• velký výběr zboží
    • komunikace s klientem

V půlce listopadu(2012) jsem si objednala šálky na kávu. Po třech týdnech stále nic, posla jsem mail, bohužel nikdo nereagoval. Když jsem zavolala, bylo mi slíbeno, že zboží do Vánoc pošlou i s dárkem. Nestalo se tak, takže jsem objednávku písemně vystornovala.

před 10 dny jsem objednala zboží, které nebylo skladem, ale na dotaz, přišel mi jedině automatický email, že objednávka se zpracováva, od té doby se nikdo neozval

Zboží jsem objednal, zaplatil 27.8.2012, dnes 6.9.2012 stále nic, jen sliby. Nikdy víc !!

• Nedodané zboží

• Dlouhá dodací lhůta
    • Nízká úroveň komunikace ze strany obchodu

Nic neobjednávat je to ztráta času

• nákup konkrétní kávy
    • zatím nevím

bezproblémový nákup

• Dodali pouze část nákupu. Zbytek dle domluvy měli poslat, ale neposlali. Proto hodnotím, tak jak hodnotím.

Nespolehlivé, nedoporučuji.

• přehlednost obchodu
    • přijatelná cena
    • nekomunikativnost
    • asi velmi dlooouhé dodací lhůty

zboží jsem se vlastně ani nedočkala, po osmi dnech čekání jsem objednávku zrušila. Objednala jsem jinde a druhý den jsem měla zásilku doma!

• jine zbozi nez jsem si objednalrychla

rychla komunikace i doprava ale nerespektuji objednavku

Reakce obchodu SUPER KÁVA

je nám velice líto, pokud objednávka nedorazila v pořádku. Za to se vám samozřejmě omlouváme, ale bohužel z Vaší strany nepřišla reklamace emailem, ani telefonicky.
    Případné reklamace se snažíme obratem vyřešit vždy ke spokojenosti klienta.
    Bohužel nevíme, co bylo v nepořádku. Pokud toto chcete řešit, kontaktujte nás prosím na [email protected].'

Děkujeme a s pozdravem
    Tým Super KÁVA