Mám zaplaceno, zboží ještě nedorazilo

Reakce obchodu Švihej.cz

Dobrý den, zde jsme čekali na doplatek přidaného produktu do objednávky, ale bohužel Vám z neznámého důvodu nedorazil náš e-mail a druhý Vám později nešel zobrazit. Situaci jsme dořešili telefonicky týden po objednání a nedoručeném e-mailu a věřím, že už je vše v pořádku.

Zboží více jak 14 zaplacené stále nedorazily

• Mrzí mě, že mi nejdříve došla zpráva, že je zboží připraveno k odeslání a na druhý den, že vybraný druh není, jestli může být jiný....já už dětem slíbila zboží, které si vybraly......

Reakce obchodu Švihej.cz

Dobrý den, moc se omlouváme, že jsme neměli k dispozici barvičky, které děti chtěly. Snad se ale barva červeno-modro-bílá dětem líbí, skákání milují a švihá se o sto šest! Hned jakmile naskladníme duhové barvy, na naše náklady vám švihadla vyměníme.

• Kluci umí skákat přes švihadlo
    • Předprodej z Číny s pořádnou marží

Pokud na zboží nespěcháte a nepotřebujete předřaženej přístup na FB, tak mrkněte na čínské shopy. Oni to tam berou taky. Sice rukojetě katana jsou údajně z Česka, ale stejné bez samuraje na zátce jsou i u soudruhů.

Reakce obchodu Švihej.cz

Dobrý den, nejde o přístup do FB skupiny. Ale o video-manuál, ve kterém jsou obsaženy všechny věci, které potřebujete pro svůj rychlý progress a pomůže vám vyvarovat se spousty chyb a zranění. I tak máte možnost koupit si jen samotné švihadlo bez video-manuálu a FB skupiny.

Rukojeti vyrábíme v Česku. Sami jsme rukojeti vyvíjeli a navrhovali. Pokud ji podle nás začali dělat v Číně, tak už začínáme být celkem známí. Ani jednu věc, kterou máme momentálně na e-shopu, napřímo neobjednáváme z Číny. Nově se nám podařilo celou výrobu Katany včetně korálků umístit do ČR.

Kvalita je pro nás velmi důležitá (protože se švihadly sami skáčeme), ale pokud s kvalitou nejste spokojený, můžete produkt vrátit do 60 dní a my vám vrátíme peníze.

S pozdravem,

Tomáš Vaněček - zakladatel Švihej