• nízké ceny
    • že zboží vidím pouze na obrázku, nikoli ve skutečnosti

myslím, že je zde slušný výběr i s obrázky, abychom si udělali představu, jak zboží vypadá

• velký výběr
    • nízké ceny
    • pěkný přehled
    • žádné jsem nenašla

byla jsem velmi spokojena, když budu zase něco potřebovat určitě se obrátím zase na tento obchd. Přátelům ho určitě budu doporučovat.

• Rychlost a pohodli z domova

Rychlost a pohotovost,pohodli z domova,jsem velmi spokojena a vš.em mohu jen doporučit

• rychlost pohodlí nákupu z domu
    • nevím o žádných

spokojenost

• Pohodlný nákup z domova

• Zboží které jinde nekoupím.
    • chybí prodej na dobírku.

Hledal jsem vzduchovací motorek "tichý chod" apouze u vás jsem takový našel.Další důvod-Prodaváte opravdu kvalitní zboží které v jiných obcodech nejsou.A proto tento obchod doporučují ostatním.Jan.

• Objednávala jsem klec, která je cca o 1 000 Kč levnější než v jiných obchodech.

jsem nespokojen s nákupem, protože jsem si zboží vybral dle fotografie a zboží přišlo v jiné barvě. Přišla mi odpověd, že při zaslání mi jej vyměníte. Při reklamaci nebudu utrácet další své peníze za poslání zboží. Zboží jsem si vybral pro jeho dobrou cenu vůči konkurenci, ale s reklamací se dostanu úplně na jinou cenu a proto jsem nespokojen. Nenapadlo mě že budete posílat zboží v jiné barvě než máte vystavené. Proto připisuju vinu na Vaší stranu...na internetu nakupuji hodně ale vaše vizitka mi dala jasně najevo že to byl u vás nákup poslední.

• Velký výběr
    • Slušné ceny

Výborný,rychlý obchod

• Opravdu rychly shipping pouze v pripade, ze vsechny clanky obchodu pracuji dobre. Verim, ze kdyby tak bylo, tak jsem Vas nejspokojenejsi zakaznik.
    • 1) Do dvou dnu po objednani jsem neobdrzela zadne informace, kde a jak zbozi zaplatit. Az po vyhruznem emailu, kde jsem se tedy rozhodla, ze s takovou zbozi nechci, mne tyto udaje prisly.
    • 2) objednala jsem 14` (=35cm), prislo 16` (=40cm) ...teprve budu zkouset jakym zpusobem to lze vymenit, jelikoz jsem zbozi bohuzel jiz zaplatila, jsem velice zvedava.

Mohu ohodnotit a po doreseni meho problemu. Rozhodne mohu rict: vadi mi, ze to trvalo dele nez tyden a jeste to prislo spatne. Uz od Vas pravdepodobne nakupovat nebudu.

Reakce obchodu Světchovatelů.cz

Objednávku jsme prověřili a negativní ohodnocení našich služeb není zcela objektivní. Objednávka přišla 10.2. (7:47), platba převodem. Téhož dne - 10.2.2011 (14:52) objednávku paní požadovala zrušit, protože nedostala údaje pro platbu. Faktura byla vystavena dne 11.2. (8:27), zboží odesláno a dodáno dle našeho stanoviska v běžném termínu, byl dodán požadovaný model i objednaná velikost. K žádné chybě či dodání jiné velikost ze strany dodavatele tedy nedošlo.

• Nemusím nikam jezdit.

• VELKÝ SORTIMENT ZBOŽI,PŘIJATELNÉ CENY.
    • OBCHOD BYCH ŘEKL V NAPROSTÉM POŘÁDKU.CHTĚLO BY TO TROŠKU ZLEPŠIT DOPRAVU KURÝRNÍ SLUŽBOU.(LEPŠÍ KOMUNIKACÍ O DOMLUVĚ DODANÍ ZBOŽI)JINAK OK.

MOHU JENOM DOPORUČIT.

• Lepší ceny než "kamenný" obchod.
    • Balíček jsem přebral u přepážky dopravce a ta se po převzetí zavřela. Podobné by to pochopitelně bylo i při dodání do domu, kdy by dopravce po předání odjel. Na balíčku byla výzva, abych zásilku překontroloval. Zásilka byla v pořádku, ale kdyby nebyla, měl bych těžko možnost ji reklamovat a při převzetí u domu ještě obtížněji, když by dopravce odjel mezitím co já bych rozbaloval zásilku.

Přes výtku logisticko-komunikační slabiny pro eventualitu nějakého nedostatku (který nicméně v mém případě nenastal) Bych obchod doporučil. Ceny jsou i s dopravou o něco příznivější zejména při kumulaci objednávek.

• kvalita

Určitě budu nakupovat v tomto obchodě dál.

• přehlednost, rychlost dodání
    • zatím o žádných nevím

Seriozní obchod, který poskytuje kvalitní služby hodné doporučení

• Klidný, neuspěchaný výběr
    • Velký výběr zboží

Mohu jen doporučit, přes internet je to pohodový nákup

• krmivo pro psy a kočky
    • nevím

Velmi dobrý

• Nemožnost zaslat zboží Českou poštou

• Široký sortiment a kvalitní zboží.
    • Drobnost - přesnější fotografie či popis vzhledu zboží. Fotografie někdy zkreslují a tak může vzhled zmást.

Svetr Hubert na obrázku vypadal jako silný "huňáč", ve skutečnosti je slabší, ale pejska hřeje přesně tak akorát. Takže je vlastně lepší než jsem čekala a cena je skvělá.
    Kontakt s obchodem naprosto perfektní.
    S nákupem jsem byla spokojena a mohu dále doporučit.

• přehlednost
    • změnit poštovního kurýra