• Vše v pořádku
    • Balíček přišel rychle, ale ocenila bych, kdyby byla možnost i levnější dopravy (Zasilkovna)

Objednávka byla vyřízena rychle a dodána bez problému.

• Bezproblémový nákup, široký sortiment

Patice svítidla, resp. keramická objímka byla poškozená - rozlomená, balení bylo naprosto nepoškozené. Z toho vyplývá, že objímku poškodilo hovado, které světlo balilo a přesto balení dokončilo a odeslalo. Svítidlo v tomto stavu nelze použít. Já jsem se provinil pouze tím, že jsem vám naletěl - poslal objednávku a dobírkou peníze. Už to opravdu neudělám a za svou blbost se omlouvám!

Reakce obchodu Svitidla-LED-Lighting

Dobrý den, mrzí nás Vaše recenze, kterou jste našemu obchodu poslal. Vaše objednávka v našem obchodě byla Vámi stornována, protože jste chtěl 4ks svítidla, ale v kartě výrobku bylo uvedeno, že je dostupný už poze poslední kus. Zboží jsme Vám tedy žádné neposílali, přesto věřte, že naši pracovníci ve skladě jsou svědomití a nemáme žádný zájem na tom, abychom svítidla poškozovali a vadné zasílali zákazníkům. Reklamace se snažíme vyřizovat v co nejkratším možném čase ke spokojenosti zákazníků. Proto Vám doporučuji uplatnit reklamaci v obchodě, kde jste svítidlo kupoval a určitě Vám reklamaci vyřídí. Přeji příjemný den za společnost Palnas Alena Vašíčková

Vše OK

Nemohu blíže hodnotit, nakupovala jsem zde poprvé.

• Rychlá komunikace, vstřícný přístup
    • Informace o stavu objednávky v emailu

Nejlepší ceny, možnost platit kartou u kurýra, rychlé dodání a zájem ze strany eshopu o zákazníka.
    Řešili jsme něco na objednávce a paní mi hned na základě mailu volala, ochotně vysvětlila instalaci světla.

• spokojenost - dobré ceny, dobrá informovanost obchodu

nevím

Jsem maximálně spokojený s komunikací, ochotně mi poradili a vše vysvětlili a světlo které jsme objednali je úžasné.

Rozumné ceny, rychlé dodání

velký výběr

• Siroka nabidka
    • Pokud neni skladem, dodaci lhuta je 5 tydnu!

• kamenný obchod
    • Informace na webu jsou nedostatečné, neúplné, ilustrační fotografie neodpovídá realite. Velmi nemilé překvapení při doručení zboží. Stejně tak jejich doporučené žárovky, světla svítí jako "bludičky". trochu drahý omyl

Na to že jsou specialisti, s kamenným obchodem tak toto odborné doporučení nebo poradenství absolutně tragické. rozhodně nedoporučuji.
    Dodací termíny uvedené na webu také nejsou platné

Reakce obchodu Svitidla-LED-Lighting

Vážený zákazníku, moc nás mrzí, že zboží nesplnilo Vaše očekávání. V tom případě je možné využít zákonné 14-ti denní lhůty možnosti vrácení zboží bez udání důvodu. V případě, že nejste spotřebitel, což znamená, že zboží nakupujete v rámci své obchodní či podnikatelské činnosti (uvedení IČO na objednávce), právo na odstoupení vám nevzniká, neboť obchodní zákoník tuto možnost neuvádí, což uvádíme i v našich obchodních podmínkách. Rádi s výběrem žárovek pomůžeme, pokud se na nás zákazníci obrátí. Uvádíme termín dodání 1-5 týdnů a to z důvodu široké nabídky svítidel od různých výrobců. Každý výrobce má termín dodání jiný. V případě, že se termín dodání prodlužuji, snažíme se zákazníky kontaktovat, přesto velmi děkujeme za každou recenzi, která nám napomáha zlepšovat naše služby.

• Dobrý výběr, ceny
    • Zatím nedodali zboží, nijak nekomunikují

• výběr z velkého množství výrobků
    • celkem dlouhá dodací lhůta

Původně ohlášená dodací doba prodloužena o tři týdny

• Ochota , cena a rychlá doba dodání.
    • Moje negativní zkušenost je jen neochota pracovnice přepravní společnosti GEIS na pobočce v Měšicích. Je možné , že pani neměla zrovna den - toto byla první zkušenost, tak nebudu úplně odsuzovat.

• Měli zboží které jsem chtěl za nejlepší cenu.

Nakoupil jsem zde poprvé.
    Zboží bylo skladem.
    Nejlepší cena.

Reakce obchodu Svitidla-LED-Lighting

moc děkujeme za Vaši recenzi, těší nás Váše spokojenost.

Vyborny

sice delší čekací doba ale vyplatila se. Stmívatelné LED žárovky svítí (se starším typem stmívače si moc nerozumí ale řešení jsem našel v tom, že v lustru zůstala jedna původní halogenová žárovka a blikání resp. problém s rozsvícením 8 žárovek v lustru ustal). Vzhledem k tomu, že mi šlo a jde o úsporu energie tak i toto je přijatelné řešení (pokud nechci investovat do úplně nového stmívatelného vypínače).