V obchodě jsem objednal nabíječku baterií v ceně přes tisíc Kč a nabíjecí článek 18650. Zásilka dorazila jen v sáčku a bez akumulátoru, jak jsem zjistil po rozbalení. Reakce obchodu po oznámení byla - reklamujte u pošty! Dobrý! Nedávám za vinu obchodu nekompletnost dodávky ale to, v jakém obalu posílají poměrně drahé věci! Když se cestou něco ztratí, poničí, třeba tím, že na vaši zásilku pošťák hodí něco těžkého, reklamujte si u pošty! Neobstojí tvrzení obchodu, že se jim něco takového dosud nestalo! Tohle už ne!

Reakce obchodu Svitilny.eu

mrzí nás, že vám baterie údajně chyběla v balení. Původně jste nám napsal, že jste baterii nenašel, načež jsme zkontrolovali kamerový záznam z balení vaší zásilky, kde jsme ověřili, že jsme vám baterii odeslali. Poté jste nám napsal, že obálka byla přelepena izolepou, ale na naši žádost o zaslání fotografie jste napsal cituji: "V koši už se opětovně hrabat fakt nebudu. O jeden akumulátor určitě nezchudnu.". Zboží bylo zabaleno do bublinkové fólie a odesláno v bezpečnostní obálce na cenné psaní pojištěné na 5000 Kč. Takže pokud zásilka nesla nějaké znaky poškození, tak by ji na poště bez problémů vyreklamovali. K tomu je ovšem potřeba součinnost z vaší strany, kterou jste bohužel z neznámého důvodu odmítl :(

• Obchod komunikuje.

Reakce obchodu Svitilny.eu

objednal jste nabíječku u které jsme na stránkách zobrazovali, že není skladem. Ihned jsme vás o tom i informovali i e-mailem a po naskladnění nabíječky jsme vám ji následně odeslali. Trochu nás tedy mrzí, že výsledkem je vaše negativní hodnocení.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Obchod zapomněl uvést, že baterie neobsahuje nabíječku a tudíž je třeba ji dokoupit zvlášť.

Reakce obchodu Svitilny.eu

v textu baterie není nikde uvedeno, že by nabíječka byla součástí balení (standardně to tak nebývá). Naopak je tam seznam odkazů na vhodné kompatibilní nabíječky na našem eshopu. Opravdu nás to mrzí, ale za celou dobu provozu našeho e-shopu se nám nestalo, že by to někdo špatně pochopil.

Zboží jsem objednal před 10 dny, obchod nekomunikuje,pravděpodobný nezájem o zákazníka,takže tento obchod nemohu doporučit.

Reakce obchodu Svitilny.eu

po zadání objednávky jsme vám posílali email, kde jsme vám nabídli vhodnější typ difuzéru pro vaši svítilnu (tak jak jste požadoval v poznámce vaší objednávky). Bohužel jediná odpověď, kterou jsme dostali, je toto hodnocení. Dnes se vám kolega ozve telefonicky a situaci vyřešíme.