• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Dobrý den, zatím mi nepřišel střih, který jsem si zaplatila. Šnýdrová

Nic neprislo

Dobrý deň,

objednávka pod ID 604797643 nebola expedovaná z dôvodu čakania za úhradou, keďže bola zvolená úhrada bankovým prevodom. Z našej strany Vám bolo 2x odoslané avízo o chýbajúcej platbe, ale keďže ste uviedli pravdepodobne nesprávny email, nie je možné sa s Vami skontaktovať . Snažili sme sa aj o telefonický kontakt, no aj ten bol neúspešný.

S pozdravom Takoy.cz

• Dlouhé dodací lhůty. Nekompletní zásilka.

Reakce obchodu Takoy.cz

Dobrý deň, objednávka sa Vám zdala byť nekompletná, pretože PDF strihy sa neposielajú poštou, ale priamo do Vášho účtu na našom eshope. Návod ako ich nájsť sme Vám posielali mailom, a rovnako sme Vás aj telefonicky naviedli. Dôvodom neskorého odoslania objednávky, bolo čakanie za platbou, ktorú sme obdržali 21.12.2023 a následne na to Vám bola zásielka expedovaná.

S pozdravom Tím Takoy

objednávka po 10 dnech vyskladnění stále nedorazila, na email nikdo nereaguje.

Reakce obchodu Takoy.cz

Dobrý deň, veľmi nás mrzí táto Vaša skúsenosť, ale v tomto prípade pochybil dopravca. Celá táto situácia je vyriešená telefonicky a balík Vám bol znova zaslaný na Vami zvolenú adresu s čím ste súhlasila. S pozdravom Tím Takoy.

• Zboží přišlo rychle
    • Když si objednám 30 cm na ušití čepice, tak by i nejužší místo mělo mít 30 cm a ne 28

Reakce obchodu Takoy.cz

Dobrý deň, mrzí nás, naša chyba, a najmä, že sme o nej nevedeli. Kontaktovali sme Vás emailom ohľadom vyriešenia situácie k Vašej spokojnosti. S pozdravom Tím Takoy

Dobrý obchod poznáte podle toho, jak se zachová, když je nějaký problém. Molitan, který mi by doručený byl poškozený při přepravě. Po reklamaci a nafocení (díra v molitanu a chybějící část) obchod uznal chybu, kterou se v vzápětí rozhodl ignorovat, nakolko to nebyla jejich chyba, ale chyba dopravce. (po týdnu čekání) Žádná slibovaná výměna ani sleva na další objednávku... Nefér jednání, NEDOPORUČUJI!!!

Dobrý deň,

kontaktovali sme Vás v rámci časového horizontu, ktorý prislúcha k reklamácii a túto situáciu sme vyriešili k Vašej spokojnosti. Bola Vám poskytnutá kompenzácia za spôsobenú škodu, ktorá Vám vyhovovala.
    Mrzí nás, že nie v čase, ako ste si predstavovali.

V každom prípade Vám ďakujeme aj za takúto spätnú väzbu.

S prianím pekného dňa takoy.cz

• Super rychle dodani

Vyšší cena, proto bych očekávala profesionalnejsi nafoceni a popis latky.
    Mam zkalibrovany jak mobil, tak pc. Latka se na obou jevila jasně s bílým podkladem. Avšak po rozbaleni doma jsem byla velice zklamaná, kdyz podkladova barva byla šedivá jako kdyz vyperete bílou a černou. Mělo to být uvedené v popisu, kdyz jejich fotky mají jasně bily podklad je se sedivym kolem květů a v reálu je šedivá celá podkladova barva.
    Beru to jako klamani zakaznika. Mela jsem latku na saty k pánské bile košili, což se absolutně neslucuje...

• Rychlost a solidnost

• Zboží mi přijde ihned, nemusím čekat
    • 0

Kvalitní látky, velmi rychlé dodání a skvělá komunikace. Nakupuji zde moc ráda, doporučuji.

• Vrácení zboží které nevyhovuje,(je objednané přes e-shop),vracet na své náklady na Slovensko, když jsem objednala v Česku! Poštovné 300kč!Zásilkovna150kč!

Reakce obchodu Takoy.cz

jak jste uvedli v recenzi. Objednali jste si špatnou látku. Jelikož jsme my nepochybili, ale objednali jste si nesprávně, nebylo Vám nabídnuto vrácení na naše náklady. Všechny potřebné informace dostáváte v potvrzujícím emaily is obchodními podmínkami, se kterými jste souhlasili. Proto Vaši recenzi považujeme za neodůvodněnou. Tým Takoy

• Velky vyber.
    • Kvalita tisku neodpovida cene.
    • Tisky Takoy na bavlnu premium a funkcni uplet nejsou dobre provedeny, barvy okamzite blednou a latka se zmolkuje. Teplakovina je pry v poradku.

