Doporučuji! Rychlost a krásná práce :)

Reakce obchodu Svatební diář

Dobrý den, moc děkujeme za kladné hodnocení. Snažíme se být rychlí, aby zákazníci nemuseli dlouho čekat. Jsme rádi, že se Vám naše práce líbí. Budeme rádi, když se na nás obrátíte i v budoucnu. Za Svatební diář zdraví Jana

Velmi ochotný pán /majitel/

Reakce obchodu Svatební diář

Dobrý den, moc děkuji za milé hodnocení, udělalo mi radost. Krásný zbytek léta přeje Martin Pátek, majitel obchodu

• Rychlé dodaní

Dobrý den, paní Zdenko,
    děkujeme za kladné hodnocení. Krásné dny přeje celý tým Svatebního diáře

• rychlost dodání
    • super design
    • příznivá cena

Nákup rozhodně doporučuji. Nakupuji již podruhé poprvé to bylo před několika lety na svatbu kamarádky, nyní na vlastní. Je super vidět, že pracujete na změně designu svatebních stromů, ohňostrojů apod.

Dobrý den, milá Pájo,

moc děkujeme za stálou přízeň a věrnost, vážíme si toho a jsme rádi, že jste zaznamenala změny. Neustále se snažíme naše služby vylepšovat, tak je fajn vidět, že to má smysl. Budeme rádi, když se na nás i v budoucnu obrátíte. Pěkné letní dny přeje Martin Pátek, majitel obchodu

Líbil se mi přehled stánky :-)

Akorát jediné mínus bylo, že jsem nenašla vše potřebné. Chybělo mi tam více dekorací na stoly a stěny. Musela jsem objednat z jiné stránky.

Dobrý den, paní Silvie,

děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste byla spokojena. Naším hlavním produktem je zboží na zakázku, a tak dekorace máme pouze jako doplňkové zboží, aby náš eshop byl pro zákazníky co nejpřehlednější. Budeme rádi, když si na nás vzpomenete až budete shánět originální dárek třeba k Vánocům. Hezký zbytek léta. Jana za Svatební diář

Vše super..

Reakce obchodu Svatební diář

děkujeme mnohokrát za milé hodnocení. Pěkný den přeje Martin Pátek, majitel obchodu Svatební diář

• super jednání i po telefonu!! Jen chvála!!

Reakce obchodu Svatební diář

moc děkujeme za milé hodnocení. Snažíme se se zákazníky jednat tak, jak bychom chtěli, aby ostatní jednali s námi. Jsem ráda, že se nám to daří. Budeme rádi, když se k nám opět vrátíte. Hezké léto přeji, Jana za Svatební diář

Vše v pořádku

Dobrý den, paní Dito,
    děkujeme za kladné hodnocení. Hezký den za celý tým Svatebního diáře přeje Jana

• velmi vstřícné jednání

Dobrý den, paní Bohumilo,

děkujeme za milou recenzi- Přejeme krásné léto, tým Svatebního diáře

• Výborná komunikace s p. Pátkem, který mi doporučil jak umístit písmo, velice rychle reagoval, velká spokojenost!
    • Skleničky jsou krásné

Dobrý den, paní Moniko,

děkujeme za hezkou recenzi, udělala nám radost. Jsem ráda, že jste s produktem i našimi službami spokojená.
    Neváhejte se na nás obrátit i kdykoliv příště, když budete potřebovat originální dárek.
    Hezký den přeji, Jana

• Krásné zboží

Velmi mile mě překvapila rychlost dodání svatebních lžiček s gravírováním. Myslela jsem, že gravírovat 24 lžiček nějakou dobu zabere, proto jsem je objednávala s předstihem. Navíc jsem si k nim objednala také krabičky. Výsledný dojem z celého produktu (gravírované lžičky v krabičce) je na pohled moc krásný.

Dobrý den, paní Petro,

děkuji za čas, který jste věnovala recenzi, moc si toho vážíme. Moc dobře víme, jak se vždy těšíme na námi objednané zboží, proto se snažíme naše zákazníky nenapínat a objednávky expedovat v nejkratším možném čase. Jsme rádi, že se Vám naše práce líbí a budeme rádi, když se na nás obrátíte i v budoucnu. Pěkné letní dny přeje za Svatební diář Jana

Vse v poradku,pan ktery mi volal byl velmi mily a poradil.

Reakce obchodu Svatební diář

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu, když víme, tak rádi poradíme. Pěkný den přeje tým Svatebního diáře

Jsou rychlí, přesní, zboží výborné, milí a ochotní. Jsem maximálně spokojená.

Reakce obchodu Svatební diář

děkujeme za pěknou recenzi, jsme rádi, že jste byla s našimi službami spokojená. Hezké léto.
    Jana za celý tým Svatebního diáře

Objednávka vyřízena rychle, domluva perfektní, skleničky moc pěkné, krásný dárek pro novomanžele

Reakce obchodu Svatební diář

Dobrý den, moc děkujeme za milou recenzi, jsme moc rádi, že jste s dárkem spokojeni.
    Budeme rádi, když se na nás obrátíte i v budoucnu.
    Hezké jaro přeje za celý tým Svatebního diáře Jana

Rychlé vyřízení objednávky a kvalitní zpracování, možnost osobního vyzvednutí a k nákupu dárek, který velmi potěšil:) doporučuji.

Reakce obchodu Svatební diář

Dobrý den, děkujeme za pěkné hodnocení, vážíme si času, který jste tomu věnovali. Budeme rádi, když se na náš obchod budete v budoucnu s důvěrou obracet. Pěkné jarní dny přeje za celý tým Jana

• Velmi rychlé doručení
    • Hezky a mile zabaleno
    • Dostali jsme dvě gravírované tužky navíc, jako dárek
    • Zbytečně moc emailů (ale pěkná komunikace)

Reakce obchodu Svatební diář

děkujeme mnohokrát za milé hodnocení, jsme rádi, že jste spokojeni. Pěkné jaro přeje tým Svatebního diáře

Vše v pořádku.

Reakce obchodu Svatební diář

děkujeme za Vaši objednávku a čas věnovaný recenzi. Pěkné Velikonoce přeje Svatební diář

Fotokniha dorazila okamžitě a vypadá ještě lip než na obrázku :-)

Reakce obchodu Svatební diář

děkujeme za recenzi a jsme rádi, že jste spokojeni. Fotografie pořizujeme jak nejrealističtěji umíme.
    Pěkné Velikonoce za celý tým přeje Jana

Vše ok, rychlé doručení, skvělé nápady na tvoření. Milá a rychlá komunikace. Děkuji a doporučuji!

Dobrý den, milá Evo,

velmi si vážíme Vaší recenze, udělala nám radost a jsme opravdu rádi, že se nám daří mít spokojené zákazníky. Budeme se těšit na další případné objednávky.
    Mějte krásné dny, za celý tým zdraví Jana

• Kvalita

Reakce obchodu Svatební diář

děkujeme za Vaši objednávku i čas věnovaný recenzi, jsme rádi, že jste byli spokojeni s našimi službami.
    Pěkné dny přeje tým Svatebního diáře