Právě běží Dny dopravy zdarma. Nakupte za více než 300 Kč u e-shopů označených ikonou a neplatíte za dopravu.

• nakoupil v obchodě Su-rikata před 2 měsíci

• Kvalitní oblečení, velikosti jak mají být!!
    • Bohužel mi nepřišel žádný e-mail o přijetí objednávky, o expedici, nic =o/ takže to bylo trochu zmatené..
  • nakoupil v obchodě Su-rikata před 8 měsíci

• Rychle, vstricna pani majitelka. Nic neni problem. Osobni kontakt
    • Vetsina velikosti a barevne kombinace nebyly dostupne.
  • nakoupil v obchodě Su-rikata před 10 měsíci

• Zboží jsem objednávala skladem, po měsíci teprve dorazilo, bohužel jsem si již kalhoty koupila jinde. Na doraz přes internetové stránky ohledně objednávky nereagují, nereagují ani přes fb. Balíček pošlu zpět.

• žádné
    • Dlouhá dodací lhůta, kalhoty nesedí, vrácené zboží si nevyzvedávají, telefon nezvedají a na maily neodpovídají.Velmi neseriózní obchod.

Nedoporučuji.

• Velice kvalitní zboží
    • žádnou nevím

• vše super
    • mrzí mě, že jsem nedostala informaci, kdy mohu výrobek očekávat. Jinak vše OK

skvělé teplejší softshell kalhoty ZOE, které si oblíbily obě děti. Kupovala jsem dceři větší neboť mi jiné nechce nosit.

• Skvela komunikace, pohotovost, flexibilita
  • nakoupil v obchodě Su-rikata před 1 rokem

na zboží, které bylo skladem čekám již 14 dní. Na e-mail nikdo 5 dní neodpověděl, takže ani nevím, zda již předali ČP, tam zatím ale prý nic neleží. Uvidím, zda bude možné se jim dovolat. Ale za mě určitě ne, oblečení vypadá kvalitně, ale zatím jsem neměla možnost se osobně přesvědčit a zde již určitě nic objednávat nebudu.

• nakoupil v obchodě Su-rikata před 1 rokem

• krásné kvalitní zboží za dobrou cenu
    • vždy je skladem jen minium barev proti nabídce
  • nakoupil v obchodě Su-rikata před 2 lety

• Kvalitní zpracování za rozumnou cenu. Velký výběr.
  • nakoupil v obchodě Su-rikata před 2 lety

• Skvělé softshelové kalhoty, naše děti jiné nenosí.
    • Doručení Českou poštou :)

Vyzkoušejte, za mně nejlepší softshelky na českém trhu. Kvalitní, precizně ušité, pohodlné, funkční a koukavé.

• nakoupil v obchodě Su-rikata před 2 lety

• Skvělý materiál, ušití, barvy. Výborná komunikace.

Ráda se vrátím.

• nakoupil v obchodě Su-rikata před 2 lety

• Krásné, funkční a precizně ušité oblečení
    • Kalhoty mají užší střih a vypadají výborně na běžné nošení

• Objednali sme detské softshellove nohavice, ktoré boli veľmi pekné a aj spracovanie bolo veľmi kvalitné.
    • Jednanie predávajúceho pri vrátení tovaru

Nohavice sme museli vrátiť, pretože nesedela veľkosť. Ani po mesiaci od vrátenia tovaru predávajúcemu, nebola vrátená úhrada za tovar a to aj napriek prísľubu. Na posledný mail predajca ani neodpovedal.

• nakoupil v obchodě Su-rikata před 2 lety

• hezké a funkční oblečení české výroby, dobré ceny

preferuji české výrobce, pokud navíc nabízejí vkusné a kvalitní zboží za přijatelné ceny

• kvalitní český výrobek
  • nakoupil v obchodě Su-rikata před 2 lety

• Kvalitní produkt, skvělá komunikace a vstřícnost.
    • Eshop mi neukázal kalhotky "perfect", dostala jsem se na ne primo z nabidky google (pouzivala jsem mobil)

Doporucuji!

• nakoupil v obchodě Su-rikata před 2 lety

• kvalitní, slušivé dobře sedící oblečení pro děti
    • přestože jsem si objednala oteplené softshall kalhoty na zimu, tak již nebylo možné vybírat ze všech barev, byly v nabídce již jen např. 2 barvy

komunikace skvělá, rychlé dodání a hlavně kalhoty jsou perfektně ušité, dají se regulovat v pase, perfektně sedí. Jsem nadšená a děti taky...

• nakoupil v obchodě Su-rikata před 2 lety

• již jsme měli kalhoty v minulosti, byly příjemné a vypadají velmi pěkně.
    • v dopravě prostřednictvím pošty, bohužel doručeovatelka rovnou dala lístek do schránky a nezvonila. byli jsme donuceni si pro balík dojít na poštu

s kvalitou nabízených výrobků jsme velmi spokojeni

• Nabízí Kvalitní oblečení pro děti