pokud někdo nabízí stav skladem, očekávám zboží skladem, ne zrušení objednávky s tím, že se zboží nevyrábí...nicméně mi to nevadilo, sehnal jsem obdobné zboží dvakrát levněji

Spolehlivý obchod,komunikace OK

Zboží avízováno skladem, ale skladem není. Po výtce jsou sprostí.

nakupoval jsem zde poprvé,ale spokojen

• osobní odběr a platba při vyzvednutí

Vše proběho ke spokojenosti.

• rychlá komunikace
    • příjemné vystupování
    • dostal jsem něco trochu jiného, než jsem čekal

Nejde o obchod, ale o fyzickou osobu, kde je třeba se na vyzvednutí předem telefonicky domluvit, i když na webu deklaruje provozní dobu. Pán pak seběhne z bytu a předá zboží na ulici.
    Objednal jsem LED žárovky ve wattáži, které velké obchody aktuálně neměly, abych nemusel brát vyšší wattáž. Místo deklarovaných 8W jsem ale obdržel 9W, i když za původní cenu, s poukazem, že 8W se už nevyrábí (pak jsem si ale mohl nakupit kdekoliv, e-shop výslovně deklaroval 8W-variantu).
    Zboží je v e-shopu i na obalu výrobku označeno se zárukou 36 měsíců, na můj dotaz při převzetí se pán zasmál, že s tím nemá nic společného, že bych si žárovky musel registrovat u výrobce, což ale není pravda (ověřeno u výrobce). Pravděpodobně tedy budu rád vůbec za nějakou záruku.

• perfektní komunikace
    • super ceny
    • velmi rychlé dodání
  • vubec neodpovidaji na email

Prodejce svítidla Kanlux SONDA EL-4L (04798) uvádí u tohoto typu svítidla
    zavádějící informace. V popisu svítidla je uvedeno, že žárovky jsou součástí
    balení. Svítidlo ale bylo dodáno bez žárovek. V současné době existuje
    jediná možnost, jak žárovky získat, a to je objednání prostřednictvím e-shopu. Tím došlo ke zdržení instalace o více jak týden. Pokud by tato
    nepravdivá informace nebyla uvedena, koupil bych stejné světlo v jiném
    obchodě, kde bylo o několik stovek lacinější. Takže varuji před praktikami
    obchodu Svítidla-Ledžárovky.biz a nedoporučuji ho ostatním zákazníkům.

Reakce obchodu Svítidla-Ledžárovky.biz

Arogantní paní vyžadovala halog. žárovky které dle EU už nesmějí dodávat jako součást nových svítidel, nerespektuje nařízení EU, o zdroích u nových svítidel, Prostě stará ženská která nechce měnit dobu.

Svítidla-Ledžárovky.biz

• už je to 14 dní a zboží nedorazilo!!! a co mám tedy hodnotit!?!

Reakce obchodu Svítidla-Ledžárovky.biz

Odeslán E-mail že zboží vyprodáno nečtete !!!

• velice vulgární jednání majitele

Manželce jsem do obchodu objednal několik žárovek "skladem", po více jako týdnu bez reakce tam volala, zda již posláno, zvedl jí to jakýsi Martin Taraležkov, úplně vulgárně, kdy jí říkal krá.., a pí.., ji poslal někam, že je covid a co jako chce, a ať jde do pr.. (tyto slova opravdu použil) a že prý to musí dojít z Číny a co prý má ku.. dělat. (v Číně si to muhu za polovinu objednat sám, akorát to spěchalo, tak jsme volili volbu v ČR a skladem)

Žena zůstala úplně zkoprnělá, že takovou sprostotu ještě snad nikde nezažila.

Takže tyhle "podnikatele" opravdu doporučuju..

V obchodě nakupuji rád, je zde dostupný sortiment, který nebývá běžný, resp. nacházím tu velmi slušné ceny!

• Od objednávky žádná komunikace.

Velice dobrá a rychlá komunikace s obchodem. Prodejce obratem telefonicky reagoval na objednávku z důvodu domluvy ohledně barvy lampičky. Rychlé doručení. Obchod mohu doporučit.

• Rychlé jednání

Moje spokojenost spočívá v rychlém a operativním přístupu obchodníka.Mohu vřele doporučit.

• rychlost odeslání zboží
    • ceny zboží

Byl to můj první nákup u tohoto obchodu, nicméně rychlost dodání zboží mě příjemně překvapila. Zboží dorazilo v pořádku do 3 dnů.

• Vše bez problému

Obchod chválím, sice jeho geografická poloha je trošku vzdálenější a tím pádem pro mě není zcela po ruce, nicméně nastalo už několik situací, kdy jsem s povděkem vyrazil na cestu a nakoupil za výhodnou cenu potřebné zboží!

Rychlé dorucení.