• prehlednost
    • zbozi uvedene skladem neni skladem

pokud nespechate, dobre ceny, jinak hledejte jinde

• přehledný eshop
    • ceny
    • doprava pouze pomocí PPL

V tomto eshopu jsem si chtěl původně objednat pouze disky, ale prodejce mě telefonicky přesvědčil, abych si objednal i zimní pneumatiky, že mi je dodá sestavené a vyvážené. Ohledně disků se detailně vyptával na typ vozu, takže u pneumatik jsem usnul na vavřínech a nezkontroloval, že mi přijdou pneumatiky nevhodného rozměru (což jsem zjistil až dodatečně, moje chyba).

Naprostá katastrofa byla ale kurýrní služba PPL (bohužel jiný způsob dopravy, kromě osobního odběru nebyl možný). Prodejce mi zboží odeslal v pátek a ještě tentýž den jsem si u PPL nastavil dodání na jiné odběrové místo (do PPL parcel shopu) z důvodu nevyhovující doby doručování (dopoledne) v mojí lokalitě. V pondělí mi z PPL poslali sms, že budou doručovat, ale k dodání nedošlo a ani k žádné další komunikaci z jejich strany. V úterý byl státní svátek a ve středu a čtvrtek se PPL podle sledování zásilky opět tvářilo, že bude doručovat, ale nestalo se tak. Nakonec jsem si v pátek musel pro zásilku dojet do depa...
    V PPL mi navíc tvrdili, že prodejce zamítnul mojí změnu místa doručení, ale to jsem se předtím nijak nedozvěděl, ani od prodejce ani z webu PPL, takže kdoví, jestli to byla pravda.

V pneuservisu jsem pak zjistil, že mám nevyhovující rozměr pneumatik (viz výše), takže jsem pod tlakem výměny koupil jiné pneumatiky tam a tyto dal na protiúčet.

• Zboží označené jako skladem nemají

• Píšou skladem a pak to trvá týden protože to neni na skladě

Před objednávkou se zeptejte, jestli to vůbec mají.

• nabizi zbozi, ktere nema

• velký výběr, rychlé jednání
    • komunikace

Do objednávky jsem podotkl, že chci pneu jen s letošním rokem výroby. Poslali mi stejně rok staré a ani se neoptěžovali mi to dát předem vědět.

• Nekomunikují, pouze mi potvrdili objednávku, žádný termín doručení, už čekám 14 dní a nic nevím. Buď pneu mají, ať ho pošlou, anebo nemají, ať to ale řeknou.

• neaktualni skladove zasoby

• pomalá reakce na objednávku
    • nemožnost telef. komunikace - pořád mají obsazeno, a když to zvoní, tak je to najednou obsazené

vyhnout se mu!!

• levné ceny,avšak bez dodání zboží
    • dodávku objednaného zboží

rozhodně nedoporučuji nikomu,ztráta času

• Výhody - ŽÁDNÉ ! ! !
    • Nenakupovat!

POZOR POZOR NENAKUPOVAT ! ! !

• Přijatelné ceny.
    • Viz. uvedeno dříve, na stránce bylo uvedeno požadované zboží v x ks, po té doručen e-mail, že se skladem zboží v požadovaném počtu nenachází.
    • Z tohoto důvodu bych obchod nedoporučil.

Průměrný, až podprůměrný.
    Nedoporučil, viz. odstavec výše.

Reakce obchodu Svět-Pneu.cz

v našem e-shopu nejsou uvedeny skladové zásoby !

• Nemůžu hodnotit, mám jednu zkušenost.
    • Objednal jsem zboží, které obchod nabízel. Záhy mi však bylo telefonicky sděleno, že zboží se již neprodává. Proč je tedy v internetové nabídce?

• ZADNE
    • VYPRODEJ STAREHO ZBOZI

NESMYSL ZDE NAKUPOVAT,ANI JEDNO POZITIVUM!

Reakce obchodu Svět-Pneu.cz

Zajímavá recenze, zákazník si objednal pneumatiku s tím, že akceptuje jen rok výroby 2011, objednávka přišla ve 21.54 hod.a 22.06 hod. zákazníkovi bylo odpovězeno, že pneu je vyrobena 2010. Zákazník je asi zvyklý na rychlejší komunikaci a rok stará pneumatika je pro něj výprodejové zboží.

• nabízí zboží které nemůže dodat

• perfektní jednání a rychlost

mohu jen doporučit . Perfekt !!!!!

• nabízí skladem zboží, které na skladu nemá a po provedení objednávky navýšil o cca 400 Kč cenu objednaného zboží, nejdříve chtěl prodat dráže, když jsem na to nepřistoupil, tak uvedl, že zboží nemůže dodat a zrušil objednávku

absolutně nedoporučuji, obchodník po provedení objednávky zvyšuje cenu, nemá skladem deklarované zboží a pak ruší objednávku s tím, že nemůže dodat, což není pravda, protože za vyšší cenu než měl deklarovanou dodání zboží nabízel, obchodník naprosto nezvládá svůj obchod, kdy se vymlouvá, že má 3000 položek a nemůže všechny sledovat, tedy , že nemůžou ceny odpovídat reálu, v dnešní době naprosto neuvěřitelné !!!

• nabízí i zboží které neumí dodat

lehké zklamání

• špatná komunikace