Vše dorazilo v pořádku a bylo velmi šikovně zabaleno do jedné krabice místo 2. Zboží navíc přišlo velice rychle.

Výhody : Vše jak má být - bez problémů. Solidní obchod ! Osobní domluva s prodejcem, před nákupem, proběhla k mé úplné spokojenosti.
    Nevýhody : Zbytečné doběrečné. Toto si poslední dobou osvojila většina e-shopů. To je vytrhne, k tisícovým objednávkám, těch mizerných 30 Kč ? Kdyby si to přidali k ceně, tak to není alespoň tak okaté. Holt český obchodník, je jen český obchodník ...!

S doručením vše OK :-) uvidíme, jak bude zboží fungovat na grilu.

Rychlé dodání spokojen

• Operativní jednání

Všechno bylo jak má být.

• chybi cesky navod - je nutne slozite hledat a prekladat, jak o danou litinovou panev pecovat a zda je ci neni z vyroby pro prvni pouziti osetrena

Vše proběhlo v pořádku že strany obchodu. Ze strany dopravce GLS špatná práce, krabice naražená, u zboží odražený smalt.

• Naprostá spokojenost

• taky po objednávku rychle odpověď na moje otázky. 5 hvězdy. Ja koupím ještě tam.

Nakupoval jsem zde několikrát a vždy bylo vše perfektní, rychle a bezchybně :-)

• Objednáno 4 dny před Štědrým dnem, zboží za 2 dny dorazilo v naprostém porádku. Perfektní průběžné informace o dodání mailem.

• Široký výběr zboží.
    • Ochoto p=ersonálu.

Určitě doporučuji pro široký výběr.

• rychlost dodání

• Komunikace a rychlost

• rychlost doručení, kvalitní zboží

Rychlé dodání, balík došel v pořádku, objednané zboží přesně podle našich představ. Super!

• Naprostá spokojenost. Ochotní lidé. Za mě 1

• expresni doruceni

Objednané zboží mi přišlo do 2 dnů a v pořádku.

• Nadstandardní úroveň komunikace