vše dorazilo za krátkou dobu

• Široký sortiment

• Protože se jedná o velmi specifický sortiment oceňuji už samotnou existenci tohoto obchodu. Jako další výhody bych předsadil rychlé jednání a téměř okamžitý kontakt s odběratelem a to nikoliv prostřednictvím automatické odpovědi, ale přímo s "živým" pracovníkem.
    • Neřekl bych, že se jedná o slabiny. Jen nabídka v oblasti drůbežího sušeného masa není moc široká, ale to bude spíše otázka času a vývoje.

Pokud sháníte kvalitní sušené potravinové doplňky tak je tento obchod to PRAVÉ. Rychlé jednání a spolehlivost dodání je velmi příjemné a navíc nenabydete dojmu, že po odeslání objednávky komunikujete jen s automatem. Rozhodně moje objednávka nebyla poslední, rád se budu vracet. Ostatním mohu jen doporučit, jsem velmi spokojen!

• Rychlou dodací lhůtu.
    • Přehlednost webových stránek.
    • S porovnáním s ostatními obchody je zde slušná cena.
    • Nízká nabídka produktů.

Zaplatím si kvalitu, kterou očekávám.

• nikde v kamenném obchodě jsem na tento typ zboží nenarazila

• Rychlé zaslání balíčku, stihlo se to ještě do Vánoc

Perfektní!

• spolehlivost
    • nevím o ničem negativním

vlastní zkušenost OH, mohu jen doporučit

obchod jsem si našla na webových stránkách, objednávka byla rychle vyřízena, doporučuji ostatním tento obchod

• Špatně balené zboží na přepravu k zákazníkovi.

Reakce obchodu SUSENE-MASO.CZ

mrzí mě nedostatky při dopravě.
    Prosím o bližší informace o špatně zabalené zásilce.
    Každopádně uděláme vše pro to, aby se problém neopakoval.

• šíře sortimentu
    • dlouhodobá spokojenost

• kvalitní a zdravé zboží, sleva na první nákup
    • mohl by být větší výběr masa - například krůtí

Děkujeme ze recenzi.
    Co se týká krůtího masa, máme dobrou zprávu, připravujeme úplně nové krůtí jerky od nejoblíbenější značky SNACK TIME http://susene-maso.cz/index.php?route=product/manufacturer/info&manufacturer_id=1.
    Skvělá originální receptura je těsně před dokončením, krůtí jerky bude k dispozici pravděpodobně od 1.1.2016.
    Všechny registrovaní zákazníci se samozřejmě o této novince dozvědí jako první...

Naprosto perfektní přístup ze strany obchodu a skvělá a rychlá komunikace.

• přehledné stránky, kvalitní popis zboží, příznivá cena, rychlé dodání
    • Osobně mi nevyhovuje dodání zboží přes DPD, kdyby byla možnost, volila bych "balík na poštu". Nebaví mě nahánět se s doručovatelem. Byť dodejce je velmi vstřícný a přizpůsobivý, stejně by byl pohodlnější "balík na poštu".
    • U zlevněného zboží by bylo vhodné na web dopsat upozornění např. "blížící se konec minimální trvanlivosti".

Jednoznačně doporučuji.

Reakce obchodu SUSENE-MASO.CZ

Děkujeme za nákup v našem e-shopu a za recenzi.
    Služby České pošty jsme přestali využívat mj. kvůli některým negativním zkušenostem zákazníků a kvalitnějším službám ostatních dopravců...
    Pokud by zákazníci služby České pošty ve větší míře požadovali, zvážíme jejich opětovné využívání...
    U zboží je vždy na kartě zboží na záložce Specifikace uvedena trvanlivost, u zlevněného zboží navíc v jeho popisu uvádíme i informace o zkrácené trvanlivosti. Ale děkujeme za připomínku, zvážíme uvedení této informace s větším předstihem.

• široký sortiment zboží
    • dobrá cena
    • komunikace trochu slabší, ale pokud není nějaký vážný problém, tak to tolik nevadí

Zboží dorazilo v pořádku, sice přišlo později než jsem předpokládala. Naštěstí bylo objednáno v předstihu, takže to zase až tolik nevadilo. Jinak žádný jiný problém nenastal.

• Nemožnost se dovolat, nesmyslná dodací lhůta.

Nic tam nenakupujte.

Reakce obchodu SUSENE-MASO.CZ

Na tel. číslo se opravdu v den objednání nedalo dovolat, za to se omlouváme.
    Objednávka však byla řádně vyřízena, druhý den bylo zboží expedováno a do tří dnů dodáno.
    Mrzí nás tato zkušenost a budeme pracovat na zkvalitňování našich služeb.

• rychlost,velký výběr
    • nevím

skvělý

• Dala jsem na doporučení.
    • ---

Doporučuji.
    Objednáno na poslední chvíli.( dorazilo do vánoc.)

Mé dosavadní zkušenosti s tímto e-shopem jsou velmi dobré. Pokud si časem budu chtít opět koupit něco ze sortimentu, který nabízí, nebudu hledat jinde.

• Žádné, běžný internetový obchod, kterých je mnoho
    • Objednala jsem si zboží, z 65 kusů mi došlo 11 ks jiného zboží, aniž by se se mnou někdo domluvil, a 20 kusů mělo expiraci končící za 2 měsíce.
    • Přestože je nad 2000 Kč doprava zdarma, bylo mi naúčtováno 60 Kč (údajně za dobírku?!) a to i přes mé upozorňování.

Tento e-shop mi připadá spíše jako výprodej prošlého zboží, myslím si, že u nás je e-shopů s podobným sortimentem víc a určitě jsou kvalitnější.
    Po této zkušenosti si tady nic neobjednám.

Reakce obchodu SUSENE-MASO.CZ

Paní jsme skutečně poslali náhradní příchutě za zboží, které se právě vyprodalo. Informovali jsme ji o tom e-mailem.
    Protože zákaznice nesouhlasila náhradou ani s nabídnutou slevou, neprodleně jsme jí vrátili odpovídající částku za vrácené zboží.
    Dopravné bylo zdarma, zpoplatněna je pouze dobírka, o čemž je každý zákazník informovaný v obchodních podmínkách, v eshopu i během tvorby objednávky. Paní zřejmě tyto informace přehlédla.
    Každá karta produktu obsahuje informace o trvanlivosti.
    E-shop obsahuje i kategorii Akce a výprodej, zlevněné produkty jsou adekvátně označeny. Při počtu položek a množství zboží, které prodáváme, vždy zůstává několik kusů, které nabízíme právě v této kategorii. Spousta zákazníků tuto akční nabídku oceňuje.
    Paní jsme se omluvili za náhradu zboží a snažili jsme se jí nabídnout co nejvhodnější řešení, její reakce však byly prudké a negativní, což nás mrzí, ale ne vždy se komunikace oboustranně podaří...