Zbozi ma prisernou kvalitu, na to byste se meli ptat!!!!!!! Kdybych nespechala, vratim...

Poměer cena a kvalita je tragická, přišel kus hadru, absolutně neforemný, obratem jsem vrátila

Zboží bylo sice dodáno rychle,zabaleno v pořádku,ale neodpovídalo fotografii. Objednávali jsme figurku havrana, přišel podle nás černý vrabec bez ocasu.Jelikož jsme obal otevřeli,(figurku jsme opravdu potřebovali okamžitě jako dárek) už jsme zpětně nereklamovali.Figurku jsme si dotvořili sami. Proto , pokud se Vám zboží nezdá, neotvírejte obal a reklamujte. Jestliže obchod nekontroluje výstup, co posílá, není to v pořádku. Strauchová R.

• rychlost dodávky, cena zboží
    • hodnotím pouze jeden nákup - kvalita kostýmu odpovídala ceně zboží (obojí nízké). Navíc obdržen jiný kostým, než byl objednán.

Zpracování kostýmu (kvalita látky i šití) odpovídala nízké ceně. Navíc byl omylem zaslán jiný kostým.

nenakupuju víc zde.

kostym dorazil uz rozparany pres celou hrud ve spoji, kde je latka prisita k lemu. na druhe strane se uz rysuje to same. velmi spatna kvalita tohoto kostymu ho predurcuje k vyhozeni po par pouzitich. vzhledem k cene a nutnosti ho mit pouze na 1 akci jsme si ho sami provizorne opravili, ale predpokladame, ze diky pouzitemu velmi nekvalitnimu materialu a nekvalitnim spojum pujde do kose. nechceme resit reklamaci, u zbozi za 300 ma nas cas a usili spojene s reklamaci vetsi cenu a nebudeme se tim dale zabyvat. nicmene trhlina o delce skoro 30cm musela byt viditelna uz pri baleni, proto obchod nedoporucujeme.

Reakce obchodu Světmasek

Dobrý den, moc se omlouváme za poškozené zboží, bohužel při balení si toho nikdo nevšiml, jinak by kostým od nás neodešel, prosím kontaktujte nás na emailu, pokusíme se vyřešit situaci tak, aby vás to nestálo čas a k vaší spokojenosti. Díky, S pozdravem Byrtus, svetmasek.cz

• Obchod proběhl v pořádku,ale zboží je strašné,absolutně neodpovídá žádné kvalitě,material je strašný,dělaný z pet lahví,tak pozor na oheñ,neobšitý,koukala guma z kalhot,nezačištěné,za 470kč by jste se měl stydět toto prodávat,chtěla jsem to reklamavovat,ale syn měl radost,jo a obušek který jsem též objednala,po 10min se zlomil,když moji kluci s ním šermovali,tak nevìm na co zy hračky jsou...stálo mě to 700kč a kvalita nejhorší,co jsem kdy poznala...absolutně nedoporučuji...

• Celkem dobrý výběr.
    • Obchod má v celku dobrý výběr, ale dodací lhůta je poměrně dlouhá. Možná chyba pošty ? Zboží je šité tkz. horkou jehlou,aby trochu vypadalo musela jsem přešívat.Cena je proto přemrštěná.

Obchod jako takový celkem dobrý, jen kvalita zboží pokulhává, dodací lhůta taktéž.

Reakce obchodu Světmasek

objednala jste si u nás 9.1. večer a hned 10.1. jsme odeslali balíkem do ruky. Bohužel rychleji to opravdu nejde, překvapilo mě to, protože si opravdu zakládáme na bleskovém doručení :-) ale děkujeme za recenzi a přejeme vše dobré.

• Zboží bylo naprosto nekvalitní a nevyhovující, Zakoupila jsem šaty Arwen za cenu přes 2500 - přišel umělý nezapošitý, nezačištěný hadr, který by byl drahý za 300,- Kč. Od smlouvy jsem okamžitě odstoupila, zboží vrátila, doufám, že to proběhne hladce.

Reakce obchodu Světmasek

zboží jsme od vás přijali zpět, vyšli jsme vstříc i s odstoupením od smlouvy i s platbou zpět, kde jste nedodržela postupy, které jste měla a vyžadovala trošku nestandardní postup, to by asi bylo fér také uvést. Co se týká kvality kostýmu, je to licenční kostým od největšího světového výrobce Rubies, kostýmů z Pána prstenů jsme prodali stovky a nevraceli se nám, na kvalitu si lidé nestěžovali, nicméně chápeme, že každému vyhovuje něco jiného, přesto ale s vaší citací "umělý nezapošitý, nezačištěný hadr, který by byl drahý za 300kč" nesouhlasíme :-) Ale díky za hodnocení. S pozdravem Byrtus, svetmasek.cz

Zbozi bylo vybaleno z puvodniho obalu a jedna cast masky (svetelny mec ) po dodani baterii spravneho typu nefungovala,coz bylo samozrejme zklamanim.Nicmene zbozi jiz vracet nebudu,protoze to byl darek.

