Rychlé dodání,podrobný popis výrobků a jeaich kvalita.Splniko určitou část účelu,musím pokračovat.

Reakce obchodu Sunkins obchod.cz

Mnohokrát děkujeme za Váš nákup i za příznivé hodnocení. Krásné dny. Sunkins-obchod.cz

• nakup z domu,
    • na vebu si mám možnost přečíst víc o výrobcích a rozhodnout si cosi kdy koupím
    • líbí se mě,že se jedná o čeký výrobek
    • protinákupu v centru zdraví,kde je k dispozici pouze výrobek, na kterém je moc malým mísmem návod a složení,koupila jsem si tak cofee a až doma jsem zjistila jak je skvělý a taky jsem na základě toho se rozhodla vyskoušet další výrobky z vašeho obchodu
    • obchod je založený na důvěře,
    • platila jsem předem kartou,kdy mě byla stržena částka dle ceníku a na faktuře je uvedeno a odečtena sleva. celková částka není uvedena, ta která mě byla původně stržena ale po slevě kterou jsem uhradila,ale nikde není uvedeno, jak a kdy měbude vrácena.doufám,že jsem toto jen nepochopila a jakmile se toto vysvětlí budu ráda doporučovat a využívat tento obchod.

po vyřešení platby ráda doporučím a budu sama využívat.

Reakce obchodu Sunkins obchod.cz

Děkujeme za Vaši reakci a hodnocení.
    Omlouváme se, že jste doposud nedostala přeplatek zpět. Pokud někdo platí z účtu, tak mu přeplatek ihned vracíme. Protože jste však platila kartou, nevíme číslo účtu, kam vám můžeme přeplatek vrátit. Prosím zašlete nám na náš mail [email protected] Vaše číslo účtu. Obratem Vám přeplatek zašleme.
    Ještě jednou děkujeme za upozornění na systémovou chybu, kdy na toto při platbě kartou musíme vždy pamatovat.
    Přejeme krásný den. Sunkins-obchod.cz

• rychlé vyřízení objednávky a ještě poradí
    • nemá

doporučuji všem , dobrá komunikace ,poskytnou dobré rady ve zdravé výživě a zdravém žití. Pod jejich vedením jsem shodila 12 kilo a 8 cm v pase a nedržela jsem žádnou hladovku, postupné hubnutí. Jídelníček na míru.

Reakce obchodu Sunkins obchod.cz

• Pokud máte peníze na rozhazování, je to právě pro vás.
    • je to super předražené, prodej typu letadlo, ale asi je dost lidí, co to kupuje :-)

nedoporučuji

Reakce obchodu Sunkins obchod.cz

Respektujeme Váš názor, i když s ním nesouhlasíme. Škoda jen, že nedoporučujete náš obchod, přestože s ním nemáte žádné zkušenosti (jak je zřejmé, žádnou objednávku jste neučinil). Co se týká Vaší zkušenosti s produkty, nemůžeme ji hodnotit. Každopádně převážná většina našich klientů je s produkty spokojená a řada se jich vrací. Přejeme Vám krásné dny.
    Sunkins-obchod.cz

• - vysoce kvalitní produkty české výroby
    • - individální výběr produktů či balíčků
    • - info o zdrav.problémech+jaký produkt užít
    • - slevový systém Slunečního klubu
    • - členská kartička slosovatelná o ceny
    • - dárky k vybraným produktům za jednotl.nákupy

- za registraci jsem docílila slevu na nákup
    - užívání produktů mi zdravotně velmi pomáhá
    - rozhodně doporučuji

Reakce obchodu Sunkins obchod.cz

• Vernostni program s moznosti slevy
    • O zadnych nevim

Ok. :D

• ochota,
    • rychlost vyřízení objednávky,
    • poradí a pomohou vybrat.
    • kvalitní výrobky, které fungují

• přehlednost produktů

popis jednotlivých produktů, nákup z domova
    zkušenosti jen dobré, dodací lhůta 2 dny
    doporučuji ostatním, výše uvedené

• rychlý obchod
    • ušetří mi čas nákupu

obchod určitě doporučuji
    rychlý a spolehlivý nákup

• Přehled produktů,vysoká kvalita,účinnost. Rychlost objednání a dodání

Doporučeno výživovým poradcem na hubnutí.

Reakce obchodu Sunkins obchod.cz

• Nejvíce oceňuji rychlé vyřízení objednávky
    • Velmi dobré popisy výrobků, i laik si vybere
    • Dostala jsem slevu na výrobky, ale ta se zobrazila až po zaplacení původní částky. Slíbili, že přeplatek, ač malý, pošlou zpět na účet, zatím se tak nestalo...

