• spolehlivost
    • nevím o ničem negativním

vlastní zkušenost OH, mohu jen doporučit

obchod jsem si našla na webových stránkách, objednávka byla rychle vyřízena, doporučuji ostatním tento obchod

• Špatně balené zboží na přepravu k zákazníkovi.

Reakce obchodu SUSENE-MASO.CZ

mrzí mě nedostatky při dopravě.
    Prosím o bližší informace o špatně zabalené zásilce.
    Každopádně uděláme vše pro to, aby se problém neopakoval.

• šíře sortimentu
    • dlouhodobá spokojenost

• kvalitní a zdravé zboží, sleva na první nákup
    • mohl by být větší výběr masa - například krůtí

Děkujeme ze recenzi.
    Co se týká krůtího masa, máme dobrou zprávu, připravujeme úplně nové krůtí jerky od nejoblíbenější značky SNACK TIME http://susene-maso.cz/index.php?route=product/manufacturer/info&manufacturer_id=1.
    Skvělá originální receptura je těsně před dokončením, krůtí jerky bude k dispozici pravděpodobně od 1.1.2016.
    Všechny registrovaní zákazníci se samozřejmě o této novince dozvědí jako první...

Naprosto perfektní přístup ze strany obchodu a skvělá a rychlá komunikace.

• přehledné stránky, kvalitní popis zboží, příznivá cena, rychlé dodání
    • Osobně mi nevyhovuje dodání zboží přes DPD, kdyby byla možnost, volila bych "balík na poštu". Nebaví mě nahánět se s doručovatelem. Byť dodejce je velmi vstřícný a přizpůsobivý, stejně by byl pohodlnější "balík na poštu".
    • U zlevněného zboží by bylo vhodné na web dopsat upozornění např. "blížící se konec minimální trvanlivosti".

Jednoznačně doporučuji.

Reakce obchodu SUSENE-MASO.CZ

Děkujeme za nákup v našem e-shopu a za recenzi.
    Služby České pošty jsme přestali využívat mj. kvůli některým negativním zkušenostem zákazníků a kvalitnějším službám ostatních dopravců...
    Pokud by zákazníci služby České pošty ve větší míře požadovali, zvážíme jejich opětovné využívání...
    U zboží je vždy na kartě zboží na záložce Specifikace uvedena trvanlivost, u zlevněného zboží navíc v jeho popisu uvádíme i informace o zkrácené trvanlivosti. Ale děkujeme za připomínku, zvážíme uvedení této informace s větším předstihem.

• široký sortiment zboží
    • dobrá cena
    • komunikace trochu slabší, ale pokud není nějaký vážný problém, tak to tolik nevadí

Zboží dorazilo v pořádku, sice přišlo později než jsem předpokládala. Naštěstí bylo objednáno v předstihu, takže to zase až tolik nevadilo. Jinak žádný jiný problém nenastal.

• rychlost,velký výběr
    • nevím

skvělý

• Dala jsem na doporučení.
    • ---

Doporučuji.
    Objednáno na poslední chvíli.( dorazilo do vánoc.)

Mé dosavadní zkušenosti s tímto e-shopem jsou velmi dobré. Pokud si časem budu chtít opět koupit něco ze sortimentu, který nabízí, nebudu hledat jinde.

• Hlavní výhodou podle mého názoru je jistě rychlost.
    • Nejsem si vědoma nějakých slabin.

Doporučuji.

• Objednany tovar bol dodany
    • V zahranici je v kamennej predajni tento produkt lacnejsi.

Vsetko bolo v poriadku.
    Nakolko je to jediny predajca (podla mojich informacii) na Slovensku a v Cechach, ceny ma vyssie ako v zahranici v kamennej predajni.

• široká nabídka sortimentu
    • nenašla jsem slabiny

přehledná nabídka sortimentu
    největší výběr daného druhu zboží
    výborná komunikace s majitelem obchodu

• Výběr sušených dobrot
    • Kvalita

Sušené maso a sýr jsem neobjednávala poprvé, takže jsem se na něj moc těšila, až budu zobat k vínu =)
    Akorát mě mrzí, že zboží nedorazilo na uvedenou adresu pošty, ale na jinou. Neměla jsem k balíčku žádnou výzvu k vyzvednutí, jak to bývá při doručení na poštu, a tak jsem běhala po poštách a hledala, na které by to asi mohlo být, když ne na té udané adrese =(
    Ovšem to nemusí být zrovna chyba obchodu, nevím, přesto doporučuji!

• Kvalitni a dobre zbozi za slusnou cenu
    • rychla doprava
    • komunikace bez problemu
    • Slabinu nevidim

Nakoupil jsem po nekolikate a vzdycky mi moc chutnalo

nejlepší stránka s tímto typem surovin

• u zbozi ktere jsem vybiral byly ceny

v pohode zadny problem vrele doporucuji

• Originalita zboží.
    • Zarazila mě cena za dopravu + dobírku.
    • Při ceně cca 30,-Kč/balíček rybiček je cena za dopravu přemrštěná a to i k celkové váze zásilky. To mě odrazuje od dalšího nákupu.

Zboží a komunikace super - doprava: špatně nastaveno!

Přesto děkuji.
    PH.

Reakce obchodu SUSENE-MASO.CZ

Děkuji za hodnocení nákupu v našem e-shopu ttp://susene-maso.cz/
    Ceny dopravy a dobírky odrážejí ceny České pošty, které nesnížíme, navíc je nutné k nim přičíst DPH. Cena dopravy obsahuje i obalový materiál a manipulaci, které jsou prakticky stejné u objednávky s nízkou i vysokou hodnotou.
    Nabízíme i jiné, bezplatné platební metody než dobírku, které náklady snižují.
    Nákup jednoho balíčku však nikdy nemůže být výhodný, doporučujeme zvážit větší počet položek s vyšší celkovou hodnotou, aby cena dopravy netvořila tak významnou část celkové ceny. Ale to platí pro nákup v každém e-shopu.
    Věřím, že Vám pochoutky zachutnají a při příštím nákupu už pro Vás cena dopravy a platby nebudou převažující a odrazující.
    David Musil

• Rychlost dodání,jednoduchý výběr zboží o které mám zájem,spolehlivost.

Jsem s tímto obchodem velmi spokojená,mohu doporučit i ostatním