Zboží neodpovídá fotografiím a popisu, ve dvou případech jsem tedy koupil něco, co zřejmě nepoužiji, nebo budu muset upravit. Stačilo přitom napsat do popisu u zboží a bylo jasno.

Reakce obchodu Světmasek

Dobrý den, nakupoval jste u nás spíše doplňky za pár korun, kontrolovali jsme a nejsme si vědomi, že by něco nebylo dle fotografie, můžete nám prosím poslat detaily do emailu, abychom to mohli s vámi dořešit? Bohužel žádný email jsme od vás nedostali, až tuto recenzi..Díky. S pozdravem Marek, svetmasek.cz

Pokud si zboží necháte a nebude žádný problém tak potom OK. Zboží přišlo s hlavičkou na faktuře jiného dodavatele. Protože neodpovídalo velikostně ani fotografii tak jsme ho uvedenému dodavateli poslali zpět. Částku za šaty vrátil, ale za poštovné ne i když má v podmínkách uvedeno že ho vrátí. Na e-mail nereaguje. Evidentně jde o nějakou sesterskou společnost.

Obchod ako taký fajn, ale tovar neodpovedá obrazkom, za veľké peniaze úbohé zbozi!!! Na obrázku je foto kompletného kostýmu aj s detailami a doplnkami, bohužiaľ Vám príde menej než polovica, takze dalších pár dni som zháňala pre dcérku pančuchy, bitý, šperky, naviac kvalita kostýmu je viac než úbohá... Nabudúce si to podľa vzoru nechám ušiť a bude ma to stať tak tretinu. Moja dcérka bola nesmierne sklamaná a ja taktiež...

Reakce obchodu Světmasek

u každého kostýmu máme vždy napsáno, co vše je součástí. Opravdu šperky a boty nebývají součástí kostýmu. Pokud nejste spokojená s kvalitou, kontaktujte nás, může se jednat o vadný kus a rádi vám jej vyměníme, případně máte možnost do 14ti dní od nákupu nám zboží vrátit a my vám obratem vracíme peníze.
    Díky.
    S pozdravem Marek z www.svetmasek.cz

dne 16.1.2015 jsem obdržel od Vás objednávku. Po otevření nepoškozeného přepravního sáčku jsem zjistil, že objednávka je v obalu, který je otevřený. Objednaná maska byla evidentně již použita, konce nohavic špinavé a hlavně v masce byly amatérsky prostřihnuty dva otvory v místě pusy a nosy a z těchto otvorů utíkají oka. Navíc v obalu byla i cedulka s nápisem utíkají oka - evidentně to již někdo také reklamoval!!!

Je tedy zřejmé, že jste mi dodali již použitou a navíc špinavou a poškozené masku.

Jediné vaše štěstí je, že syn masku chce a i přes tyto závady ji nechce vracet.

• Šmejdy

Ušite si sami

kostým poliajta - je odpad , hambite sa, nikdy viac u Vás nenakúpime

• zboží, které jsem objednala 1.7. stále nemám a nikdo nekomunikuje

• zavadzanie zakaznika,pretoze som chcel piratske satky a poslali mi zidovske ciapky potiahnute latkou,nehovorim o tom,ze velkost im asi nic nevravi

vyhnut sa tomu obchodu ak nejdete na maskarny ples,dovi,dopo

• dá sa tu kúpiť všetko
    • nekontroluje či je tovar v poriadku.A možno aj áno ako v mojom prípade pri objednaní škotskej čiapky,mi pribalil papierik,, chybí bambule a poslal ju za plnú sumu,čiže poškodenú

Čiapku som kúpila synovi ako darček,bohužial mi ju poslali bez toho brmbolca s papierikom chybí bambule a bez ospravedlnenia, alebo zľavy tovaru,Je to neférové voči zákazníkovi.

• nekumunikují a nevrací peníze za vrácené zboží

Nedoporučuji, koupila jsem si kostým pro dítě, kde chyběla nejpodstatnější část kostýmu. Jelikož by se už nestihlo doposlat (telefonicky jsme to řešili), poslala jsem kostým zpátky a napsala i oficiální odstoupení od smlouvy. Na to už nikdo nereagoval a peníze mi doposud nevrátili!

Reakce obchodu Světmasek

na vrácení peněz za zboží máme ze zákona 14dní, přesto jej vracíme obratem nejpozději do druhého dne. Odstoupení od smlouvy jste nám zasílala v balíčku se zbožím nebo zvlášť emailem? Pokud emailem, je možné, že nedorazilo, zvlášťě, když píšete, že jsme na něj nereagovali, nebo se nepodařilo odstoupení spárovat s objednávkou, kontaktujte nás prosím na [email protected], abychom záležitost mohli dořešit.
    Díky.
    S pozdravem Byrtus