• Rychlé dodání, vstřícnost ..

Velmi rychlé dodání. Maximální spokojenost ☺️

OBCHOD V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEDOPORUČUJI!!!!
    Horší amatérismus /a to jsem ještě velice mírná ve svém hodnocení../ ze strany prodejce jsem v životě nezažila!!!!
    Objednala jsem si deku jako dárek pro synovce... nejprve se mi nezdála cena za dopravu 190 Kč, proto jsem se domluvila s prodejkyní, že si zajistím dopravu sama.... abych si jí mohla zajistit, potřebovala jsem mít k dispozici informaci ohledně přesných rozměrů výrobků, kterou jsou u prodejce poptala (tato informace by měla být automaticky na webu u výrobku uvedená, takže vlastně by vůbec neměl být důvod tuto informaci extra poptávat u správného a kvalitního e-shopu...., spolu s informací, zda již naše platba byla připsána na účet a mohu tedy další den poslat dopravce, aby deku vyzvedl (a ať mi dodá přesnou adresu pro vyzvednutí deky, jelikož se lišila od sídla firmy)...
    Nejprve jsem dostala informaci, že účetní již v 18:00 hod. nepracuje, takže paní majitelka nemá jak by tuto informaci ověřila. Napsala jsem jí tedy, že v pořádku, ať tedy prosím účetní ověří tuto informaci zítra ve své pracovní době a ať mi dodá ještě informaci ohledně přesného rozměru a že by mě také zajímalo, z jakého důvodu tato deka byla prodávána za cenu 1199 Kč, když další stejná deka, která byla následně na stránkách obchodu vystavena, stála již o cca 500 Kč více..... místo toho, abych dostala odpovědi na své relevantní otázky (vzhledem k tomu, že jsem v té době již dávno majitelce převedla peníze ze svého účtu), nedostala jsem odpověď žádnou a byly mi vráceny peníze na účet.....ještě že alespoň tak.... i takové chování ze strany prodejce "prasete amatéra" je v dnešní době očividně možné.....jediné, co mě mrzelo, bylo, že jsem si nepřečetla recenze na obchod dříve, než jsem si vytvořila v tomto šíleném obchodě svoji objednávku......OBCHOD V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NIKOMU NEDOPORUČUJI, DOPORUČUJI SE PANÍ MAJITELCE A JEJÍMU E-SHOPU VYHNOUT VELKÝM OBLOUKEM a svoji OBJEDNÁVKU VYTVOŘIT ve spolehlivém obchodě - PO PROSTUDOVÁNÍ UDĚLENÝCH RECENZÍ DANÉMU OBCHODU!!!!!!

• Zadala jsem objednávku s možností platby převodem na účet. Po týdnu stále nejsou zaslány údaje pro platbu.

Velmi korektní jednání, paní ochotně poradila a pomohla s výběrem, kvalitní zboží.

• Ochotná paní mě poradila vše se mnou probrala
    • Spokojenost

rychlé, solidní jednání

Velmi dobrá komunikace po telefonu,paní moc ochotná.

• Maximální vstřícnost při vyřizování objednávky

• Maximální ochota, rychlost, spolehlivost. Doporučujeme

• Rychlé dodání, skvělá tel.komunikace,

• perfektní komunikace
    • omylem zaúčtováno 2x platba (převodem na účet a platba v zasilkovně) nyní se platby dohledávají a po tel vykomunikováno

Objednané zboží dorazilo včas a jsem moc spokojená.Komunikace s obchodem bez problémů.

• OCHOTA, VSTŘÍCNOST, MILÉ JEDNÁNÍ, BEZVA KOMUNIKACE

• nákup přes internet
    • zboží stále nedorazilo,ani žádné info,kde a jak se pohybuje stav objednávky

Týden objednané zboží,zatím nepřišlo žádné potvrzení o stavu objednávky,o zaplacení-žádný účet,kam poslat peníze,jsem docela naštvaná

Objednané zboží bylo vyprodáno, o čemž informovali až po týdnu, poté ještě asi 2 dny trvalo, než poslali fakturu k zaplacení.

• Zbozi ktere jsem objednala bylo na eshopu skladem ale po objednani mi volali ze zbozi nemaji a mit nebudou.

Široký sortiment kvalitních výrobků českých i evropských výrobců, za rozumnou cenu.