• objednano a zaplaceno 17.3. Doručeno 8.4.
    • Na strankach doba dodani 3-5 dni.

Strašný chci odstoupit od objednávky nekomunikují

V mém případě jsem po 14 dnech nedoručení objednávku zrušil.

Zboží uvedeno skladem. Objednávka je týden ve stavu “vyřizuje se”. Žádné další informace ‍♂️

• výrobky, které si chcete osobně vyzvednout na pobočce a je vám to umožněno i při objednání dílů přímo na jejich eshopu nejsou opakovaně na pobočce k vyzvednutí, na místo toho vás odkáží na místo na druhé straně republiky, ztráta času
    • komunikace
    • dodací lhůta neuvedena
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Zboží přišlo dříve, než mělo
    • Skleník pěkný
    • Chyběl návod na montáž střešního okna, když jsem si o něj napsala, prodejce se mnou vůbec nekomunikoval
    • Konstrukce skleníku je tenký plech, vyvrtané díry nejsou úplně přesné
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Dlouhá dodací lhůta

• Náklady na dopravu

• Kvalita zboží odpovídala popisu v eshopu. Rychlé odeslání dopravci.

Špatně zvolený dopravce.

Obchod katastrofa.Dne 21.6.2022 objednáno zboží , ještě nedorazilo.Nejhorší obchod na kterém jsem nakupoval.Zřejmě podvodníci .

• špatná komunikace
  • Zboží jsem platila předem a bylo mi zasláno na dobírku.

potvrzená objednávka pro zboží jsem si přijel osobně ale zboží nebylo skladem pak se vybralo v jiném odstínu ale hrozný problém s přepsání faktury.

• objednal jsem palubky delky 6m a přišli 3m

Bohuzel nechapu proc tam je tedy na vyber mezi 3 a 6m.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Před 10ti dny jsem objednala zboží, dodnes se nikdo neozval a zboží nedorazilo.

Nespolehlivý obchod.

Reakce obchodu Swisshobby.cz

omlouvám se, k vyřizování objednávky jsem se dostal až 4 den po jejím obdržení (2 dny zdržení přišly na víkend, kdy máme zavřeno.
    Po odsouhlasení částky za dopravu zákazníkem a naplánování dopravy na objemný materiál, který nelze zaslat obratem balíkem, byla zásilka doručena 16 den od objednání.
    Dodávky dlouhých palubek, kdy nelze využít standardních přepravních společností, mají bohužel někdy delší dodací termíny v závislosti na vytížení dodávky v daném regionu.

Petr Ulč

• Objednal jsem si zboží : Uzavírací deska Guttadrytek V 220 - 22. Přišlo mi ale jiné zboží : Polykarbonátová deska Polygal Ultralight 10 mm ! Vyjádření firmy GUTTA : bohužel firma Swishobby má na stránkách špatný obrázek. Ať tedy firma Swishobby smaže všechny obrázky, budeme nakupovat buď - anebo (se trefím na to, co chci) !!!

Reakce obchodu Swisshobby.cz

v popisu výrobku je uvedeno, že jej dodáváme ve dvou variantách a to buď v provedení z HDPE, který je černý a nebo z PC, který je transparentní a to dle momentální naskladnění.
    Tato deska je určená pouze pro zabránění vytečení betonu a zůstane zabetonovaná pod povrchem, barva zde nehraje roli, funkce desky je v obou barevných případech neměnná.
    Dle parametrů v popisu výrobku bylo zboží dodáno v souladu s uváděným popisem.

Petr Ulč
    SWISS HOBBY