Obchod doporučuji, výrobky jsou vysoké kvality, vyřízení objednávky velmi rychlé k mé spokojenosti. Můžete bez obav nakupovat.

Reakce obchodu Sunkins obchod.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení. Omlouváme za zpoždění vrácení přeplatku. Nyní by to již mělo být v pořádku. Krásné letní dny.
    Sunkins-obchod

• snadná příprava a podávání
    • zlepšení zdravotního stavu
    • zboží je téměř nedostupné pro zákazníky bez internetu
    • Nejbližší místo k zakoupení vašich výrobků je v Plzni, což je téměř 60 km

jednoduchý nákup z domova
    mám s vašimi výrobky dobré zkušenosti

Reakce obchodu Sunkins obchod.cz

Děkujeme za Vaše příznivé hodnocení. Co se týká dostupnosti, máme pobočku také v Písku, kde jsou produkty též k dostání, i když dostupnost přes internet považujeme za nejpohodlnější. Krásné letní dny.

• Dostupnost na internetu
    • Zatím nemohu posoudit,o žádných nevím.

Snadná dostupnost, rychlé jednání.

Reakce obchodu Sunkins obchod.cz

• nyní ,když obchod přešel na zasílání zboží PPL, tak to opravdu nemá chybu.
    • nejsou

Profesionální přístup k zákazníkům, v případě nejastností se okamžitě telefonicky spojí se zákazníkem a komunikují o tom,jaké jsou případné problémy a jak je zcela bez vážných chyb řeší. Naprosto spokojená.

Reakce obchodu Sunkins obchod.cz

Mnohokrát děkujeme za Váš nákup i za příznivé hodnocení. Jsme rádi, že Vám doprava pomocí PPL vyhovuje a také děkujeme za dobrý podnět pro vylepšení služeb našeho obchodu.
    Krásné dny.
    Sunkins-obchod.cz

• KVALITA
    • NIKDE JSEM NENAŠLANIC
    • ASI NIKDE NIC JINÉHO NENÍ

Reakce obchodu Sunkins obchod.cz

• Přehlednost produktů, vysoká kvalita, prokazatelná účinnost.
    • Rychlost objednání a dodání.
    • Solidnost a perfektní jednání.

Doporučeno výživovým poradcem v rámci programu na hubnutí.
    Bezproblémová komunikace. Za 5 týdnů snížení váhy o 6 kg.
    Doporučuji všem, kteří jsou ochotni přijímat dobré rady dietologů a mají pevnou vůli a odhodlání se sebou něco dělat. Cena odpovídá kvalitě a složení, jsou zastoupené všechny potřebné minerály, vitamíny, sacharidy, bílkoviny apod. tak, aby byly potřebné pro tělo. Pokud by si člověk kupoval všechny tyto doplňky stravy jednotlivě v lékárně, dal by za ně víc peněz než za optimálně složené produkty Family In. Jsem maximálně spokojená.

Reakce obchodu Sunkins obchod.cz

Mnohokrát děkujeme za Váš nákup i za příznivé hodnocení.
    Krásný den.

• rychlost a přehlednost

Přehledná nabídka, rychlé dodání

Reakce obchodu Sunkins obchod.cz

• lze kdykoliv elektronicky objednat
    • lze využít dárkových šeků pro blízké a získat slevu
    • jedná se čistě o rostlinné produkty
    • velmi prospěšné pro lidský organismus
    • o žádných nevím

Rozhodně doporučuji všem, kdo mají opravdový zájem zlepšit svoji zdravotní kondici, pročistit organismus, získat energii, zvýšit koncentraci a psychickou odolnost, upravit váhu, snížit cholesterol, prospět svým kloubům, kůži, zlepšit činnost štítné žlázy, ale i žláz s vnitřní sekrecí. Cenovou dostupnost bych zařadila do střední úrovně.

Reakce obchodu Sunkins obchod.cz

• Naprosto pro mě rozhodující výhoda je rychlost, s jakou dostanu zboží. I to, že se vždy domluvíme a je možný předej i bez mé přítomnosti. Navíc máte produkty, které mi velmi pomáhají. A nyní i lidem v mém okolí.

Jsem velmi spokojená.

Reakce obchodu Sunkins obchod.cz

• Výhody zatím nemohu hodnotit.
    • Je to asi výhodné.
    • Objednaný výrobek jsem již v minulosti měl možnost vyzkoušet a osvědčil si mi.
    • Nevím z obchodu nemám zatím žádné zkušenosti.

Nebudu hodnotit něco předem, když se obchod dosud neuskutečnil.Snad příště.