Nekupovat je to na prd za takovi penize bych mnel 2 kostimi už nikdy víc

• Zboží mi přišlo v roztrženém stavu.Kvalita zboží naprosto katastrofální.

Objednali jsme pro syna kostým Supermana a obrovské zklamání. Po rozbalení jsme na kostýmu našli díru a kvalita materiálu katastrofa za ty peníze .. Kostým jsme si ale nechali,syn ho nechtěl dát z ruky,alespon on je spokojený.

Obchod dobrý, ovšem výrobek pleš je k ničemu. Je průhledný a neobepíná hlavu nahoře je tvarován do špičky. Takže pleš s anténkou:-) Vracet se nevyplatí kvůli poštovnému. Pokud by byla k mání béžová koupací čepice, určitě by líp seděla. Zdravím. L.B.

• Ani po deseti dnech zboží nedorazilo, nemám žádnou zprávu o stavu objednávky.

Reakce obchodu Světmasek

spojte se s námi prosím přes email a napište nám číslo objednávky, objednávky vyřizujeme obratem, zřejmě bude chyba někde mezi námi a vámi, balíček se mohl zatoulat u dopravce nebo něco podobného, obratem vyřešíme.
    Díky.
    S pozdravem Byrtus, svetmasek.cz

• klobouk CAPONE byl šílený aušus

no nikdy sem nekupoval kabat kosily pasek vcelku vždy jednotlive a klobouk je zmuchlanej a sitej nejakym učedníkem

• Rychlé doručení
    • Na masku byl použitý strašný materiál

Zboží nedorazilo obchod ani nevěděl že to tak je. Sama jsem zjišťovala co se stalo PPL mi řeklo že balíček byl poničen obsahem a byl na shop vrácen. Nikdo mi nedal vědět musela jsem si vše zjistit sama a na základě další komunikace jsem objednávku stornovala protože by mi zboží už stejně nedorazilo včas před maškarním plesem. Na tento shop už se neobrátím.

Reakce obchodu Světmasek

je mi líto, ale bohužel jsme od PPL neměli vůbec informaci, že nám balíček poškodili, tuto informaci jsme dostali až od vás a až poté, když jsme se na PPL obrátili nám situaci potvrdili, ihned jsme nabízeli, že můžeme ještě ten den odeslat znovu, to jste však již odmítla. Poškozený balíček od PPL jsme obdrželi až týden po tom, co jsme s vámi o tomto komunikovali.
    Je mi líto, že jste zboží neobdržela, ale z naší strany jsme opravdu nemohli udělat více, není v našich silách kontrolovat každý balíček, jestli je v pořádku doručený, ale snažili jsme se vyřešit hned, jak jsme se o problému dozvděli.
    Nicméně chápu vaši negativní recenzi, ikdyž je bohužel vina na straně PPL.
    Mějte se pěkně a ať se vám daří.

špatné číslování oblečení...velikost 104 v reálu odpovídá tak 116 :-(

• Rychlost dodani
    • Kvalita vyrobku
    • Spatne oznaceni zbozi

Objednala jsem bavlnene piratske tricko na detsky karneval a piratskou cepici/satek. Tricko bylo z prijemneho materialu, nicmene potisk mistama nedokonaly, viditelny az pri blizsim zkoumani, takze ucel jiste splni. Z obrazku vsak nebylo jasne, zda se jedna o uvazany satek nebo cepici. Zbozi bylo oznacene pouze jako ,,pirat" bez dalsich popisku. Cekala bych alespon, ze bude uvedeno, ze se jedna o cepici pro dospeleho nikoli detskou. Obvod je veliky, nesedi ani kazdemu dospelemu. Riskla jsem to, protoze jsem chtela nakoupit za jedno postovne v jednom obchode, takze moje chyba :). Se zbozim jsem spokojena tak na 50%

Rossz méretet küldtek az egyik termékből és nem lehetett velük kapcsolatba lépni, telefon nincs az email-re meg nem válaszoltak

Špatná velikost byla odeslána z jednoho produktu a nemohla být kontaktována, žádný telefon neodpověděl na e-mail

Doručený kostým je velmi nesouměrně ušitý a z nekvalitního materiálu, velikosti neodpovídají... celkově opravdu odfláknutá práce.
    Styděla bych se takovou věc prodávat a kazit radost dětem.

• Zboží došlo v pořádku během třech dnů.
    • Materiál zboží byl velmi nekvalitní.
    • Peří na masce je pomačkané a maska tudíž nepoužitelná, leda že bych ustřihla to, co na ní bylo nejcennější.

Kostým vracím velmi mě překvapila nekvalita provedení. Radka Mašková

Zboží v hrozné kvalitě,hrozně pomačkané,žádné vysačky o udržbě,Zkusila jsem přes latku na jedničku přežehlit a místo červené stříbrné skvrny.Zkrátka k nepoužití,budu reklamovat.Je mi to líto,protože věřím,že jiné masky jsou kvalitnější,KUBEŠOVÁ.

• Snaží se vyhovět zakaznikovi a dodání bylo rychlé i na výměně jsme se domluvili a ta byla velice rychla
    • Bohužel zboží na fotkách vypadá jinak než ve skutečnosti. Toto bylo jediné mě zklamání.

Obchod komunikuje se zákazníkem a doda zboží rychle, ale bohužel jsem byla zklamaná z výrobků. Vybírala jsem zboží podle fotek a ve skutečnosti mi došlo úplně jiné zboží než je na fotografiích u daného výrobku. Proto jsem nebyla se zbožím spokojená. E-shop jako takový mi přijde skvěly.

• webové stránky nabízí jiné zboží , než které doručí .

Zboží jsem chtěla vrátit . Na jednom čísle telefon nikdo nezvedal . Na druhém po delší době ano , s tím že se mi ještě ozvou a nikdo se neozval .
    Nakoupila jsem něco jiného , než co jsem chtěla .

Reakce obchodu Světmasek

Dobrý den, koupila jste u nás dámský indiánský kostým, u kterého bylo napsáno, co je součástí, poté jste nám volala, že jste myslela, že je součástí i kabelka, načež vám kolegyně řekla, že součástí není a nabídla vám, že kostým můžete vrátit a že vám vrátíme peníze...V čem tedy byl kostým jiný, než nabízíme? S čím jsme se ještě tedy měli ozvat? Kostým nám zpět nepřišel. Díky.
    S pozdravem Byrtus, svetmasek.cz

Velký výběr, ale zboží není moc kvalitní.