• Nemůžu hodnotit,ale když obchod nabízí věci které nemá...

• Klamání zákazníků... alkohol sice přišel, který jsem objednala, ale místo 1L korbelu mi poslali 0,4l sklenici....

Nakupovala jsem poprvé a nejspíše naposledy. Chápu,že nejsme stroje, ale lidé. Nicméně takové banální chyby by obchod neměl dopustit.

Dobrý den paní Fialová,
    Vaši objednávku jsme znovu zkontrolovali. Zboží Vám bylo odesláno přesně podle objednávky a to 2x Captain Morgan 1L 35% + korbel (pro upřesnění podotýkáme, že se jedná o skleněný korbel, který je i na fotografii zboží). Po dnešním telefonátu nám také bylo potvrzeno, že přesně toto zboží k Vám dorazilo. Pro případ nejasnosti se prosím podívejte do mailů, které Vám byly odeslány ihned po Vašem potvrzení
    objednávky. Při případné další objednávce si prosím zkontrolujte svou objednávku nebo nás v případě nejasností u zboží můžete přímo kontaktovat. S pozdravem SuperALKOHOL.cz

• nejprve musí ten alkohol asi koupit jinde a poté teprve zabalit a dát k odeslání.
    • dlouhá dodací lhůta, jednalo se o dárek na poslední chvíli.

A 27.7. měla objednávka status Odesláno a
    26.7. objednávka, mail 11:26 čeká na odeslání
    27.7. mail odesláno 13:57 , ale dle tel.dotazu jim alkohol ještě nedorazil

28.7. na dotaz jsme dostali mailem 13:49 kontakt na kurýrní službu - kde ještě neměli žádné údaje v systému - zásilky chodí přes noc ( Ostrava - Ústí - Bílina)
    29.7. zásilka dorazila v pořádku v 11 hodin - takže až 3. den

• - Velký výběr kvalitního alkoholu
    • - Když vás nakonec někdo z obchodu kontaktuje, svým produktům rozumí a věci se dějí rychle.
    • - Nedokázal dodat alkohol, který nabízel
    • - Než jsem se s opakovaným dotazem ozval sám, objednávka prostě čekala v systému

Je běžné, že se občas stane, že obchod vyprodá zásoby zvláště u raritních kusů alkoholu. V takovém případě, je třeba o tom proaktivně informovat. Mě to velice zkomplikovalo nákup dárku. Po mém pošťouchnutí už byla komunikace poměrně rychlá a dobrá.

Doporučit obchod tedy nemůžu, ale zároveň ho zcela nezatracuji.

• Prodávající nabízel v eshopu zboží, které, jak se později ukázalo, nebylo na skladě.
    • Naštěstí komunikace byla skvělá a dostal jsem informaci včas.

Objednal jsem si zboží, ale neodpovídalo popisu v obchodě.

Reakce obchodu SuperALKOHOL.cz

Dobrý den pane Pikl, objednal jste si Captain Morgan 2x1L 35% 1L + korbel - toto zboží Vám bylo zasláno - přesně jak je uvedeno v popisu u produktu! Nekontaktoval jste nás, že by se zásilkou byl nějaký problém! SuperALKOHOL.cz

• Nedoporučují tento obchod,protože lahev drahého rumu nebyla označena jako na obrázku,chybely na etiketě 12let doby zrání,a také čertifikační knižka původního vyrobce.Ani na tubusovém obalu se neuvá
    • dely žádné informace v tomto ohledu.
    • Pokud chybí takové údaje ,tak si myslíme,že do lahve mohl být rum jakekoliv doby zrání a značky.

Nedůverně

Reakce obchodu SuperALKOHOL.cz

Dobrý den. Zakoupila jste láhev Diplomático Reserva Exclusiva. Láhev Vám byla dodána totožná jako na obrázku.(originál jak se dováží do ČR). Přes tel. jsem Vám vše vysvětlila jak jsou rumy Diplomatico vyráběny a značeny. Nabídku vrácení rumu jste nevyužila.
    S pozdravem SuperALKOHOL.cz

• Neaktuální ceny

Zboží sice bylo skladem, ovšem ceny nebyly aktuální, tj. neodpovídaly skutečnosti. Obchod mě kontaktoval s tím, že by konečná cena musela být navýšena o cca 15%. Nakonec jsme se tedy dohodli na zrušení objednávky.