• Reklamace proběhla rychle a v pořádku
    • Zboží přišlo poničené
  • Cylindr dorazil poškozený a balónky (bílé,tvar srdce) byly zaměněny za balónky jiné,neobjednané..

Reakce obchodu Svatební zboží.cz

Dobrý den. Prosíme naše zákazníky, aby kontaktovali naši zákaznickou podporu v případě, že bude s jejich objednávkou při převzetí jakýkoli problém. Za tímto účelem vkládáme do každé zásilky informační leták. Umožní nám to problém včas vyřešit na naše náklady. V tomto případě bychom zaslali nový cylindr a balonky.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Nabizi to, co neni schopen zajistit.
    • Dlouhe cekaci lhuty.

Na svatebni oznameni nebylo mozne umistit font ani barvu, ktera ktera byla u fotografii, dle kterych jsme vybirali. Dodaci termin 4 tydny. V obchodu mootak.cz jsme nalezli presne avizovane oznameni a 4. den od objednavky nam dorazilo krasne oznameni.

• Široká nabídka zboží.
    • Dlouhá dodací lhůta.
    • Chybí informace, zda-li je zboží na skladu a tudíž zákazník neví, kdy mu bude zboží doručeno.
    • Bylo by vhodné napsat předem na webové stránky, že se na zboží bude čekat déle než dva týdny a ne až poté, co je zboží zaplaceno ihned po objednávce, což je vyžadováno prodejcem.

Reakce obchodu Svatební zboží.cz

1) Dlouhá dodací lhůta je individuální podle vybraného produktu. Některé produkty odesíláme hodinu po objednání, některé mají dodací lhůtu delší, tak to bohužel je na všech eshopech.

2) U každého produktu na stránkách je psaná dostupnost, Pokud jste ji neviděla a to že je opravdu velkými písmeny, stačí napsat v pravém spodním rohu na naši online podporu, která je v rámci pracovního týdne k dispozici a rádi Vám poradí.

3) Zboží není nutné platit ihned po zakoupení zboží, platbu např převodem na účet lze platit kdykoliv po objednání, dobírka se platí při převzetí zboží. Bohužel není v našich silách držet všechny artikly skladem, neboť produkty jsou v různých šířích, délkách, vzorech, motivech či barvách a od jednoho produktu je např 40 variant.

Samozřejmě je možné, že i když je uvedená informace že je zboží k dodání např do 14 dní, může se stát, že se dodá o pár dní déle, může to být způsobeno dopravou, svátky, dny pracovního klidu v zahraničí a podobně, což není v našich silách bohužel ovlivnit,, Vždy se ale snažíme, aby měl každý zákazník zboží co nejdříve doma.