• možnost vybrat si v klidu z domova
    • široký sortiment zboží

• kvalita produktu
    • rychlost dodání

kvalitní a přehledné web.stránky
    rychlost dodání
    objednávka doplněna zajímavým prospektovým materiálem o podobných dalších produktech obchodu

Jen ta nešťastná Česká pošta... Balíkář se samozřejmě vůbec neozval a balík hodil rovnou na poštu. Ale to je jediné mínus.

• Docela přehledný
    • nic zadara

kupujte

Drobné problémy při placením vyřešil obchod obratem a k mé naprosté spokojenosti, super cena a celková spokojenost.

• Nízké ceny
    • Vcelku velký výběr kvalitních produktů
    • Dárkek k objednávce
    • Poměrně pomalá expedice (vše bylo dle e-shopu skladem, odeslání po 5 dnech od objednání - po 3 pracovních dnech), ale nevidím to jako zásadní problém
  • Ráda bych obdržela objednané zboží

Reakce obchodu Superprotein.cz

v době objednání jsme uváděli, že termín dodání je 10 PRACOVNÍCH DNÍ.
    Zboží si objednáte a poté Vám vadí dodací lhůta a náš eshop nedoporučujete,hodnocení 0%??? Proč jste si tedy dělala objednávku na 5-HTP+?
    Já si myslím,že ne kvůli termínu,ale proto,že jsme jediní kdo 5-HTP+ nabízí v ČR. Co vy na to? :-)

Pěkný den.
    Rostislav Kuchař

• Zajímavá nabídka
    • Více zboží skladem

Výborná a pestrá nabídka zboží od Myprtoein.

• dobra cena
    • nevim

ok

• široký výběr produktů, příznivé ceny
    • žádné jsem neshledala

doporučuji!

Myprotein drops Mocha expirace 03/2016 na stránkách obchodu neuvedeno a prodáno za běžnou cenu.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

Objednal jsem si zde protein Scitec Milk Delite příchuť čoko - mocha. Po vyrozumění, že tento už se nevyrábí, ačkoliv ho zde inzerovali dokonce skladem jsem změnil objednávku na Scitec Delite příchuť alpská čokoláda s kousky čokolády. Bohužel mi poslali příchuť čoko s kousky kokosu. Takže za mně už v tomto obchodu objednávat nebudu. Navíc objednával jsem 17.3. a zásilka dorazila až 30.3...

Reakce obchodu Superprotein.cz

Dobrý den, k záměně příchutí došlo,chybu uznáváme. Ovšem zásilku jsme odeslali poštou 22.3 a zákazník si ji převzal až 31.3.2016,viz link.

• široký sortiment od Myprotein

Výhoda je,že nabízí zboží ,které se nedá v ČR jen tak koupit.

• Nejlepší cena, rychlost.

Obchod nabízí úplný sortiment anglického výrobce Myprotein, a t za výhodnější ceny než na ebay. Palec nahoru!

• přehlednost- dobré informace o zboží
    • nevím o nich

doporučuji - budu dále využívat nabídky

ok

• Hlavní výhodou byla nabízená nízká cena.
    • Dlouhá dodací lhůta - zboží bylo zasláno až po týdnu od provedení objednávky a platby.
    • Označení výrobku - příchuť proteinu na webových stránkách označena jako "čokoláda a oříšek", dorazila příchuť "čokoláda a arašídové máslo" (osobně mi to nevadí, oříšky i arašídové máslo miluji, ale to označení je zkrátka matoucí, tím spíš, že arašídy nejsou žádné oříšky).

Transakce trvala delší dobu, než na jakou jsem zvyklá v případě nákupu na jiných internetových stránkách. Obecně však vše proběhlo v pořádku, výrobek dorazil, takže spokojenost.

• nemá

spokojenost

• levné produkty
    • levné produkty

objednané zboží dorazilo rychle..