Bohužel objednávku jsem provedl, dostal jsem informaci, že zásilka je expedována, ale ani po 9 dnech jsem ji neobdržel. Avšak obchod chce po mně hodnocení, takže vyjadřuji svou nespokojenost. Chtěl jsem před tímto hodnocení zaslat email na:[email protected], ale adresa neexistuje.

• Bezproblémová spolupráce

dobré

Graficky špatný, nepřehledný obchod, nabízí možnost vyzvednutí Uloženky ale nelze zobrazit kde jsou možnosti vydeje. Na můj dotaz dosud nikdo nereagoval.

Reakce obchodu Svíticí obojky

V obchodě máme Zásilkovnu i Uloženku. Odpověděli jsme Vám mailem, možná spadlo do spamu:

2019-01-10 22:35:19 Ikona stavu P Dobrý den, bohužel žádná uloženka poblíž není. Viz mapa https://www.ulozenka.cz/pro-prijemce-zasilek#our-branches Doporučuji tedy dobírku od české pošty, máme na ní dobrou cenu. Svitici-obojek.cz

Vznikl tam malý problém z identifikací platby ale celkem jsem byl spokojen..

Uzasny servis,velka ochota prodavajiciho!

• Hodně mi vadila registrace při nákupu. To už v dnešní době plné hesel je hrozné. A ještě to zahlásí, že uživatelské jméno má už někdo jiný a můžete začít od začátku kompletní dotazník. A další problém byl v komunikaci. Balík najednou dorazil a žádná reakce, že balík je připraven k odeslání apod jako u jiných obchodů. Asi jsem prostě rozmazlená většinou jiných obchodů. Zboží je ale v pořádku.

Reakce obchodu Svíticí obojky

To je nám líto, ale asi jste přehlédla volbu:Zaregistrovat účet? V případě, že jí odškrtnete, tak byla objednávka bez registrace. Dále nám také zlobí pošta a to dlouhodobě. Aktuálně budeme přecházet na novější systém a snad se to spraví.

• skvělá komunikace a nákup z domova .
    • Podle mě žádné slabiny nemá

Doporučuji jsem spokojená s komunikací a ochotou s prodávajícím

• Obojek jsem poslal zpět na výměnu.Do dnešního dne jsem nový neobdržel a ani nebyly vráceny peníze.

Reakce obchodu Svíticí obojky

Obojek byl doručen hned 1.12.2016, jednalo se o omyl, obojek k výměně se nám zamotal mezi reklamace.

• vyhody nakupovani prehled o zbozi
    • zadne

vse v poradku

• Obchod nabízí velký výběr svítících obojků a vodítek

Pokud nakupující shání svítící obojek a vodítko, tak vřele doporučuji projít nabídky tohoto obchodu

OK

Vse ok

• dostupnost zboží

• Nevim

Doporucuji. Rychle dodani,informace o dodavce dobre

Děkujeme za reakci

• výběr v klidu z domova a skutečně rychlé dodání
    • nevím

spokojenost

perfektní spolupráce

Děkujeme a hezké svátky

• majitel firmy měl zájem o dodání zboží v co nejkratším termínu i když poště trvala dodávka zboží delší dobu, inu je před vánocema
    • nevím o žádných

doporučuji všem

Reakce obchodu Svíticí obojky

Děkujeme za hodnocení hezké Vánoční svátky