• Zboží jsem vůbec nedostal ani se mně nikdo neozval co se stalo,až jsem si po 12 dnech zavolal tak mně řekli že to hned vyřeší a za další 3 dny mně napsali,že zboží už není.

Ve středu jsem objednal stropní ventilátor. Objednal jsem ho zde, jelikož bylo uvedeno, že ho mají skladem a já ho potřeboval do pátku, tak jsem si říkal, že mám dva dny na to si ho vyzvednout. Když stále nedorazil email s výzvou osobního převzetí, volal jsem do obchodu, ale celý čtvrtek a pátek byl jejich telefon vypnutý. Takže jsem jim v pátek večer napsal email, kde jsem objednávku zrušil a objednal jsem si ho jinde. V úterý mi volal pán, že mám ventilátor připravený k vyzvednutí. Takže nejen, že mají telefon vypnutý, ale asi ani nečtou emaily a i kdyby tohle celé nebylo, tak zboží, které bylo skladem, teda aspoň dle prodejce, bylo připravené k vyzvednutí za 6 dnů!!!

• Obchod slíbil, dodání do 2 dnů. Zaplatila jsem převodem hned po obdržení pokynů k platbě avšak nic nepřišlo, po týdnu jsem volala do obchodu a pak teprve zboží poslali.

Reakce obchodu Styl do domu

Vaše zkušenost nám mrzí, bohužel však se Vaše platba ztratila v systému, a proto nebylo zboží vyexpedováno ihned po platbě. Avšak jsme se i z této chyby poučili a do budoucna se již nebude opakovat.
    Tým Styl do domu.cz

• NIC

PŘÍŠERNÁ KOMUNIKACE ZE STRANY ESHOPU, TŘETÍ PRACOVNÍ DEN PO OBJEDNÁNÍ AŽ NA ZÁKLADĚ MÉHO TELEFONICKÉHO KONTAKTOVÁNÍ SI ONI KONEČNĚ VŠIMLY MÉ OBJEDNÁVKY A S KLIDEM MI ŘEKLY ŽE MI TO PRÝ POŠLOU DO KONCE TÝDNE PŘESTOŽE JSEM TELEFONOVAL KOLEM cca 13hod A OBJEDNÁVKY PRO KURÝRNÍ FIRMU PPL SE PŘIJÍMAJÍ DENNĚ AŽ DO 18hod. PROSTĚ NAPROSTO NEDOPORUČUJI PRO ABSOLUTNÍ LAXNOST A PŘÍŠERNOU KOMUNIKACI ZE STRANY TÉTO FIRMY

Reakce obchodu Styl do domu

Vaše objednávka byla z naší strany vedena ihned od Vašeho objednání zboží. Tak jako u všem objednávek zboží zasíláme na kamennou prodejnu, kde je přebaleno pro plnou spokojenost zákazníků. Balíčky jsme stejným způsobem zasílali již nespočetněkrát, ze strany zákazníků nikdy problém nebyl. Posuzovat kdy a jak lze zaslat balíček PPL je velice neobjektivní. Pokud zákazník spolupracuje, vždy mu vyhovíme, jak maximálně můžeme. Objednávku jste bez dalšího řešení stornoval, tudíž negativní recenze není na místě.
    Tým Styldodomu.cz