Reakce obchodu Takoy.cz

Dobrý den. Děkuji Vám za recenzi a mrzí nás Vaše zkušenost. Funkční úplet, jste si u nás objednali před rokem, proto je samozřejmé, že se mechanickým používáním látka opotřebuje tak jako každá jiná.
    Už jsme Vás kontaktovali ohledně této situace, abychom ji uměli co nejdříve vyřešit.

• To, co mi bylo posláno, není samet

Reakce obchodu Takoy.cz

už jsme Vás kontaktovali ohledně Vaší recenze. . Balíček Vám byl od nás odeslán hned další den po vytvoření Vaší objednávky a na 3 den byl přirpaven k výdeji. Chtěli bychom tuto situaci prověřit, tak doufáme, že nás budete zpětně kontaktovat.
    Tým Takoy

Nemám co hodnotit. Mají hezký web, zboží zatím po 6ti dnech nedorazilo. Až ho budu mít, ráda ho ohodnotím.

Reakce obchodu Takoy.cz

protože byl 17.11. svátek, zásilka se posílala déle než obvykle. Balík jsme od nás odeslali na čas, ale přiznáváme, že s kurérskou společností to bylo už komplikovanější. Máme od Vás potvrzeno, že balíček k Vám již dorazil, tak věřím, že je vše v pořádku a s látkami jste maximálně spokojená.

• Nedoruceno v terminu

NEDOPORUCUJI

Reakce obchodu Takoy.cz

Celý náš tým se snaží dělat maximum, abychom Vám mohli poskytnou perfektní servis a objednávka k Vám dorazila co nejdříve.

Zásilka Vám byla doručována v čas, avšak vy jste na adrese nebyli přítomni.
    Po napsání recenze jsme Vás kontaktovali a také kurýrní společnost, která Vám opětovně doručovala balík. Balíček Vám byl doručen, proto nás mrzí tato negativní recenze, jelikož bylo z naší strany uděláno maximum.

• rychlé odeslání
    • neumí barvy
    • nemají vrácení zboží zdarma přes Zásilkovnu, nebo ho minimálně nenabízí

Zboží přišlo rychle a v pořádku, k objednávce i malý dárek. Objednávala jsem však modrou pruženku, která se nakonec ukázala být zelenomodrá. Obchod tvrdí, že rozdíl nevidí a já mám blbě nastavené barvy na displeji. Jistě, můžu zboží vrátit, pokud mi nevadí, že poštovné bude nejspíš vyšší než cena produktu. Super přístup, už nikdy víc a guma skončí v koši, jelikož tahle barva je mi k ničemu.

Reakce obchodu Takoy.cz

Celý náš tým se snaží dělat maximum, abychom Vám mohli poskytnout perfektní servis a objednávka k Vám dorazila co nejdříve ak Vaší největší spokojenosti. Je mi líto, ale Vaše grafické nastavení monitoru ovlivnit neumíme. Omlouváme se, pokud jsme Vás pohoršili, ale taková věc nespadá pod reklamace, jelikož jsme Vám dodali správný produkt. Nabídli jsme Vám možnost vrácení, i když cena Vaší objednané pruženky byla 29 Kč. Věřím, že ji použijte na nějaký váš jiný projekt.
    Tým Takoy.

• Nestarají se o nic

Vůbec jsem nevěděl kde je moje zboží, až jsem se dovolal na přepravce a ten mi pověděl že obchod nedal žádné pokyny aby mně někdo kontaktoval, kdybych se já nepostaral tak to zboží nemám a nikdo by mne ani nekontaktoval, hnus,

Reakce obchodu Takoy.cz

Snažíme se, abyste vždy měli k dispozici informace v jakém stavu se objednávka nachází (tyto informace jsou Vám k dispozici také v zákaznickém účtu). Po odeslání balíčku Vás o tomto informujeme a zasíláme trackovácí číslo zásilky pro její sledování. Kurýrní společnost by Vás měla automaticky kontaktovat před doručením balíku a ne až na náš pokyn. Proto nám je líto, že se to ve Vašem případě nestalo a je to na úkor negativní recenze.
    Tým Takoy.

Problémy se stránkami, nemožnost objednat akční zboží.

Reakce obchodu Takoy.cz

Dobrý den. Mrzí nás, že se vám nepodařilo objednávku dokončit včas. Akční zboží se vyprodávalo opravdu rychle. Kolegové Vás budou kontaktovat o možném řešení této nemilé situace. Tým Takoy