• komunikace se zákazníkem

V cajku. Pár minut po objednávce jsem už měl mail s infem kdy si můžu zboží vyzvednout. Doporučuji.

• výborná komunikace,dobrá cena,rychlé dodání

určitě doporučuji

• doručenie na Slovensko
    • nič zvláštne

v pohode

• Rychlost a vše skledem

• Rychlost, bezproblemovy obchod
    • Nevím o zadnych

Doporučuji vsem

• Dobra cena oproti jinym.
    • Doprava docela draha

Jo bezte do toho

• Velký výběr

• Velmi dobrá cena daného zboží
    • Jsou ochotní se s Vámi domluvit dle potřeby
    • Pobočka v Ostravě u Alexandrie se velmi obtížně hledá - měli by si na místě dát nějaký výraznější poutač

Celkově spokojenost

• velké množství zboží.
    • Doprava.

Vše kromě dopravy bylo v nejlepším pořádku, měl jsem zatrhnuto dopravu českou poštou avšak přijela dopravní společnost intime, řidič nebyl schopen dopředu ani zavolat žena neměla dostatek hotovosti proto bylo doručeno následující den. Jinak jsem velmi a velmi spokojen, všechno zboží nebylo skladem, hned další den po objednávce volaly a bez sebemenších problémů jsme se domluvily.

• Dobrý výběr a nižší ceny než běžné obchody, většina produktů na skladě.
    • Napadá mě trochu nepřehlednost stránek, nedá se přihlásit dříve než při objednávce. Taky nevíte dopředu, kdy vám objednávka dorazí, pokud není vše na skladě.

Kupoval jsem 4 různé druhy alkoholu, z nichž jeden nebyl na skladě v Ostravě a nikde se nepsalo, za jak dlouho jej dovezou na pobočku v Ostravě, takže to byl trochu risk. Objednával jsem ve čtvrtek ráno a nejpozději v pátek odpoledne potřeboval vyzvednout, takže jsem byl připraven to zrušit a připlatit si v běžném obchodě, ale k mému příjemnému překvapení mi už ve čtvrtek kolem poledne přišel email, že objednávka je vyřízena a v pátek jsem si ji vyzvedl, všechno v pořádku.

• rychlý nakup

vyber zbozi rychla doprava

• Přijatelná cena
    • Možnost osobního vyzvednutí pro zákazníky z Ostravy v kamenné prodejně
    • Využil jsem toho,že bydlím asi 1 km od kamenné prodejny, kde jsem si zboží osobně vyzvedl.
    • Nelze platit platební kartou
    • Vázne komunikace se zákazníkem. Při přijetí objednávky mi byl prodejcem odeslán e-mail s informací abych vyčkali oznámení, že je zboží připraveno k převzetí v kamenné prodejně. Po 10 dnech čekání jsem musel kontaktovat prodejce a zeptat se na osud objednávky. S omluvou mne informoval, že zapomněl odeslat potvrzující e-mail s výzvou k vyzvednutí a zboží je připraveno k vyzvednutí.

Hlavním důvodem byla přítomnost kamenné prodejny
    1 km od mého bydliště a tak úspora za poštovné společně s tím, že v nabídce obchodu je široký výběr zboží včetně mnou požadovaného.
    Cena je lepším průměrem ve srovnání s jinými obchody.
    Obchod doporučuji s podmínkou zlepšení komunikace se zákazníkem hlavně zákazníkům z Ostravy.
    Poštovné cca 100,- Kč nebo Uloženka 50,- Kč zboží prodražuje. U Uloženky jsou náklady na místní dopravu nebo benzín.

• příznivé ceny
    • levné poštovné

• Nejnižší cena na trhu.

• rychlost, osobní odběr zdarma
    • -

• Velmi nízké ceny, zboží bylo připraveno k vyzvednutí do druhého dne

• Přehlednost zboží
    • Kvalita zboží
    • Nevím o žádných

Super, budu se určitě vrace k nákupu v tomto odchodě

• Ochotu vyjít vstříc, rychlost dodání, velmi příjemnou komunikaci jak internetovou, tak mailovou. Velmi ochotný dopravce! Díky, jste Boží! :-)
    • naštěstí žádné!

Bez zbytečného obíhání a shánění požadovaného zboží - máte požadované do pár dnů na stole.

• Kvalitní webové stránky, přehlednost,velký sortiment.

Mohu doporučit. Byl jsem velmi spokojen.

• rychlost, pružnost
    • nejsou