Pokud na zboži nechvátáte a je vám jedno že to přijde až za 10 dni tak dobrý.

• Nekomunikuje.Před měsícem objednané zboží ke mě nedorazilo.Na e.maily žádná reakce.Při návštěvě prodejny před objednávkou neochota prodavače.

Přes neochotu prodavače,vám zboží na místě asi nakonec prodá.Koupě přes internet je zřejmě nemožná,nebo,její vyřízení je v řadu měsíců možná roků.

• nekomunikuje

toto byla moje první a asi poslední ojednávka

• Objednávka nebyla po 2 týdnech vyřízená, na dotazy obchod nereaguje.
  • Zboží u něhož bylo uvedeno, že je skladem jsem si objednal 23.5., za dva dny mi došel e-mail, že se objednávka vyřizuje. Dnes je 3.6. a zboží stále nemám. Na dotaz,kdy můžu zboží očekávat, nikdo nereaguje. Takže si zboží objednám jinde a tento e-shop NEDOPORUČUJI !

• Rád bych ohodnotil kladně v případě, že bych zboží - nůž dostal,ale obchod ani nereaguje na dotazy.

• to opravdu nevím
    • v dnešní době nejsou schopni zaslat zboží do 48 hodin a sdělit, že zboží bude zasláno později / nemoc atd.. /

.. Na počkání - to si teda počkáte ...

Nedoporučuji, údajně mají zboží skladem po týdnu jsem telefonicky doptával co se děje, dostal jsem jen sliby a místo omluvy, že mají jiné zboží, co mi můžou prodat...,ale jinak že to už došlo z Německa a že to hned posílají, po dalším týdnu jsem nůž obdržel. Už tam nikdy nic nekoupím.

• je přehledný
    • nikoho se nedovoláte
    • Široký výběr
    • Zboží nedodáno

Zboží objednáno v prosinci 2015 a dosud jsem ho nedostal ( březen 2016 )

• Obchod nabízí poměrně široké spektrum nožů za rozumné ceny.
    • Obchod nepíše pravdu, co se týká dostupnosti zboží. Zboží, které inzeruje jako "skladem" fakticky skladem nemá a myslí tím "skladem u dodavatele", což je zcela chybná informace.

Obchod nabízí nože za rozumnou cenu. Nicméně neočekávejte rychle vyřízení. Zboží jsem objednal 3.3. s tím že 12.3. jsem jej plánoval předat jako dárek a ještě jsem potřeboval den na gravírování na nůž, které obchod neposkytuje. Volil jsem proto pouze mezi obchody, které zboží inzerovaly "skladem" a měly výdení místo v praze. Z IT jsem zvyklý, že v takovém případě je dodávka v čase hodin a byl jsem ochoten akceptovat den. Nicméně druhý den jsem se dověděl že "skladem" není, že zboží má tato firma, ale je to "skladem u dodavatele". Vzhledem k tomu, že do 9.3. pořád zboží nedorazilo odepsal jsem firmě, že objednávku ruším a pořídil zboží jinde. Je paradoxní a ilustruje neschopnost obchodu, že informace o možném převzetí zboží dorazilo až po žádosti o dotazník od Heuréky. A podobně pokud bych hledal pouze nejlevnější nákup bez časové rychlosti mám jiné prověřené obchody na nože.

Nejsou schopni mi rict kdy bude zboží k odběru . Přitom ho mají , jak uváději skladem .

• nevím
    • přesto, že jsem obdržel mail, že zboží je na prodejně, bylo mi tam sděleno, že zboží nemají a dodavatel již nedodá!!!

nepoužitelný

• Nekomunikace se zákazníkem
    • Zavádějící informace o dostupnosti zboží

Nákup budu příště uskutečňovat pouze u ověřených obchodníků, kterým záleží na spokojeném zákazníkovi. Zboží uváděné skladem po 10 dnech nedorazilo, již objednáno u jiného prodejce.

Obchod nedoporučuji !

• Zajimave a kvalitni znozi
    • Zakaznik je obchodu ukradeny
    • Pekne zpracovane stranky,solidni ceny
    • Zdanliva dostupnost skladem,zadna komunikace krome automatickych odpovedi,klamave info o zaslani zbozi.

Za sebe vim,ze zde uz nakupovat nebudu.

• Snad jen hezky zpracovaný webshop a kamennou prodejnu.
    • Tragická komunikace se zákazníkem a lživé údaje o dostupnosti zboží.

Veškeré zboží prý skladem, dopředu jsem se emailem ujistil jestli tomu tak je(u mé objednávky), byl jsem ujištěn, že ano. Potvrzení objednávky dorazilo ihned, po 4dnech mi přišel další email, že se objednávka vyřizuje a potom nic. V obchodních podmínkách má firma bod, ve kterém se zavazuje odeslat zboží, které je skladem do 5dnů anebo dát vědět, kde se stala chyba a určit náhradní termín. Po týdnu bez informací, ze strany shopu, jsem objednávku zrušil a následující den mi příšel email: Vyřízeno, odesláno. Zboží jsem nepřevzal a o dalším nákupu v tomto shopu neuvažuji. Nedokáži si představit situaci, kdy bych musel něco reklamovat.

• Přehledné stránky, možnost vyzvednutí zboží v prodejně.
    • Uvádí zboží v eshopu skladem, které není skladem. Neodpovídá na e-maily.

Nedoporučuji, měsíc čekám na dodání zboží, které bylo uvedeno skladem (naštěstí jsem volil platbu při převzetí zboží na prodejně. Pro mne první a poslední nákup.

• Nedodržení ceny

nedoporučuji, nedrží slovo