Kvalita, rychlost, cena.

• Poškozené zboží
    • Špatná komunikace
    • Špatně zabalené zboží
    • Zboží bez etikety

Už nikdy víc, při problému už se jim nechtělo komunikovat. Dorazilo zboží, které mělo poničený obal a u dalšího zboží nebyla gramáž, kterou jsem si objednala. Peníze za chybějící gramáž zaslali až ve chvíli kdy jsem to začla řešit, ani jsme nebyli informováni že přijde menší gramáž. Žádná omluva.
    Navíc nám lhali že je zásilka už odeslána, přitom jí odeslali až od dva dny déle po našem rozhovoru.
    A za poškozené zboží jsme peníze zpět už nedostali, prostě přestali komunikovat. Pouze svedli chybu na dopravce, přitom zásilka neměla jedinou výplň.

• Bylo doručeno zboží z roku 2022 a ne jak byl avizován rok 2023 a horší je jeho kvalita a špatné skladování což je patrné z chuti. Již nikdy.

• Barva ořechů neodpovídá nabídce

• etiketa ke zboží přišla pouze emailem

Etiketa ke zboží - různé crackery přišla pouze emailem. Nevím, co ke kterému patří, chtěla jsem ochutnat a zároveň dát jako dárek. Neoznačené zboží bez složení dát jako dárek nelze.

velký výběr zboží, kvalita zboží, rychlost dodávky

• Objednávka vždy v pořádku
    • Elektronické etikety

• Rychlé vyřízení objednávky (odesláno v den objednání)

Naprostá spokojenost. Kvalita zboží 100%, doručení objednávky 100%.

Zakoupený balíček se sušeným ovocem vypadá lákavě,je zamýšlený jako dárek,doufám,že potěší ,přišel dobře zabalený a včas.V.Klasová

• Rychlé doručení, dobrá kvalita zboží

Jednotlivé sáčky přišly bez jakýchkoliv etiket, ty byly zaslány e-mailem s doporučení, abychom si je sami případně vytiskli. Velice nestandartní a vzhledem k tomu, že objednávka oříšků byla určena jako součást dárkových košů, přidělalo nám to neočekávané komplikace.

• Rychlost,

• Velký výběr

Asi bych si už neobjednala oříšky v letním období, oříšky byly rozehřáté a kešu v jogurtové polevě byly zpečené v jednu kouli a tekl z nich tuk.

• Spokojenost,rychlé doručení

Vždy velmi rychle doručeno.
    Vše OK.
    VL.

• Ovoce špatně zabalené, balení propouštělo vzduch a přišlo jako jedna velká navlhlá koule. Mělo být křupavé. Nedá se to jíst. Ani nepropustná krabička nepomohla. Zbytečně vyhozené peníze a zkažené narozeniny.

Raději nakupujte lyofilizované ovoce jinde...

• Blízko MHD

Rychlé odeslání objednaného zboží, skvělá komunikace.

Jednání a dodání bylo velmi rychlé. Za mě naprostá spokojenost.

Vždy velká spokojenost