• Profesionální přístup
    • Skvělá komunikace s obchodem (paní se mi snažila vyjít vstříc a byla milá, i když hodnota mnou zakoupeného zboží nebyla vysoká)
    • Rychlost odeslání byla perfektní.
    • Spolehlivý obchod (zboží dorazilo v čas a bylo opravdu krásné)

• rychlost, příjemná komunikace

Nemůžu nic vytknout, nákup proběhl bez problémů. Zboží mám uložené u sousedky, zatím nemůžu hodnotit.

• Ochota a rychlost

Ochota, rychlost a skvělá komunikace, nejlepší ceny, děkuji Holubová

Velice rychlé dodání

Obchod nereaguje, v potvrzené objednávce uvádí odeslání zboží do tří dnů, nyní je to již šest dnů a nikdo nereaguje. Zákazník tak nemá jistotu, že se objednávkou někdo zabývá. Objednávku tedy zruším a obrátím se na spolehlivějšího konkurenta.

Reakce obchodu SVATEBNÍ DEKORACE

omlouvám se - stěhovali jsem celou prodejnu a e-shop na jinou prodeju. Velice se omlouváme. Děkujeme za pochopení. Pokud mohu poprosit napište nám adresu na [email protected]šleme Vám dáreček v hodnotě 500,- Kč.

Svatební doplňky s.r.o.

Dorazilo jiné zboží než jsem si objednala, po 3 dnech urgování o řešení mi byla nabídnuta jiná alternativa, mé zboží nebylo skladem i když objednat šlo. Kompenzací mi bylo ponecháno nesprávné zboží. Což se může stát, kompenzace také v pořádku, jen ta komunikace byla náročnější a musela jsem se několikrát připomínat a urgovat dořešení.

• komunikace
    • řešení problému
    • dodáno zcela jiné zboží
    • dlouhá dodací lhůta

Přišlo něco zcela jiného, než jsem si objednala. Komunikace byla náročná, ale nakonec mně bylo přislíbeno odeslání správného zboží.
    Ovšem ani po 3 týdnech nemám co jsem si objednala a co jsem i zaplatila.
    Na mé emaily, kdy obdržím své zboží, ale již nikdo nereaguje.

Svatební doplňky s.r.o.

• Zboží slibují dodat do 3 pracovních dnů, ale dosud nedorazilo vůbec nic, ani žádná komunikace ohledně zpoždění. Spokojenost s produkty tudíž nemohu posoudit.

Svatební doplňky s.r.o.

• Nedostal jsem zadne info o tom ze nebyla odeslano zbozi,ktere jsem cekal. tak jsem se musel ozvat sam.

Svatební doplňky s.r.o.

Objednavala jsem si 3x baleni bilych ubrousku se zlatym napisem "All you need is love" - prisly mi pouze 2x baleni aniz bych na to dostala nejake upozorneni.
    Take jsem si objednala 4x stuhy barvy modra tmava, prisly mi 3x stuhy barvy granat.
    Priste uz tu nic nekoupim! Nedoporucuji!

Svatební doplňky s.r.o.

domluvila jsem se na objednávce a zaslání přes zásilkovnu, obchod odepsal, ať provedu nákup, že mi pošlou fakturu, to jsem udělala, ale od té doby se nic neděje, poslala jsem e-mail, že čekám na zboží i fakturu a to je bez odezvy

Svatební doplňky s.r.o.

• Velmi vstřícné a seriózní jednání.
    • Ochota a poctivost.
    • Vkusná a kvalitní nabídka zboží.

Nemám žádnou informaci o doručení zásilky ...je to týden od objednání. Nemají ani kontaktní e-mail.

Svatební doplňky s.r.o.

• Bez jakékoli zprávy mi balík nebyl doručen, stále mi jen chodí dotazníky na ohodnocení obchodu a nákupu. Nevím vůbec, kde balík je ani jestli dorazí. Vím jen, že ho nepřevezmu

Nedoporučuji, balík nepřišel

Spolehlivý obchod,pěkné zboží

• Nulova komunikace

Misto napisu just merried jsem obdrzela napis bride to be. Kdyz jsem volala do obchodu, ze to potrebuji vyresit a idealne vimenit na miste. Pani mi do telefonu slibila, ze se zepta, co se stalo. Od ty doby ignorace.

• Rychlé doručení
    • Bylo mi dodáno jiné zboží, než jsem objednávala. Kontaktovala jsem eshop přes kontaktní formulář, emailem i telefonicky. Na zprávy neodpověděli a telefon neberou. Absolutně nedoporučuji!!!
    • Předražená doprava, nějakých 170 Kč za PPL!

• Široký výběr
    • Již podruhé jiná cena na faktuře než na té při převzetí od dopravce. Jednalo se vždy sice jen o korunu, což mi nevadilo, ale zarazilo mě to.
    • Při první objednávce, mi dorazila jiná věc než sem si objednala. Místo obdelníkových zápichů, dorazily zápichy ve tvaru srdíčka.

Spokojenost s dodací lhůtou i způsobem balení. Doporučuji