• Žádné

Nejhorší e-shop co jsem kdy zažila.
    Ve čtvrtek,po prvotní úděsné komunikaci,nastaly výmluvy
    na nemocnou dceru,poté mi paní přísahala ,že to bylo v pátek odesláno a v pondělí balík přijde.V pondělí opět výmluva,že neví jak se to mohlo stát,ale vedoucí ve skladu můj balík prostě neodeslala.Přestože jí ho prý dala na výpis odeslaných balíků.Pak paní slíbila,že v úterý to určitě odešlou a zadarmo,načež jsem jí řekla,že už se s nima nebudu rozčilovat a objednávka byla z mé strany zrušena.Platila jsem platbu předem a naštěstí mi včera přišli peníze zpět na účet.Tento obchod už nikdy více.Takový amatérismus jsem totiž ještě nezažila.

• Žádné
    • Nulova komunikace,po10dnech zbozi nedoruceno.zadne info o doruceni nebo vraceni penez.

U tohoto prodejce rozhodne nic nekupovat!!!

• Bohužel jsem objednané zboží ZÁMEK VRATOVÝ 90 P doposud neobdržel, i když již na něj čekám více než dva týdny. Nevím dke má urgovat dodání.
    • Nemám zpětnou informaci o tom, zda je zboží na cestě a je na české poště, že ho zatím nedodala nebo

• bohužel nic
    • nedostatečná komunikace
    • následné účtování dopravy

Nechcete-li ztrácet čas, zde vůbec nenakupujte.

• Doprava špatná,na vámi ohlášený den se nikdo neozval,
  • Po 12 dnech od objednávky stále ticho po pěšině.

• 2x doručeno na nesprávnou adresu, potřetí přišlo zboží od jiného výrobce

Zboží přišlo poškozené, reklamace byla vyřízena rychle, obratem bylo zasláno zboží nové, ale dorazilo také bohužel poškozené.

• žádná komunikace ani odpověď na můj e-mail, zboží zaplaceno 12.1.2014, dodnes nic nepřišlo

již nikdy více! za posledních pár měsíců nejhorší obchod, žádné potvrzení přijaté platby, žádná odpověď na můj dotaz