• pohodlný a rychlý
    • nemá

je dobrý a jednoduchý

Reakce obchodu SUPER KÁVA

Děkujeme za Vaší důvěru a budeme se těšit na další spolupráci.

• rychlé vyřízení objednávky
    • dobrá komunikace
    • uvítala bych rozšíření nabídky o kapsle do kávovaru Cafissimo - Caffitaly

Obchod doporučuji, objednávka byla vyřízena rychle, zboží bylo cestou poškozeno, ale dopravce jej rovnou vrátil odesílateli, ke mně tedy poškozené zboží vůbec nedorazilo, pouze jsem byla o tomto informována s omluvou, že zboží pošlou znovu a dorazí tedy později, než bylo avizováno. Toto jednání velice oceňuji. Druhé odeslání bylo již v pořádku. Nemám tedy co vytknout.

Reakce obchodu SUPER KÁVA

děkujeme za recenzi a pokud seženeme spolehlivého dodavatele na kapsle do kávovaru Cafissimo - Caffitaly, tak určitě rádi zařadíme. Zatím bohužel nemáme nikoho, kdo by zaručil kontinualitu dodávek.

S pozdraven
    Tým Superkávy

• jine zbozi nez jsem si objednalrychla

rychla komunikace i doprava ale nerespektuji objednavku

Reakce obchodu SUPER KÁVA

je nám velice líto, pokud objednávka nedorazila v pořádku. Za to se vám samozřejmě omlouváme, ale bohužel z Vaší strany nepřišla reklamace emailem, ani telefonicky.
    Případné reklamace se snažíme obratem vyřešit vždy ke spokojenosti klienta.
    Bohužel nevíme, co bylo v nepořádku. Pokud toto chcete řešit, kontaktujte nás prosím na [email protected].'

Děkujeme a s pozdravem

obchod doporučuji

Reakce obchodu SUPER KÁVA

Děkujeme za Vaší důvěru a budeme se těšit na další spolupráci.