Zakoupené Svatební mandle s příchutí - Tmavá čokoláda (1 kg) jsou tak dobré, ze nevím, zda vydrží do svatby :-D

Doporučuji , zboží kvalitní a za přijatelné ceny

Rychlost dodání, skvela komunikace

• rychlé a perfektní dodání zboží

Tento obchod vřele doporučuji. Objednané zboží dorazilo druhý den v naprostém pořádku.

Velmi rychlé vyřízení objednávky. Hned druhý den jsme dostali návrh svatebního oznámení mailem a po schválení jsme do 3 dnů měli oznámení a jmenovky doma

Mohu jen doporučit, rychle dodání a barva ke možná ještě hezčí než na obrázku

• Skvělá cena, kvalita, rychlost dodání

• komunikace

• Líbí se mi spolupráce s tímto obchodem

Reakce obchodu Svatební zboží.cz

Děkujeme. Škoda jen, že naše hodnocení nebylo v procentech lepší :-)

• Cylindr dorazil poškozený a balónky (bílé,tvar srdce) byly zaměněny za balónky jiné,neobjednané..

Reakce obchodu Svatební zboží.cz

Dobrý den. Prosíme naše zákazníky, aby kontaktovali naši zákaznickou podporu v případě, že bude s jejich objednávkou při převzetí jakýkoli problém. Za tímto účelem vkládáme do každé zásilky informační leták. Umožní nám to problém včas vyřešit na naše náklady. V tomto případě bychom zaslali nový cylindr a balonky.

vše v pořádku

• kominikace po telefonu, rychlost dodání

komunikace a rychlé dodání OK....

• Výběr zboží je celkem dobrý

Bohužel mi místo jedné velké růže na auto přišly dvě maličké na kolečku, které jsem neobjednávala. Při představě reklamace jsem se raději spokojila s tím co přišlo.

Reakce obchodu Svatební zboží.cz

i zde platí, že pokud se zásilkou není něco v pořádku, tak stačí náš telefonicky kontaktovat. Reklamace není u nás problematická a snažíme se vyjít zákazníkovi vstříc.
    Zákaznici budeme kontaktovat a problém vyřešíme.
    Petr Holouš
    Jednatel

Obchod doporučuji, i když k němu mám určité výhrady:

- z 8 balíčků svatebních mandlí byly 2 poškozené a mandle rozsypané po krabici
    - cylindr na auto vůbec neodpovídá fotce, tím myslím zdobení umělými květy, i když je na tuto skutečnost upozorněno (že se ozdoba bude mírně lišit), představovala bych si alespoň přibližnou podobu.

Ostatním nakupujícím bych tedy doporučila objednat cylindr bez "zdobení" a ozdobit ho dle vlastních představ (za ušetřené 2 stovky určitě pořídíte lepší ozdobu nebo mašli). Toto mě velice zklamalo (škoda, že nemůžu přidat fotku).

Reakce obchodu Svatební zboží.cz

Bohužel, žádný přepravce v ČR není schopen zajistit, aby se zásilkou lidově řečeno "netřískalo". To že se mandle rozsypaly je nepříjemné.
    Do každé zásilky vkládáme leták s instrukcemi, co dělat, když něco není v pořádku. Proto se na nás vždy obraťte a sdělte nám, že zásilka není v pořádku! Pomůžete nám zlepšovat naše služby.
    Můžeme poslat nové mandle a cylindr můžeme předělat. Pokud se nám neozvete, nemůžeme se z našich chyb poučit.
    Zákaznici budeme kontaktovat a pokusíme se problém vyřešit.

• Skvělá komunikace, rychlé dodání, velký výběr, rozhodně doporučuji

• Rychle dodani, fotky odpovidaji realite

• dobrá dostupnost
    • ochota
    • kvalita

Perfektní jednání,doporučuji.

Rychlé jednání, zboží dorazilo ani ne do týdne od objednání.

Skvělý přístup....několikrát jsem text upravovala a vždy bylo vyhověno.Barvy dle přání byli i zaslany