Maximální spokojenost, rychlé vyřízení objednávky. Kabelka je úžasná, děkuji.

Reakce obchodu Style-IT

Dobrý den Evi, moc děkujeme za milou recenzi. Doufáme, že kabelka bude dělat jen samou radost a budeme se těšit na Vaší případnou další objednávku. Mějte krásné Vánoce a šťastný vstup do nového roku. :-)

bez problemu, rychla doprava. Spokojenost

Reakce obchodu Style-IT

Dobrý den, děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu. S pozdravem a přáním krásných svátků. Tým Style-IT

Kvalitní zboží, pestrý výběr, rychlé dodání, pečlivě a hezky zabaleno.

Reakce obchodu Style-IT

moc děkujeme za milou recenzi. Jsme rádi, že jste spokojen a budeme se těšit na příště. Krásný den :-)

• Rychle dodání i dárek

Reakce obchodu Style-IT

děkujeme za 100% doporučující recenzi. Moc nás těší, že jste byla spokojena a budeme se těšit na další objednávku. Mějte krásný den :-)

Celková dpokojenost

Dobrý den Vlasto,

mockrát Vám děkujeme za pozitivní hodnocení. Těší nás, že jste spokojena. Ať se Vám kabelka dobře nosí a dělá jen samou parádu. S pozdravem a přáním krásného dne

Rychlé bezproblémové dodání

Reakce obchodu Style-IT

děkujeme za pozitivní recenzi. Těší nás, že jste spokojena. Ať se Vám zakoupený produkt dobře nosí :)
    Krásný den

• Balení
    • Kvalita produktu

Reakce obchodu Style-IT

děkujeme za kladnou recenzi. Jsme moc rádi, že jste byla spokojena. Ať se Vám zakoupený produkt dobře nosí a dělá jen samou radost.
    Mějte krásný den :-)

Team Style-IT

• výborná komunikace, ochota, rychlost dodání

Paní majitelka je velmi vstřícná, poradí, můžete s ní nabízené produkty konzultovat. Mnou požadovanou kabelku již dodavatel neměl, zjistila mi dostupné jiné kabelky podobného stylu a barvy (i když je na svých stránkách neměla), poslala jejich rozměry a fotografie a z nich jsem si vybrala. Zboží bylo dodáno přesně podle plánu, dobře zabalené. Jsem velmi spokojena.

Reakce obchodu Style-IT

moc děkuji za krásnou pozitivní recenzi. Přeji ať se kabelka dobře nosí a dělá jen samou radost a parádu. Těší mě, že jste spokojena a budu se těšit na případnou další objednávku. Je radost mít takovéto milé zákazníky. :-)
    Mějte krásný den!

Se srdečným pozdravem

• bezkonkurenční ceny

Rychlé jednání, seriózní přístup, poměrně široký sortiment výrobků MK

Dobrý den Jani,

moc Vám děkujeme za kladnou recenzi. Sortiment se snažíme neustále rozšiřovat a přidávat novinky. Těší nás, že jste s nabídkou spokojena. Doufáme, že si příště zase něco hezkého vyberete.

Se srdečným pozdravem

Reakce obchodu Style-IT

Dobrý den Martino, moc děkujeme za pozitivní hodnocení. At' se Vám zakoupené produkty dobře nosí. Mějte krásný den :-)

Style-IT

Skvělá zkušenost, vše proběhlo rychle a v pořádku.

Dobrý den Romano,

moc děkujeme za pozitivní hodnocení. Přejeme Vám krásný den a budeme se těšit na příště. :-)

Tým Style-IT

Skvela komunikace, rychlost, krasne originalni zbozi

Reakce obchodu Style-IT

Moc děkujeme za krásné hodnocení. Jsme moc rádi, že jste s nákupem u nás spokojena. Budeme se těšit na příště. Přejeme, ať se zakoupené produkty dobře nosí a dělají samou radost. Krásný den :-)

• rychla komunikace
    • rychle odeslání
    • krásné a kvalitní zabalení
    • ochotná obsluha
    • nic nebyl problém

Obchod jsem neznal, a i jsem se trochu "bál" platby dopředu... Ale šikovná, rychlá a ochotná slečna Lucie vše vyřídila k mé plné spokojenosti a rád zde nakoupím znovu! Dávám 5 z 5!

Dobrý den Michale,

moc děkujeme za milé hodnocení. Jsme rádi, že jste byl spokojen.
    Budeme se těšit na další objednávky.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Lucie

Super rychlé dodání, bezchybná komunikace

Rychlá reakce a dodání.

• Moc milá paní majitelka obchodu,ve všem mi vyhověla a zboží zaslala ihned krásné zabalené a s malým dareckem.Urcite se sem ráda vrátím a něco pěkného pro radost si koupím.

• Balení
    • Drobný dáreček k nákupu

S obchodem jsem neměla žádné zkušenosti. Kupovala jsem zboží za skoro 6 tis a byla trochu nervózní z platby předem. Nicméně úplně zbytečně. Zboží je originální, bylo krásně zabalené a rychle dodané. Mohu jen doporučit

• nízká cena
    • krásné baleni

Krásné balení a milá maličkost k nákupu. Jsem moc spokojena. Doporučuji

• skvělé ceny
    • krásné zboží
    • s peněženkou jsem velice spokojena
    • děkuji za dáreček

Oceňuji rychlost dodání a milou pozornost za nákup. Těším se na další nákupy.

• Prehladny eshop s dobrymi filtrami
    • Dostatok a dobra kvalita fotografii tovaru
    • Rychle odoslanie a pekne balenie

Penazenka bola v skutocnosti trochu bledsia, ale to nikdy nevyzera na monitore uplne rovnako. Ponuka eshopu je dobra a dobre prezentovana na strankach.