• sleva

Dobá komunikace s obchodem,rychlé vyřízení objednávky.

Komunikace bez problémů

Objednávka je vyřízena rychle a vždy k mé spokojenosti. Díky

• Skvělé sušené maso
    • Výborná komunikace

Velká spokojenost, všem doporučuji!

• bezva nabídka

Byl to můj první nákup u Vaší firmy a podle ohlasu obdarovaných vnuků, patrně nezůstane pouze u této objednávky.
    Chuť masíčka si velmi pochvalovali.

• malé balení:)
    • Dobré zboží

Vše v pořádku

• Rychlost doručení, ochota, výrobky Berky super

Vše proběhlo na jedničku, maso Jerky nás zachránilo v Gruzii na horách od hladu, navíc skvěle chutná. Velmi rádi doporučujeme

• jsem spokojen

• Prodávají potraviny i půl roku po vypršení data spotřeby

Polovina dodaného zboží byla z termínem spotřeby po expiraci na čež prodejce v podmínkách akce nijak neupozornil :( Že se blíží expirace a proto je zvoží v akci chápu, ale prodávat potraviny i pů roku po vypršení data spotřeby je hnus - zboží jsme rovnou vyhodili :-( :-(

Reakce obchodu SUSENE-MASO.CZ

Mrzí nás Vaše nespokojenost a reakce.
    Podmínky akce a informace, že jde o zboží se zkrácenou nebo prošlou lhůtou min. trvanlivosti jsou vedeny na hlavní stránce https://susene-maso.cz/. Informace že, u zboží po lhůtě minimální trvanlivosti garantujeme nezávadnost a nezměněné senzorické vlastnosti jsou uvedeny v kategori AKCE A VÝPRODEJ, ve které jste zřejmě zboží zakoupili, každá položka má rovněž uvednu konkrétní informaci o termínu minimální trvanlivosti a upozornění u zboží po lhůtě.
    Žádné zboží půl roku po vypršení data spotřeby jsme neprodávali, tato informace je nepravdivá. Nejdelší doba po lhůtě minimální trvanlivosti byla u jedné položky 3 měsíce. Je zásadní rozdíl mezi datem spotřeby (u zboží, které se může zkazit) a minimální trvanlivostí (u trvanlivých potravin).
    Zboží jste vyhazovat nemuseli, jde o trvanlivé potraviny, u zboží po lhůtě minimální trvanlivosti garantujeme nezávadnost a nezměněné senzorické vlastnosti, jak na webu informujeme.
    Informace uvádíme na několika místech, více opravdu udělat nemůžeme.
    Stačí číst informace a případně s námi komunikovat, rádi vše vysvětlíme.

• Skvelá komunikácia a ochota.

• Obchod ok
    • Žádné z objednaného masa mi nechutnalo

Rozhodně si zde již maso neobjednám.Velké zklamání.

bleskové dodání

Objednáno celkem 21 balíčku. Bohužel jsem zjistil, že dva jsou již několik měsíců prošlé. Udělal jsem foto a poslal mail, odpověď zatím žádná. Znovu bych tady nenakupoval.

děkujeme za reakci.
    Mrzí nás problém s dvěma prošlými balíčky, zřejmě jde o zboží, které je nyní ve výprodeji.
    Váš e-mail s reklamací jsme bohužel neobdrželi, nemohli jsme tedy reagovat.
    Pošlete nám prosím e-mail ještě jednou, určitě pro Vás nalezneme vhodné řešení.

Jsem moc spokojena s rychlostí a vstřícnou komunikací

• dobrý sortiment

• Výběr masa

rychlé dodání, super kvalita

Vše ok, maso super!

• 2 balíčky sušeného masa jsem musela vyhodit, byla tam plíseň

Děkujeme za reakci.
    Mrzí nás, že jste musela dva balíčky sušeného masa vyhodit. Kdyby jste nás kontaktovala, a balíčky reklamovala, mohli jsme vše vyřešit k Vaší spokojenosti.
    Již několik let se nám nestalo, že by nějaký balíček sušeného masa zplesnivěl. Mohlo jít o povlak soli, což bývá u některých produktů běžné, občas si ho někdo splete s plísní. Je možné, že jste tyto balíčky vyhodila zbytečně.

• Vše OK.