• velký výběr zboží
    • perfektní komunikace
    • nepostřehl jsem žádné

Reakce obchodu Svitidla-LED-Lighting

moc děkujeme za Váš nákup a také, že jste si našel čas a zveřejnil pro nás velmi milou recenzi.

• U zboží není vidět, zda je skaldem nebo jaká je dodací lhůta. Až po objednávce jsem zjistila, že dorazí za 3 týdny.

Potvrzující emaily chodí pokaždé z jiné adresy.
    Přišel potvrzující email, že zboží dorazí za 3 týdny. Další informace o expedici zásilky už nedorazila. Den před dodáním přišla pouze sms o doručení zásilky druhý den.
    Nevím, zda jedno světlo nebude vracet. Na první pohled jsou světla stejná, jen jedno se musí složit z více kusů a druhé je jako jeden kus. Pokud bude pohledově znatelný rozdíl, budeme chtít světlo vyměnit.(Stropní svítidlo Shade 8426-21)

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši recenzi i připomínky.
    Abychom vysvětlili, na webu neuvádíme skladovou dostupnost a to z toho důvodu, že termín závozu zboží je pokaždé jiný, tudíž nelze dopředu předpokládat, za jak dlouho zboží naskladníme. Zmiňujeme tuto informaci v obchodních podmínkách.
    Potvrzující email objednávek přijde zákazníkům z automatického robot systému a pak ještě odpovídáme s upřesněním objednávky z emailu našeho obchodního oddělení. Proto se Vám zdá, že je to pokaždé jinak. Ale je to běžný postup e-shopů. Při expedici zboží také zasíláme info emailem, ale máme zkušenosti, že zákazníci email přehlédnou, anebo mají nastavený účet tak, že spadá do spamu, což my už neovlivníme. Proto ještě chodí sms.
    Co se týká svítidla, tak výrobce pro zjednodušení montáže upravil balení těchto svítidel. Stalo se, že jeden kus poslali z předešlé série a druhý z nové. Tvarově i barvově vše zůstalo stejné, neměl by být žádný problém. Pokud by se Vám něco nezdálo, svítidlo vyměníme.

Za případné komplikace se dodatečně omlouváme.
    Děkujeme za pochopení a také za Váš nákup.

• serioznost, vyborna komunikace

vyborny

• Zajímavé zboží, perfektní komunikace

Zboží sice dorazilo poškozené, ale po reklamaci nám byl obratem zaslán náhradní díl. Oceňuji perfektní a pohotovou komunikaci a rychlé bezproblémové vyřízení. Obchod doporučuji!

Reakce obchodu Svitidla-LED-Lighting

děkujeme za Vaši recenzi, jsme rádi, že je vše v pořádku a se svítidlem jste spokojeni.

• spolehlivost

Celá transakce proběhla jak na drátkách, jen mě trochu zaskočilo, že po objednání mi přišla zpráva, že kuchyňské svítidlo je na objednávku a tudíž budu muset čekat 3 týdny. Nakonec to ani 3 týdny nebyly, takže spokojenost.

Reakce obchodu Svitidla-LED-Lighting

ještě jednou děkujeme za nákup a také, že jste si našla čas a zveřejnila pro nás tuto potěšující recenzi.

• Našla jsem toto zboží pouze ve vašem obchodě.
    • Žádné

Pohodlný nákup,perfektní komunikace,bezproblémová objednávka.
    Rychlé dodání.
    Zboží neporušené.

• super
    • nemá

Reakce obchodu Svitidla-LED-Lighting

moc děkujeme za Vaše hodnocení a těší nás, že jste byla s nákupem spokojena.

• Rychlost, cena

Doporucuji

• Pohodlný nákup z domova, našla jsem zde lampu, která vyhovovala mým požadavkům a jinde jsem ji nesehnala.

nákup byl bez problémů-doporučuji

Reakce obchodu Svitidla-LED-Lighting

moc děkujeme za Vaši krásnou recenzi, velmi si toho vážíme.

• Vstřícnost
    • Dlouhe dodac.lhůty

Doporucuji.kvalita velka

• Spolehlivost
    • nevím

Reakce obchodu Svitidla-LED-Lighting

děkujeme za Vaši krásnou recenzi a těší nás, že jste byla s nákupem u nás spokojena. Moc si toho vážíme.

• Přehlednost, sortiment, dobrá komunikace

• v
    • dobrá cena
    • krátká dodací lhůta
    • velký výběr zboží

vřele doporučuji

• PŘEHLEDNOST NABÍDKY

DOPORUČUJI

• Jediné co bych vytkla je to, že u zboží nenajdu lhůtu dodání (i když je orientační) a člověk je pak překvapen.

• objednám a dorazí až domů

• Dodací lhůta tři týdny je docela dost dlouhá.

Obchod doporučuji

Reakce obchodu Svitidla-LED-Lighting

děkujeme za Vaši recenzi a velmi si ceníme Vašeho doporučení. Bohužel pokud svítidlo není na skladě, tak termín naskladnění je závislý od dostupnosti zboží u dodavatele a také na závozu zboží. Nabídka je hodně obsáhlá a není možné všechna svítidla držet skladem. Děkujeme za pochopení.

• Nemusím do obchodu.
    • Rychlost dodání.
    • Nedostatek snímačů platebních karet.
    • Byla slíbena platba kartou,ale nebyla provedena.

Viděla jsem svítidlo u kamarádky a moc se mi líbilo. Zkoušela jsem ho najít přes internet a povedlo se.

Reakce obchodu Svitidla-LED-Lighting

moc děkujeme a těší nás, že jste s nákupem u nás byla spokojená. Co se týká platby kartou, řešíme s přepravní službou, aby se více neopakovalo. Děkujeme za upozornění.

• Nemusela jsem se v podstatě o nic starat.
    • Bylo domluveno,že platím kartou,ale řidič neměl čtečku

• Obchod nabízí zboží, které nemá na skladě. Po objednávce se omluví, že dodací lhůta je 3 týdny.