• srozumitelnost
    • vlídnost
    • výborné přípravky
    • skvělá komunikace

Děkuji za přátelský přístup, rychlé dodání a skvělý přípravek, který má mou důvěru. Moc ráda si v budoucnu opět objednám. Ať se daří...

• objednávka z domova

• nemusím obíhat obchody a koupím to,co potřebuji.
    • Tento obchod nabídl zboží,které jsem potřebovala.

Perfektní servis.

• Spokojen
    • Nevím o ničem

Spokojenost

Když nepomáhá chemie, tělo léky nesnáší, rozhodla jsem se pro přírodní produkty. Užívám je 3. měsíc, po kontrole u lékaře teprve uvidím zda pomáhájí. Vyhovuje mi, že jsou bez vedlejších nežádoucích účinků.

Reakce obchodu Sunkins obchod.cz

Mnohokrát děkujeme za Váš nákup i za příznivé hodnocení. Určitě nás bude zajímat, jak dopadnete na kontrole u lékaře. Krásné dny. Sunkins-obchod.cz

• nákup z domova

Reakce obchodu Sunkins obchod.cz

Mnohokrát děkujeme za Váš nákup i za příznivé hodnocení. Krásné dny. Sunkins-obchod.cz

Vše dorazilo jak mělo

Reakce obchodu Sunkins obchod.cz

Mnohokrát děkujeme za Váš nákup i za Vaše hodnocení. Krásné dny. Sunkins-obchod.cz

• Dobrá domluva na termínu předání zboží
    • Kvalitní produkty

Rychlé a kvalitní vyřízení objednávky

• 100% garance na vrácené peněz při nespokojenosti s produktem

jen samé dobré zkušenosti
    rychlé jednání a vyřízení objednávky do 3 dnů
    zboží doručeno přesně dle domluvy
    tento obchod rozhodně doporučuji i ostatním

• Možnost konzultace,
    • rychlost,
    • ochota

100% spokojenost

• Super. Doporučuji.

• Rychlost vyřízení objednávky
    • Solidní jednání

Reakce obchodu Sunkins obchod.cz

Rychlé dodání,podrobný popis výrobků a jeaich kvalita.Splniko určitou část účelu,musím pokračovat.

• nakup z domu,
    • na vebu si mám možnost přečíst víc o výrobcích a rozhodnout si cosi kdy koupím
    • líbí se mě,že se jedná o čeký výrobek
    • protinákupu v centru zdraví,kde je k dispozici pouze výrobek, na kterém je moc malým mísmem návod a složení,koupila jsem si tak cofee a až doma jsem zjistila jak je skvělý a taky jsem na základě toho se rozhodla vyskoušet další výrobky z vašeho obchodu
    • obchod je založený na důvěře,
    • platila jsem předem kartou,kdy mě byla stržena částka dle ceníku a na faktuře je uvedeno a odečtena sleva. celková částka není uvedena, ta která mě byla původně stržena ale po slevě kterou jsem uhradila,ale nikde není uvedeno, jak a kdy měbude vrácena.doufám,že jsem toto jen nepochopila a jakmile se toto vysvětlí budu ráda doporučovat a využívat tento obchod.

po vyřešení platby ráda doporučím a budu sama využívat.

Reakce obchodu Sunkins obchod.cz

Děkujeme za Vaši reakci a hodnocení.
    Omlouváme se, že jste doposud nedostala přeplatek zpět. Pokud někdo platí z účtu, tak mu přeplatek ihned vracíme. Protože jste však platila kartou, nevíme číslo účtu, kam vám můžeme přeplatek vrátit. Prosím zašlete nám na náš mail [email protected] Vaše číslo účtu. Obratem Vám přeplatek zašleme.
    Ještě jednou děkujeme za upozornění na systémovou chybu, kdy na toto při platbě kartou musíme vždy pamatovat.
    Přejeme krásný den. Sunkins-obchod.cz

• rychlé vyřízení objednávky a ještě poradí
    • nemá

doporučuji všem , dobrá komunikace ,poskytnou dobré rady ve zdravé výživě a zdravém žití. Pod jejich vedením jsem shodila 12 kilo a 8 cm v pase a nedržela jsem žádnou hladovku, postupné hubnutí. Jídelníček na míru.

Reakce obchodu Sunkins obchod.cz

• - vysoce kvalitní produkty české výroby
    • - individální výběr produktů či balíčků
    • - info o zdrav.problémech+jaký produkt užít
    • - slevový systém Slunečního klubu
    • - členská kartička slosovatelná o ceny
    • - dárky k vybraným produktům za jednotl.nákupy

- za registraci jsem docílila slevu na nákup
    - užívání produktů mi zdravotně velmi pomáhá
    - rozhodně doporučuji

Reakce obchodu Sunkins obchod.cz

• Vernostni program s moznosti slevy
    • O zadnych nevim

Ok. :D

• rychlý obchod
    • ušetří mi čas nákupu

obchod určitě doporučuji
    rychlý a spolehlivý nákup

Reakce obchodu Sunkins obchod.cz

• snadná příprava a podávání
    • zlepšení zdravotního stavu
    • zboží je téměř nedostupné pro zákazníky bez internetu
    • Nejbližší místo k zakoupení vašich výrobků je v Plzni, což je téměř 60 km

jednoduchý nákup z domova
    mám s vašimi výrobky dobré zkušenosti

Reakce obchodu Sunkins obchod.cz

Děkujeme za Vaše příznivé hodnocení. Co se týká dostupnosti, máme pobočku také v Písku, kde jsou produkty též k dostání, i když dostupnost přes internet považujeme za nejpohodlnější. Krásné letní dny.
    Sunkins-obchod