• nekomunikují
    • jedná se o podvod

Objednávali jsme Samsung Galaxy S5 s BÍLOU barvou, byl nám dodán sice S5 ale modrý.
    Reklamovat jsme bohužel nemohli poněvadž nebyla přiložena faktura, tu jsme obdrželi až po 14 dnech (!) napsali jsme tedy dobropis a zásilku s vytištěnou fakturou (poslali pouze elektronicky) jsme zaslali na adresu Dreamio s.r.o. Na Veselí 1206/14 140 00 Praha - Nusle. Tomuto předcházela jednostranná komunikace mailem, kde jsme vysvětlovali důvody vratky.
    Dnes nám balík přišel žpět s potiskem od České pošty 'nevyžádáno'.
    Firmu, společnost ři kohokoliv jiného stojícího za tímto podvodem by bylo vhodné odstranit z trhu.
    Nákup u společnosti Dreamio s. r. o. rozhodně NEDOPORUČUJI.

• Koupil jsem v dubnu letošního roku u firmy Dreamio s.r.o. telefon Xiaomi Redmi 2 Grey. Dodán telefon bez návodu v češtině a s nabíječkou nevhodnou pro tuzemské zásuvky.

S firmou dohoda, že není třeba reklamovat, že vše obratem napraví! Po několikanásobné elektronické korespondenci - vždy příslib nápravy a dodnes NIC.V poslední době ani neodpovídají! POZOR na ně! Je to banda slibovačů!!!

• Podvodníci, záměrné okrádání, obloukem se vyhnout!

Začátkem ledna mi přišel objednaný mobil S4mini, ale nefunkční. Po domluvě jsem ho vrátil na adresu z faktury /Dreamio/ ale vrátil se mi zpět. Tak jsem ho zaslal na meilem doporučenou adresu Talkies. Do té doby se mnou ještě komunikovali. Dál se mi nevrátil ani telefon, ani peníze a přestali se mnou úplně komunikovat, jak meilem, tak telefonicky. PODVODNÍCI!!!

• není
    • vadné zboží
    • reklamace nevyřizují
    • nekomunikují
    • nekorektní jednání
    • firma nesolventní

Podívejte se do diskuze.
    Je to výsměch všem zákazníkům a všem poctivým prodejcům. Ať se jedná o kamenné prodejny nebo e-shopy.

• nedodali zboží ani po 2 měsících
    • neodpovídají na e-maily

Po dvou měsících nemám ani telefon ani peníze

• -žadné pozitivní
    • -žadne
    • -neřeši reklamaci
    • -nevraci penize
    • -od koupě vadného telefonu nemam ani penize ani telefon po pul roce

POZOR už jsem musel nahlasit na ČOI nemam po dlouhych 4 měsících ani telefon ani penize

• nízká cena
    • rychlost dodávky
    • nelze se spojit s obchodem
    • na reklamaci nereagují - nelze reklamovat
    • obchod vůbec nekomunikuje

POZOR - ochotně dodají, ale reklamace nevyřizují.

• cena rychlost

v pohode nakup

• Přitelkyni jsem koupil jako vánoční dárek telefon. Byl vadný a tak jsem ho vrátil. Dodnes nemáme telefon ani peníze. Na pana majitele budeme podávat trestní oznámení. Z obchodu nikdo nereaguje na emaily ani telefonáty.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

Rychlý a spolehlivý nákup.

• NIC
    • NEKOMUNIKUJÍ,NEVRACÍ PENÍZE

NIC TU NEKUPOVAT, OBEJÍT OBLOUKEM TENHLE POKUS O FAJN ESHOP, JESTLI JE NÁS VÍC POĎME DO NICH - OZVĚTE SE: [email protected]

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Snad jen že to přišlo ...
    • MT je vadný a nelze reklamovat, vrátilo se mi to zpět - adresát neznámý, a na telefon nereagují. Nic u nich nekupujte. VaNi

Nespokojenost zásadní

• Zcela vše
    • Nekomunikují - ani mailem ani telefonicky

Zboží zaplaceno 14 dnů, od té doby nikdo nekomunikuje. Na telefonní linku není možné se opakovaně dovolat, na mail neodpovídají.
    Zvažujeme trestní oznámení pro podvod!