• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

Nákup v tomto obchodě mohu maximálně doporučit.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Nemají zboží skladem. Ale sami ho shánějí až po odeslání objednávky. Poté telefonicky potvrdí dostupnost i když zboží ještě stále nemají.

Podvodné jednání.

• neochota řešit problém, nekomunikují, jeden velký problém

po jednání s obchodem viz má recenze dříve, ni nakonec telefon dodali, připlatil jsem si za jiný, ale bez daňového dokladu. Sice mám telefon, ale nemám žádný doklad o koupi a tudiž v případě reklamace jsem v ...... Po X mailech, telefonování (většinou schránka) jsem nic nevymohl.

• Rychlost,velmi ochotní lidé a super komunikace s obchodem.
    • Nevím o slabinách.

Je to obchod, jak by měl být každý! Jsem velice spokojená!!!

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Uvádí zboží skladem, potvrdí vám objednávku. Po pár dnech se dozvíte, že zboží je bohužel vyprodáno a že dodací lhůta se prodlouží. Poté se na více než dva týdny úplně odmlčí a když se připomenete, dozvíte se, že kolega který vaši komunikaci řešil dostal výpoveď.. takže se na mě asi pozapomnělo? Na další dotaz jak je to s uváděním kusů na skladu odpověď už nedošla žádná.. ale možná se jí dočkám, i když už opět čekám týden..

12.1 jsem objednal telefon který obchod uváděl skladem..Dnes je 10.2, telefon stále není. Alespoň to 2.2. tvrdilo support oddělení, že k dispozici je pouze bílá verze. Jejich net stránky ovšem opět uváděly 2 ks černé verze skladem. Poté, co jsem požadoval vysvětlení kusů skladem se mi už týden opět neodstalo žádná odpovědi.. tomuto obchodu opravdu věnuji NEVERMORE!

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Ještě že ty recenze tu jsou
    • Proto koupím někde jinde

Kdo ví kde je pravda..ale jak se říká na každém šprochu pravdy trochu

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Žádné výhody, jen sliby kdy zboží pošlou
    • Na stránkách zboží skladem 4ks a po více jak 10 dnech co jsou peníze pripsane na uctu obchodu mi telefonicky po urgencich kdy zboží dorazí mi řeknou,ze zboží je vyprodane

Nedoporucuji

• nevracejí peníze
    • nekomunikují

Jak jsem již napsal ve svojí původní recenzi, v půlce prosince 2014 jsem si objednal telefon, v obchodě udělali chybu a poslali ho v jiné barvě. Na reklamaci jsem ho vrátil a do této doby nemám vrácené peníze. Odpovídají jedině tady, píšou, že reklamace bude zdárně vyřízena atd., ale skutečný záměr je jiný. Stačí si přečíst další recenze na tento obchod.

• Rychlá objednávka
    • SMS informace
    • Kurýrní komuninace
    • ŽÁDNÉ

Obchod mě opravdu mile překvapil. Vůbec jsem nečekal, že budu miít mobil do druhého dne. Přišla mi SMS jak od obchodu, tak od kurýra, se kterým jsem se mohl bez problému dohodnout, kdy si balíček vezmu. Paráda.