• široký výběr produktů
    • příznivé ceny
    • poštovné zdarma nad 1500,-
    • dárek v podobě tří vzorků proteinu
    • delší dodací lhůta
    • po objednání proteinu s příchutí "čokoláda oříšková" dorazila příchuť "čokoláda"

Široký sortiment výrobků značky Myprotein za výhodné ceny. Záměna příchutí proteinu zamrzela, protože zrovna o tu jsem nejvíc stála, naštěstí i příchuť čokoláda chutná dobře. Delší dodací lhůta než u jiných obchodů, ale jinak vše v pořádku, doporučuji.

• Ocenuji, ze jsem si objednal 5kg pytel a i kdyz ho obchod nemel nejspise naskladneny, tak bez zadneho prodluzovani a problemu odeslali 2x 2,5 kg.
    • Od kuryra DPD take dobra informovanost.

Doporucuji, zbozi odeslano rychle. U kuryra je moznost vybrat si termin a dobu dodani.

• STANDARDNĚ DOBRÉ SLUŽBY A CENY, TO JE TO CO POTŘEBUJEME! ZÁZRAKY NEUMÍ NIKDO.

KDO NAKOUPÍ, TAK NEPROHLOUPÍ

děkujeme za hodnocení.

Superprotein.cz

+ Skvělé ceny, komunikace a kvalita zboží. - Na můj vkus pomalejší doručení, cca týden. Jinak doporučuji

• rychost dodání
    • dostupná cena
    • nemusela jsem do nutričního centra

ano - rychost dodání
    dostupná cena
    nemusela jsem do nutričního centra

ne - nic mne nenapadá

Dobrý den Beruško,

děkujeme za Vaše hodnocení.

• Cena, produkty.
    • Bohuzel dodavky i mimo nakupni peak sezony trvaji i vice nez mesic a casto prijdou po vice castech bez oznameni. Takze zakaznik tak nabyva dojmu, ze se na nektere produkty zapomnelo.

Slozitejsi eshop.

Reakce obchodu Superprotein.cz

snažíme se zákazníkovi vyjíc vztříc a pokud víme ,že některé zboží je nedostupné - odešleme jen to co je skladem a po té zbytek na naše náklady.

• komunikace,rychlost,cena-
    • v zásilce vzorek nakopavače a tyčinka jako bonus

Reakce obchodu Superprotein.cz

Děkujeme za recenzi. Bonusem v zásilce se snažíme zákazníka příjemně překvapit.

Superprotein.cz

• k předešlé recenzi-došlo k poruše tel.sítě,firma se omluvila,bohužel PPL už zásilku poslalo zpět,takže zdržení
    • snad už to bude ok.
    • Telefonicky se znova vše vysvětlilo majitelem firmy- velice dobrý přístup- za chybu , kterou nemohli ovlivnit

snad už je to v pořádku.
    firma se omluvila za výpadek tel.sítě

Pěkný den,

velmi děkujeme zákazníkovi za opravenou reakci na referenci níže.

Superprotein.cz

• zboži jsem zaplatil převodem,ovšem při dodání PPL chtěli uhradit dobírkou znova, ihned jsem telefonoval na firmou uvedene tel.- vše nedostupné, poslal jsem email,čekám na vyjadření firmy.
    • pořad se pokouším dovolat na uvedené kontaktni čisla-
    • cca 2 hodiny stále nedostupné
    • tudíž PPL mou zaplacenou zásilku vrací na firmu - Kocourkouv

čekám na vyjadření firmy na zmatek v jejich učetrníctví

Pěkný den,

se zákazníkem jsme si nedorozumění vyříkali:-)
    viz reference výše.

• PROTOŽE JE TO RYCHLÁ DODÁVKA

DOPORUČUJI TENTO OBCHOD OSTATNÍM

Reakce obchodu Superprotein.cz

děkujeme za Vaše doporučení. Snažíme se dodávat i méně dostupné produkty ze zahraničí,což se často setkáváme s nepochopením.

Superprotein.cz

• žadné, o objednávku nikdo nejeví zájem až na můj popud se někdo ozval. Zboží, které jsem si objednal bylo uváděno skladem, ale po cca 20 dnech nikdo netuší kdy zboží dorazí, zda -li vůbec ...
    • komunikace, uvádí zákazníka v omyl tím, že mají zboží skladem, ale opak je pravdou

nakupujte radeji jinde ať se napálíte jako já

Reakce obchodu Superprotein.cz

Nedostuopné zboží nelze dodat! Objednal jste si zboží Barley Grass 500g ,které nebylo dostupné ( skladem bylo pouze 100g a to jste přehlédl). Jelikož výrobce toto zboží přestal vyrábět a v ČR jej nikdo už nemá, tak Vám jej nelze dodat a o tom jsme Vás informovali mailem .

Superprotein.cz

• všechno je super, prostě superprotein!! :)
    • nenašel jsem žádné

kupujte je to kvalitní zboží za skvělou cenu

děkujeme za hodnocení.

Superprotein.cz

Vse v pohode,ale zbozi prislo v otevrene krabici.

Reakce obchodu Superprotein.cz

děkujeme za hodnocení. Otevřenou krabici by pošta neměla doručovat. Věříme že bylo zboží v pořádku.

Pěkný den

• Cena produktu
    • Vysoké poštovné, není možno vyzvednout např. na uložence

Zboží dorazilo na adresu trv. bydliště, přestože jsem uváděla dodací adresu jinou!

Reakce obchodu Superprotein.cz

děkujeme za reakci. Poštovné letos bohužel nebude sníženo, můžete využit PPL. Uloženku zařadíme v nejbližsí době do nabídky.

• Asi sortiment.
    • Docela zmatky v dodání a v komunikaci. Jsou schopni již zaplacené zboží poslat na dobírku.

Asi existují spolehlivější obchody.

Reakce obchodu Superprotein.cz

problém s dobírkou jmse ihned vyřešili s PPL a balíček byl v pořádku doručen.

• vše kromě doby dodání
    • doba dodání
    • nemožnost platby kartou

Objednaný protein, který měl být skladem, mi přišel až za 10 dní. Při platbě jsem zjistil, že nelze platit kartou, což je dnes již samozřejmost, bankovní převod ovšem stejně trvá max 2 pracovní dny a já jsem ho provedl ihned.
    Doba dodání 10 dní od objednání zboží, které mělo být skladem, mi přijde hodně podprůměrná.

Reakce obchodu Superprotein.cz

platu kartou náš eshop běžně nabízí ( GoPay) a zákaznící ji běžně využívají. Zboží bylo odesláno do 48hod. od připsání platby na náš účet.

Superprotein,cz

• Kvalitní suplementy za dobré ceny
    • Drahé poštovné, jinak je vše v pořádku

• Nejnižší cena na trhu

Vřele doporučuji.

Obchod super, PPL dovoz nezvládá změnu adresy dodání, chová se jako laxní státní firma a ne soukromá.