• zboží neposílají

Zboží nedodáno ani po slibu, že zboží hned posílají. Čekala jsem 12 dní, objednávku jsem zrušila a objednala jinde.

Zmatek v eshopu, nabízejí zboží které nemají. Objednávku jsem zrušil a nedoporučuji.

Nabízi zboží které vůbec nemají

• Objednanou věc kterou nabízeli vůbec neměli i když psali že ji měli skladem
  • Zatím pořád čekám na zboží. Jsou svátky, tak to taky zohledňuji.

Zboží, o které jsem měl zájem sice inzerují ale nemají. Nutno dodat, že mě ihned o skutečnosti, že zboží nejsou schopni dodat informovali. Takže relativně férové jednání.

Nakupoval jsem poprvé a spokojenost.

Vše v pořádku. Rychle dodání a kvalitní zboží.

• cena-rychlost doručení

• Spokojenost s dodáním zboží.dekujem

• Ceny

Vše v pořádku.
    Doporučuji nakupovat.

• Zboží označené jako ihned k dispozici nejsou schopni odeslat v rozumném termínu. Po deseti dnech jsem je urgoval a bylo mi řečeno, že nestíhají a že prý hned ten den odešlou. Nestalo se tak.

• Super jednání

Objednávka byla zrušena z důvodu, že nečekali, že bude o produkt takový zájem a produkt byl již vyprodán ( asi po 20 minutách) OK. to dokážu pochopit. Ale co nedokážu pochopit, že to nemůžete nastavit tak, aby váš systém objednavek věděl, kolik kusů máte a neukazoval , že jsou skladem, když už nejsou?? Dávám dvě hvězdičky, že byla aspoň slušnost se omluvit.

Rychlé poradenství přes mailovou komunikaci. Rychlé dodání zboží.

ok...............................

• Nikdo se mi z tohoto obchodu po týdnu po objednání neozval a ani neinformoval zda-li výrobek odešlou

Nedoporučuji

Reakce obchodu SvetMyslivcu.cz

Dobrý den, bohužel nerozumíme vašemu hodnocení, jelikož objednávku jsme ihned zpracovali, o odeslání informovali. Zásilka je na cestě k vám. Příště nás prosím v případě nejasností ohledně objednávky kontaktujte

ještě mi nebylo doručeno vše

• ceny