• Hroznej šunt !!

Příčesek který se dá tvarovat jsem vyhodila,z profilu i ze zadu vypadal strašně.. Šly vidět cvoky, kterýma byly vlasy uchycené , vůbec nevypadal přirozeně.A to ani ten druhý.
    Byla jsem vždy spokojená se světovým zbožím,ale už ne.Vyhozené peníze.Prišli jste o zákazníka

• Došel culík na skřipci s dráty tak pevnymi,že se stín nedá hýbat.Velke zklamání,po těch letech

Zboží ještě nedorazilo.
    Nevýhoda, dloouhá dodací lhůta

rychlé jednání i doručení,ale ofina je nhodná na karneval

• Rychlost dodání a přehled
    • Na to že syntetické vlasy stojí 600 a více, je to katastrofa, já čekala nějakou aspoň hustotu, balíček tvořil asi 4 příčesky a vůbec se to nehodilo k mým vlasům, tak že to používám na účesy, ale už nikdy více. Barva super, ale takových pár pramínků za ty peníze.

• viz komentář níže - nekvalitní zboží:-(

KOVOVÁ SPONA- již při prvním použití, se gumička vytáhla, není pružná= spona je tudíž k ničemu:-( Velice mě zklamala kvalita x cena výrobku.
    SKŘIPEČKY - již 2 ks se rozlomily:-(
    HŘEBÍNKY - ok

vypadávaji z příčesku pramínky

Zboží jsem reklamovala, ze tří kusů jsem 2 vrátila. Reklamaci vyřídili obratem.

Je to šmejd , není pořádný popis , nehledě na to , že to nebylo v češtině , a mělo by to správně být . Na české obchodní inspekci by se asi hodně divili ,
    Hezký den

Po půl hodině podprsenka spadne,vůbec nedrží

koupila jsem si culík na skřipci a vlasy se cuchají a je to těžké a špatně to drží na hlavě.

Objednávala jsem lidské vlasy délku 55cm blond odstín 60.
    Konečky vlasů (cca 15cm) vysušené, roztřepené, cuchají se, tudíž nepoužitelné.
    Vlasy mohu vyhodit.

Vlasy padali hned po rozbaleni..bili moc nerealne leskle a hlavne ne husty ...nevratila sem,protoze nebudu plytvat penizma do kola

Melírovaný cop se nedá nosit,je na něm jasně vidět,že je umělý,jako vlasy na panence,nejsem spokojená,cena je fajn,produkt nikoli.

• posílá mi každý rok k svátku kód na slevu jako přáníčko
    • příznivé ceny
    • slušná nabídka
    • stále čekám, až oním kódem na slevu obchod slevu provede
    • žádná komunikace (vloni jsem musela začít komunikaci já, aby se vše zdárně vyřešilo) - letos zřejmě ušetřím - obchod by měl mít zájem prodávat
    • v objednávce není políčko, kam by se vložil kód na slevu, vkládá se do poznámky

Objednávka není zaplacena, takže nemohla být doručena; ač jsem dostala k svátku kód na slevu, a protože jsem objednávku nechala "viset" několik dní, dostala jsem ještě další kód na slevu, na kódy není v objednávce políčko a píšou se do poznámky. Objednávku odesílá automat a poznámky nečte, takže mi naúčtoval plnou cenu, a já stále čekám, až si někdo přečte poznámky a přepočítá objednávku.

Reakce obchodu SVĚTOVÉ ZBOŽÍ

velmi nás mrzí Vaše reakce. Políčko pro vložení kódu pro slevu je hned v prvním kroku objednávky a opravdu je velmi viditelné. Do poznámky jste napsala pouze kód bez jediného slova, co shluk písmen a číslic znamená a jak s ním naložit. Je nám líto, že jste nás nekontaktovala, naše operátorky by Vás jistě navedly, ale opravdu pole pro vložení kódu je nepřehlédnutelné. Slevu jsme Vám ručně přidali a zaslali nové pokyny k platbě.

• peníze se strhly a objednávka byla zrušena takže zboží nedorazí?! to je hnus

Reakce obchodu SVĚTOVÉ ZBOŽÍ

velice nás mrzí problémy s platbou. Pokoušela jste se zaplatit 3x, bohužel ani jednou jste platbu nedokončila a platba nebyla realizována. Ihned po objednávce jsme Vás kontaktovali s alternativní možností platby převodem. Na platbu čekáme 14 dnů, poté objednávku stornujeme.

• Nemožnost vrátit zboží, samozřejmě každý sáček otevře a zboží vyzkouší. Tím pádem nelze vrátit. Příšerný materiál, vyhodila jsem peníze oknem

Strašný materiál

• čepice V&V Čepice Hip Hop Homeless - zimní - armádní , nevypadá vůbec jako na eshopu! budu vracet!

Objednal jsem si pansky neoprenovy pas a přišel mi růžový ktery může používat tak akorát moje 5 leta dcera.Produkt mi přišel jiny nez jsem objednaval...