• udává nepravdivé informace o dostupnost, potažmo i ceně

radši se poohlédněte jinde

• nízké ceny
    • komunikace s kupujícím
    • informace, které nejsou pravdivé

Dne 17.7. jsem si objednala telefon. Asi po týdnu se nic nedělo, tak jsem volala, pán mi oznámil, že telefonky nebyly na skladě, omlouvá se za zpoždění a hned na druhý den ráno objednávku posílají. Asi po dalších 4 se opět nic nedělo, takže jsem zase volala. Bylo mi řečeno, že balíček byl opravdu poslán, takže bude asi chyba někde na poště, že to zjistí a hned zavolá zpět... Čekala jsem asi 3hodiny a nic .. Již dnes je to 3tí den.
    Na e-maily mi nikdo neodpovídá a telefony raději nikdo nezvedá.
    Takže co si o tom mám myslet ?

je to blbý obchod reknou ze objednavku hned druhy den poslou a ano uz mesic mi nic neprislo tento obchod nedoporucuji

• ihned me kontaktovali o prevzeti objednavky a oznamili mi termin kdy zasilku obdrzim.

vrele doporucuji,rychle a solidni jednani.

• Nízká cena.
    • Po telefonu velmi příjemná komunikace (ze dvou pokusů jsem se poprvé nedovolal, podruhé ano).
    • Ochota poradit a ukázat na prodejně doručené zboží.
    • Jde o šedý dovoz. S tím souvisí i můj rezervovaný postoj.
    • Obávám se nepříjemností s reklamací - nemám však žádnou zkušenost, vycházím z reakcí v diskuzi.

Před koupí si zjistěte více informací o šedém dovozu, ať nejste překvapeni.

Dobrý den Anonyme!

1.Dovozovým telefonům z DE se už nenazývá šedý dovoz, telefony jsou plnohodnotné jako telefony z oficiální CZ distribuce. (jediný rozdíl je, že v balená nenaleznete CZ papírový návod, ten je v el. podobě na našich stránkách, tel je v češtině)

2. Přečtěte si poslední reakci v diskuzi a nepoškozujte nás!

3. Jak můžete psát recenzi na obchod, se kterým nemáte zkušenost?
    4. píšete, že se bojíte "šedého dovozu". CO je na dovozových telefonech špatného? Lepší cena? Pak nakupte jinde!

• Velký výběr,rychlost dodání,dobrá komunikace.
    • U telefonu nebyl český návod k použití.

S nákupem jsem byla spokojena.

• Nejlevnější ceny
    • Zvolen špatný dopravce Česká pošta. Pošlou jen SMS, že zboží dorazí a pak v den dodání pošlou další SMS, že zboží nedorazí z technických důvodů :-(

• Plete si barvy mobilu. Dorazilo mi uplně něco jiného než jsem si objednala. Nedovoláte se tam, ani nedopíšete.

Děsný. Lidé jsou tam nezodpovědní.

Dobrý den paní/slečno Naštvaná,

pokud si vytvoříte objednávku a nezvolíte požadovanou barvu, objednávka nám naskočí v systému jako "na barvě nezáleží" Chyba tedy nenastala na straně obchodu. Pokud požadujete jiné barevné provedení, není problém uskutečnit výměnu. K dispozici jsme na [email protected] a telefoní lince 722 944 526 od 10:00-21:00 každý den.

• Nekomunikuje správně s lidma, zasílá mylné informace.

• je to levné
    • měli by jste zákazníky více informovat

uspokojivý

Musím pochválit, že zboží dorazilo v krátké době, což mě potěšilo a hlavně v pořádku. Jediné co bych vytkl je asi to, že zboží bylo jen v orig. krabičce a přepravovaci bublinkové obálce. Takové zboží by mělo být raději více zabalené, nikdy člověk neví jak se s takovou zásilkou při cestě zachází. Jinak super, děkuji.

• Komunikace se zákazníkem

• rychlý nákup z domova
    • nevím o slabinách obchodu

TADYmobil nabízel zboží o které jsem měla
    zájem za výhodnou cenu.

• Zboží, ač skladem 1 - 3 ks, není po 10 dnech dodáno
    • Průběžné informace k objednávce žádné, až po mém dotazu
    • Uvedený telefon na webu směruje na jiný obchod
    • Správné telefonní číslo po několika pokusech bez reakce

Možná jen špatná zkušenost jedince, ale zboží dosud po 10 dnech nebylo dodáno, ač na webu uvedeno, že mají 1 - 3 ks skladem. Poprvé jsem se do obchodu dovolala a slíbili, že v úterý bude připraven k osobnímu převzetí a že mě upozorní emailem. Po dotazu v pátek večer, že měl být telefon již od úterý připravován k předání, mi bylo v sobotu odpovězeno, že ještě nedorazil a dodavatel slíbil jej dodat v úterý (to další:) ) a že se ozvou. Dnes je středa a bohužel nemám opět žádné zprávy. A vtipně dneska mám ohodnotit, jak jsem s nákupem spokojena...NESPOKOJENA:(

• rychlost vyřízení objednávky

• Dobrá cena a rychlost expedice

Nemusí se bát nakupovat

• tezko rict kdyz me ikdo z firmy nijak nekontaktoval a telefon dodnes nemam..

Dobrý den Simono,
    nerozumíme Vám, pod křestním jménem Simona neevidujeme ŽÁDNOU stornovanou ani nevyřízenou objednávku. Na co tedy čekáte, když u nás nemáte ani jste neměla nic objednané?