Objednala sem si 2 černé a 2 světle šedé roušky.Přišla mi jedna černá větší a druhá černá menší.Místo světle šedých mi přišli tmavě modré.

Žádná komunikace obchodu. Udělal jsem objednávku, zvolil výdejní místo, ale to se mi při souhrnu a odeslání objednávky nezobrazilo. Obratem jsem psal do obchodu o upřesnění místa dodání nebo jestli mám objednávku udělat znovu a obratem zaplatit, ale žádná reakce na email. Až po nějaké době přišel od obchodu dotazník spokojenosti, tak píši.... Škoda, chtěl jsem si koupit českou nano ochranu, ale už nemám k obchodu důvěru.

• Už 10 dní chystají zásilku k předání k přepravci..... žádné info od obchodu proč.....

Psala jsem email v den objednání, že mi nejde nahrát slevový kupón, do dneška žádná odpověď. Ani se obchod nepřipomenul s platbou, takže nic, nakonec jsem roušky nekoupila

Služby obchodu zcela v pořádku, ale nano rouška má uvnitř tak hrubou vrstvu, že ji nelze nosit. Objednala jsem je proto, že dcera nesnese na atopický exém kupované respirátory a roušky, bohužel tyto jsou jak rašple. Musela jsem je nechat přešít. Hlavně že mám certifikát do školy- v součtu papír za 400Kč

Matoucí infromace - u nanoroušky je jako způsob ošetření uvedeno žehlení, na dodaném zboží je varování nikdy nežehlit. Co si vybrat?

Nejsem spokojená s kvalitou a provedením roušek

• Výběr
    • Kvalita a jednání

Roušky za 290 kč a jedna z pěti roušek dojde bez plíšku na nos a druhého prošití okraje roušky a když jsem požádala o nějakou formu nápravy bylo mi řečeno,že některé barvy roušek jsou dodávány bez plíšku a že proto se v popisu u roušek u žádné o plíšku nezmiňují!!!Šalamounské,že?Navíc u zmiňované roušky se mi při třetím nasazení vytrhla gumička.Pokud můžete,vybírejte jinde.Pěkné barvy za to nestojí.Řeším to dál a řešit budu,je to otrava,ale takhle se prostě obchod dělat nemá.

• Dlouhá doba dodání

Za prvé jsem si objednala nano roušky z obchodu hezké roušky. cz. Ne z obchodu Stylové roušky. Přišly po domacku ušité hadry, malá velikost, nemá to nic společného s nano technologií. Slibovali certifikát. To myslí kus papíru kde je napsáno certifikát, bez jakéhokoliv čísla certifikace, jen blbý letáček, co si můžete udělat i sami, oni si myslí že jsou lidi asi tak tupí. Nedodali ani fakturu ani dodací list. Jsou to zřejmě podvodníci. Zboží jsem obratem poslala zpět , napsala mail s odstoupením od smlouvy. Zatím samozřejmě bez odezvy. Tuším že mi peníze nevrátí. Jestli ne, půjdu podat trestní oznámení.

• Dětskou velikost by měli specifikovat a ne nahrát fotku tak cca 10-12 letého kluka a velikost odpovídá max 1-3 roky.

Doufám, že vrátí peníze, protože jinak jsou vyhozené oknem. A to jsem chtěla pro dítě to nejlepší. Bohužel za 290,- nekupujte, nedoporučuji. Víceméně respirator pošitý látkou.

• Dodací lhůta
    • Nepoužitelná, velikost neodpovídá vyobrazeni na stránkách v nabídce. Dále nedrží na nose, padá dolu, netěsní a tudíž neodpovídá svému účelu. No zkrátka, vyhozené peníze a zklamání z toho, že i v takovém sortimentu se snažíte vylákat z lidí peníze a dodáte Aušus !!!

• Nanorousky jsou příliš velké a volné, vůbec netěsní jako respirátor a drží špatně., posouvají se nahoru ... za tu cenu nic moc .....
  • zloději

• Zboží zatím nedorazilo a nemám ani žádnou informaci, co s objednávkou je

• Po třech dnech používání se rozpáralo poutko na ucho

• Objednal jsem jednu roušku dvakrát a přišly dvě naprosto jiné
    • Dětská rouška pro 6lete dítě přišla ve velikosti 3letého dítěte
    • Dopravce neochotný
    • Doba doručení cca 20-25 dnů a kdybych se neozval tak se snad ani nedočkám,

Jste podvodnici

• Zboží zaplaceno,již tři týdny,nic nedorazilo a komunikace žádná

• rychle dodáno, po urgenci že na FA není nanorouška, ale rouška s nanovlákny dodány i 4 certifikáty na materiál
    • tzv. nanorouška je podle mého názoru dětská velikost, nemá drátek na nos, takže značně odstává, pokud tam dám drátek ještě se zmenší, vnitřní vrstva z nanovlákna je stejně veliká jako vrchní vrstva tudíž uvnitř roušky jsou záhyby - s poštovným přes 4 stovky to byl hodně nepovedený nákup
    • vrátit nelze

Když si objednám nanoroušku, měla by tak znít i FA na zboží. Pochybuji že bych byť se 4 certifikáty v kapse obstála při kontrole PČR.
    Nechápu proč je tak malá - ještě o něco menší nežli kritizované respirátory z Číny na malé asijské obličeje.