Děs, děs, děs...

Objednal jsem zboží, které zatím nedorazilo. Zkoušel jsem kontaktovat eshop telefonicky, nikdo mi nevzal telefon, na webu: www.svetnozu.net již nejsou jejich webové stránky.

Nevím co si mám myslet, zboží mám vyzvednout na prodejně, tak čekám jestli se ozvou.

• objednávku neřeší ani po 14 dnech po objednání,když se jim zavolá tak odpoví že to řeší,děkuji už nikdy
  • Doba dodání zboží pět dní. Už je to dva týdny a nic. Komunikace žádná, na emaily se odpovědi nedočkám.

• Objednávka 26.9.2017, ke dni 19.10.2017 zboží nepřišlo.

• Dobré webové stránky
    • I když je na Webu uvedeno skladem, nebyla objednávka vyřízena ani po měsíci, po telefonickém dotazu oznámeno, že ze 2 položek dorazila pouze jedna.

Pokud potřebujete koupit dárek a stihnout termín, tak asi bych vybral jiný obchod. 1 měsíc je v tomto obchodě málo.

• jedinou výhodou jsou záludně slušně zhotovené webové stránky obchodu
    • zboží uvedeno jako skladem rozhodně skladem není
    • po pár dnech vám přijde email, že se objednávka vyřizuje, ale ve skutečnosti se neděje nic
    • po několikadením čekání zjistíte dotazem u prodejce, že Vaše zboží (které mělo být skladem) teprve objednal a zatím nedorazilo, komunikace, či spíše důvěryhodnost obchodu je mizerná

Obchodník, který klame zákazníky a sám téměř nekomunikuje, těžko může získat důvěru, zvláště když se řídí heslem "slibem nezarmoutíš". Osobně pochybuji, že bych u tohoto obchodníka uspěl s případnou reklamací. Proto jsem po týdnu objednávku zrušil.

Objednáno před 14 dny,majitel na dovolený,nikdo nekomunikuje,nikdo nic neví,potvrzení obdrženo,od tý doby nic.. fakt takhle si eshop nepředstavuju

Objednal jsem zboží "skladem" a během 2 týdnů nebylo dodáno. Vysvětlení ze strany obchodu nebylo podáno žádné.
    Doporučuji v tomto obchodě už nic neobjednávat.

• zboží které je popsáno "skladem" skladem nebylo,po marném 7denním čekání jsem objednávku zrušil a tento e-shop smazal ze seznamu,už bych si tam nekoupil ani párátko

rozhodně nedoporučuji

• Dne 9.7. objednán nůž jako dárek pro syna, zadal jsem vyzvednutí na prodejně, abych vše urychlil. 12.7. obdržena informace, že se objednávka vyřizuje, Od té doby se nikdo neozval, 21.7. jsem objednávku zrušil, z důvodu nespokojenosti s dodací lhůtou!!!

U zboží bylo uvedeno skladem, s tím, že zboží do 3-5 dní dodají, dosud nedorazilo.

• v komunikaci

• Žadné..
    • Podvodníci co nemají nic skladem jen keci......

Nebrat a utíkat jinam....

• Zajímavé produkty
    • Zboží zatím nedorazilo

• Hezký výběr nožů za příznivou cenu
    • Špatná komunikace- spis absolutní nekomunikace
    • Nic nemají na skladě, asi jen preprodavaji

Ztráta času

• Zboží skladem jsem objednal, objednávka potvrzena, po dlouhém čekání jen mlžení, bez reakce na email.
    • Přímý kontakt - zboží skladem nebylo, údajně objednáno u dovozce, potažmo výrobce.
    • Jak jsem dodatečně zjistil, ani se s objednávkou neobtěžovali.

Nikdy více.

• žádný

nedoporučuji

uvádí zboží skladem i když ho skladem nemá, čekat 14dní nebudu

• slušný sortiment, stránky a ceny
    • velmi dlouhé dodací lhůty (týden-3 měsíce)
    • naprostý nezájem si udržet zákazníka komunikací
    • v případě nutné reklamace neskutečně dlouhé termíny
    • nekompetentní personál se snahou shodit vinu za objektivní vadu výrobku na zákazníka

i v případě nákupu kvalitního zboží (tj. relativně vyšší pořizovací cena) počítat s delšími lhůtami bez zájmu personálu jakkoli vyjít vstříc a v případě možných závad zboží počítat s ještě delšími lhůtami pro vyřízení s prakticky nulovou komunikací ze strany obchodu