• Spatne
    • Neni v čase

• Zkusila jsem,zaplatila a zboží nedorazilo!
    • Zásilka nedorazila!

V žádném případě nedoporučuji!

Reakce obchodu Tajemno.com

V tomto případě nedošlo v našem systému ke spárování došlé platby s objednávkou. Ihned po reklamaci bylo zákaznici zboží odesláno. Jednalo se o výjimečný případ. Zákaznici jsme se za pochybení omluvili.

• Ani po deseti dnech zboží nepřišlo.Garantujete v nabídce nejpozději do sedmi dnů.Bohužel nic.Měl to být dárek na 29.3 k narozeninám.A objednala jsem 3 položky knihu medvídka a taroty.Tak že jste zatím nejhorší prodejci.

Nedoporučuji, zatím nemám zboží a už chcete hodnocení.

Reakce obchodu Tajemno.com

Zákaznice byla emailem informována o nedostupnosti jedné z objednaných položek. Zároveň byl zaslán dotaz, zda chce zboží zaslat bez této položky, případne zda chce počkat na naskladnění dané položky. Ze strany zákaznice již nebyla odezva.

Po seznámení se s produkty určitě překvapí prohlížející natolik, že si některý z výrobků objedná.

Objednal som si tovar v hodnote 20.66€ + 12.13€ mi strhlo za platbu kartou,ale si hovorim kaslem nato kedze som tu knihu nikde nemohol zohnat.Peniaze mi z uctu stiahlo a od vtedy (aj ked maju na stranke napisane ze dorucuju do 7 dni) preslo 14 dni a nedostal som ani odpoved na mail(po 11dnoch) kde som im pisal ze mi zatial nic nedoslo a ani na telefonom cisle(po 16dnoch) ktore maju uvedene na stranke mi nikto nezdvihal.Nedoporucujem teda zatial nakupovat v tomto obchode,aspon nie ked platite kartou,alebo inou platbou vopred.

Reakce obchodu Tajemno.com

Chybou zprostředkovatele platebního rozhraní byla zákazníkovi stržena částka 32,79 Kč nikoli Euro. Na základě této skutečnosti byla objednávka stornována a částka 32,79 Kč refundována (vrácena zpět zákazníkovi) Sočasně byl systémem odeslán email o stornu objednávky.

• nabídka a zaslání přímo domů
    • oblast mých zájmů
    • kromě prozatímního nedodání mandal žádné

chybička se vloudila