude doporučovat. Děkuji

• Osobní přístup.

• rychlá a jednoduchá objednávka a rychle dodání .... byt ty ceny nejsou nejnižší, ale proč si to jednou za čas nedovolit, když se ve 62 ti zblázníte a jdete po padesáti letech s manželem, kterému je 66 let do " tanečních pro seniory. Pokud se nepozabíjíme , nebo to nebude po 45 letech důvod k rozvodu , tak je to docela legrace a ta " kolona " co bude 12.12.2015, tak to bude legrace. Měli bychom si pozvat děti a vnoučata, ale ty jsou od nás moc daleko. Hezký večer. Štočková

• rychlost, přehlednost

spolehlivý, rychlý nákup

• ochota a rychlost zaměstnanců