• nabízí sortiment,který nemá

neobjednávat-nemají skladem

Reakce obchodu TaMusica.cz

děkujeme Vám za recenzi. Po objednání ve večerních hodinách jste byl ihned informován, že zboží není skladem a že zjišťujeme dostupnost u dodavatele. Aniž by jste počkal na vyjádření o dostupnosti, což bylo druhý den, že je skladem, tak jste ještě večer objednávku stornoval. U produktu jsme také neměli uvedeno: skladem ihned k odběru. Nemusel jste objednávat. Mrzí nás tato situace, ale bohužel stalo se. Přejeme Vám hezký den.

• Žádné
    • Fiktivní nabídky.

Reakce obchodu TaMusica.cz

děkujeme vám za recenzi, zboží nebylo skladem tak jsme Vám oznámili předpokládaný termín naskladnění podle dodavatele a opravdu nemůžeme garantovat na 100% termín, protože nám ho ani dodavatel na 100% negarantuje. Tak na 99%. Komunikovali jsme s Vámi okamžitě a vyměnili si několik emailů. Dále jste se nám už neozval.

• Nabizi zbozi ktere nema na sklade a dodaci lhuta pul roku.

Reakce obchodu TaMusica.cz

děkujeme Vám za recenzi a jen pro upřesnění u produktu jsme neměli uvedeno, že je skladem, dále zásoby se zvláště nyní rychle mění a nabídli jsme Vám alternativní produkty. Byla jste o všem informována a souhlasila jste s tím, že si počkáte.

• Vybral jsem si zboží, které mělo být skladem, ale nakonec jsem měl čekat dva měsíce.... no nic moc...

Reakce obchodu TaMusica.cz

Dobrý den, děkujeme za recenzi, ale nevíme, kde jste se dočetl, že bylo zboží skladem, protože u produktu nebylo uvedeno, že je zboží skladem a to jsme Vám i psali.
    TaMusica.cz

• Při prvním použitím hned přestalo fungovat perko, takže lampička nejde zavěsit.

Nedoporučuji obchod ostatním,není záruka kvality zboží

Reakce obchodu TaMusica.cz

děkujeme Vám za recenzi a je nám líto, že se dovídáme o problémech s lampičkou zde. Kdyby jste nám dala vědět okamžitě Vám lampičku vyměníme, ale nikdo nás nekontaktoval. Lampičku jsme prohlíželi a vše bylo jak má být. Jestli přestalo fungovat pérko nás mrzí a omlouváme se Vám. Budeme Vás kontaktovat, abychom tuto situaci vyřešili.
    ..Následující pracovní den po této recenzi jsme Vám osobně přivezli, předvedli a vyměnili novou lampičku. V případě jakýchkoliv problémů se nám prosím ozvěte přímo. Děkujeme.