Za dva týdny od potvrzení objednávky nepřišlo ani zboží ani odpověď na urgenci.

Odjednané zboží ikdyž e-shop ukazoval skladem, obchodník skladem neměl. Obchodník poslal email, že se již nevyrábí a nenabídl ani alternativu.

I přes informaci, že zboží je skladem, nebylo objednané zboží dodáno a objednávka byla obchodem zrušena.

Zboží nabízené na e-shopu " skladem" vůbec neměli!!!

• Žádná komunikace

Reakce obchodu Svítidla-Ledžárovky.biz

Zboží bylo připraveno k osobnímu odběru bez reakce na výzvu..děkuji Svítidla

• Zboží, které obchod uvádí, že má skladem, tak vůbec nemá a jelikož je ukončena výroba tohoto zboží, tak ho ani není schopen dodat.

Přestože zboží (LED žárovky) bylo na eshopu napsané skladem, tak mi po udeslané a potvrzené objednávce poslali emailem stroze, že už zboží od výrobce není, že už se nevozí. Nenabídli žádnou alternativu a na email s dotazem jakou alternativu si mohu objednat, tak vůbec neodpověděli několik dní.

Na svých stránkách nabízejí zboží, které nemají. Po objednání a zaplacení se ozvou s tím, že zboží není a vrátí peníze.

• Obchod vůbec nereaguje na žádnou snahu o komunikaci

Po týdnu jsem objednávku urgoval- tvrdili, že mi psali, že nejde dodat. Žádný e-mail jsem neobdržel

Dobrý den, zboží které jsem si objednal mi nedorazilo , ale došel mi jiný typ výrobku-(300,- Kč levnější).Sdělení prodejce bylo takové že nevěděl že chci ten typ který jsem si objednal a že jsem měl napsat do poznámky že chci opravdu pouze zboží, které si objednávám. Když jsem konstatoval že zboží vracím a požaduji aby prodejce zaplatil poštovné počastoval mě sprškou vulgárních výrazu...Asi tak..

Objednané věci prý nemohou dodat protože dodavatel už je nevyrábí.
    Všechny věci ale deklarovali že mají “skladem”!

Balík přišel nepoškozen, ovšem po rozbalení bylo zjištěno, že výbojka je vnitřně poškozená. Okamžitě byl vyrozuměn řidič DPD, reklamační protokol a eshop. Dodnes od nikoho žádná reakce.
    Po napsání této recenze volal p.Martin Taraležkov majitel eshopu, že již reklamaci zadal, že je to zbytečné , že jsem hov... deb... a jiné vulgarity takhle si podnikání nepředstavuji o dalším průběhu Vás budu informovat

Reakce obchodu Svítidla-Ledžárovky.biz

Škoda byla způsobena špatnou přepravou sepsán protokol s přepřavcem o škodě vše je v řízení...

• ani po 14 dnech po objednání zboží nejen nedorazilo, ale obchod ani jednou se mnou nekomunikoval

• Ze tri polozek skladem ! Po dvou dnech po potvrzeni objednavky,telefon ze dve vlastne nemaji.

Jen mrhani casem.

Tak Vážení, tenhle E-Shop opravdu nikomu nedoporučuji. Objednal jsem si u nich tři zářivky, poslali mi potvrzení objednávky, čekám celých sedm dní a oni to ani neodeslali.
    Když jsem poslal dotaz e-mailem, kdy mi hodlají mou objednávku poslat? mi bylo řečeno, že e-shop je pro nemoc zavřený.
    Promrhal jsem s nimi celý týden a ničeho se nedobral.Novou objednávku jsem si vytvořil na Svět Žárovek Litoměřice, která byla rychle poslána, precizně zabaleno proti rozbití přes Českou Poštu a za mě plná spokojenost.

pokud někdo nabízí stav skladem, očekávám zboží skladem, ne zrušení objednávky s tím, že se zboží nevyrábí...nicméně mi to nevadilo, sehnal jsem obdobné zboží dvakrát levněji

Zboží avízováno skladem, ale skladem není. Po výtce jsou sprostí.

• vubec neodpovidaji na email

Prodejce svítidla Kanlux SONDA EL-4L (04798) uvádí u tohoto typu svítidla
    zavádějící informace. V popisu svítidla je uvedeno, že žárovky jsou součástí
    balení. Svítidlo ale bylo dodáno bez žárovek. V současné době existuje
    jediná možnost, jak žárovky získat, a to je objednání prostřednictvím e-shopu. Tím došlo ke zdržení instalace o více jak týden. Pokud by tato
    nepravdivá informace nebyla uvedena, koupil bych stejné světlo v jiném
    obchodě, kde bylo o několik stovek lacinější. Takže varuji před praktikami
    obchodu Svítidla-Ledžárovky.biz a nedoporučuji ho ostatním zákazníkům.

Reakce obchodu Svítidla-Ledžárovky.biz

Arogantní paní vyžadovala halog. žárovky které dle EU už nesmějí dodávat jako součást nových svítidel, nerespektuje nařízení EU, o zdroích u nových svítidel, Prostě stará ženská která nechce měnit dobu.

Svítidla-Ledžárovky.biz